Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Misafir f93

10 ay önce - Çrş 15 Ksm 2017, 21:52

Misafir. Furkan bey. Hava alani. Prosenin oldugu. Bölgede. Calismalar varmi. Cevaplarsan. Tesekkürler

furkansiner

10 ay önce - Prş 16 Ksm 2017, 17:01

Misafir Ali İnci ile beraber hava alanı projesi de gitti, boşuna bekleme bu projeyi sanırım arazin var o bölgede

Misafir 5ce

10 ay önce - Pts 27 Ksm 2017, 17:52

Misafir. Ben baska gelismeler. Varmi. Imar durumunu. Sordum

Misafir ec8

9 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 15:06

Misafir. Furkan bey. Imar durumu. Varmi. Servetiyede.

furkansiner

5 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 23:09

Merkez için düşünülen projeler

(+)

Misafir 3f0

5 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 23:52

hendek merkez kemaliye de oturuyorum. arkadaşlar hakkaten hastahane tam bir sıkıntıya dönüştü. eskiden buradaydı ve ulaşım çok rahattı. şimdi bu taraflar için uzağa taşındı. gerçekten de en azından kemaliye taraflarına bir hastahane lazım.

ikinci sorun malesef belediye anonsları. her cenaze ilanında ölenin sülalesi okunuyor, her ilan en az 2 kez okunuyor ve hopörlörlerin sesi çok yüksek. belediyeye telefon edip söyledim. hopörlörün sesi sabit kısılmıyor dediler. gerçekten kulağımız patlıyor.
hem ses çok yüksek, hem anonslar çok uzun bir türlü susmuyor bir başladı mı. aksiymiş gibi her yere de hopörlör takmışlar.

şu an ünüversite sokağı araçlara kapatıldı ve ışıklandırma ile güzel bir hal aldı.
adapazarı dolmuşlarının eskiden kalktığı nokta neden değişti hiç anlamadım.
bir arkadaşımdan toki konut yapacakmış diye duydum.
bazı dolmuşlarda yolcular karşılıklı olacak şekilde oturuyor. hiç tanımadığım birinin yüzüne bakarak yolculuk etmek zorunda olmaktan hep nefret etmişimdir. nereden çıkardılar bunu anlamıyorum.
otobüslerde kart basma başladı iyi oldu.

Enes54

4 ay önce - Cum 27 Nis 2018, 18:06

hendek kuzeyde bir merkez oluşturmaya çalışıyor galiba
helal olsun ne diyelim

furkansiner

4 ay önce - Cum 27 Nis 2018, 18:21

o alan zaten merkez, kuzey derken neyi kastettin.

Misafir 277

2 hafta önce - Cum 07 Eyl 2018, 15:37

Misafir fufkan bey yeni haberler bekliyoruz tdsekkurler

sapancalı mesut

1 hafta önce - Pts 10 Eyl 2018, 15:16

Esentepe Park Pamukova’nın yeni buluşma noktası oldu

Büyükşehir Belediyesi tarafından Pamukova ilçesine kazandırılan Esentepe Park vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Eren Avcı, “Esentepe Park, Pamukova halkı için, aileler ve çocuklar için gerçekten çok güzel bir yer” derken; Zeynep Deniz, “Pamukova’ya böyle bir parkı kazandırdığı için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi. Ramazan Bayram ise Esentepe Park’ın ikinci evleri olduğunu söyledi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Pamukova ilçesine kazandırılan Esentepe Park vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Aileler sevdikleriyle birlikte keyifli vakitler geçirirken, çocuklar ise oyun gruplarında doyasıya eğleniyor. Ayrıca vatandaşlar, tesisler içerisinde bulunan kafeteryanın hizmetlerinden de faydalanıyor. Pamukova Esentepe Park’a gerçekleştirdiğimiz ziyarette vatandaşlardan park hakkındaki görüşlerini aldık ve memnuniyetlerine şahit olduk.

Sıklıkla geliyoruz

Pamukova Esentepe Park’a sıklıkla geldiğini dile getiren Dağhan Dağ, “Çok güzel bir park oldu. Arkadaşlarımla beraber gezmeye, hava almaya geliyoruz. Pamukova’da böyle bir park yoktu. Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan bu park için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Böyle bir parka ihtiyacımız vardı

Park’ta rahat bir nefes aldığını söyleyen Fatih Kaya, “Pamukova halkı olarak böyle güzel bir parka ihtiyacımız vardı. Yorgunluğumuzu, stresimizi atacağımız böylesine doğal ve güzel bir parkımız yoktu. Dinlenmek için tercih ediyoruz. Ailemle beraber fırsat buldukça gelmeye çalışıyoruz. Manzarası gayet güzel. En güzel tarafı akşamları serin olması. Çocuklarımızın kaliteli vakit geçirebileceği ve oyunlar oynayabileceği alanlar var. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

İkinci evimiz

Kafa dinlemeye Esentepe Park’a geldiğini ifade eden Ramazan Bayram, “Esentepe Park’tan çok memnunum. İşim olmadığı müddetçe Esentepe Park’a geliyoruz. İkinci bir evimiz gibi oldu. Önceden böyle bir park yoktu. Çok istiyorduk ama yoktu. Büyükşehir Belediyesi sağ olsun çok güzel bir park yaptı. Çok teşekkür ediyoruz. Memurundan işçisine kadar Pamukova’da herkes çalışıyor ve mesai bittikten sonra ailesiyle beraber sosyal bir tesiste dinlenmeyi vakit geçirmeyi hizmet görmeyi istiyordu. 30 bini aşkın nüfusumuz var ve yaşlısı, çocuğu, kadını ve genci herkes her akşam Esentepe Park’ta oluyor. Çocuk parkları, serin havası, kapalı ve açık oturma yerleri var. İşten sonra kafamızı dinleyebileceğimiz kaliteli zaman geçirebileceğimiz elit bir pak burası” diye konuştu.

Güvenli bir park

Esentepe Park’ın güvenli bir park olduğunu dile getiren Zeynep Deniz, “Pamukova’da daha önce ailelerin çocuklarıyla beraber gezip dolaşabileceği bir mekân yoktu. Esentepe Park açıldığından beri iki günde bir geliyoruz. Güvenli bir park burası. Küçük kardeşimi rahatlıkla çocuk oyun alanlarına bırakıp bir köşede rahatça çayımı içip dinlenebiliyorum. Pamukova’ya böyle bir parkı kazandırdığı için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Nefes alabileceğimiz bir nokta

Eren Avcı, “Pamukova halkı için, aileler ve çocuklar için gerçekten çok güzel bir yer. İnsanların sabahları hatta akşamları nefes alabileceği bir nokta. Pamukova’ya böyle bir park gerekiyordu. Bunu bize sağladığı için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dedi.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Pamukova adına çok güzel bir iş. Yapanlara helal olsun demek lazım. Bir ilçe için çok ideal bir park yeri olmuş. Dışarıdan gelen misafirleri gezdirmek için hoş bir mekan

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET