Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Akgün5880
6 ay önce - Cmt 10 Hzr 2017, 16:59

Atatürk caddesinin klasik trafiği

(+)

Fatih C1
6 ay önce - Pzr 18 Hzr 2017, 01:46

Istasyon caddesinden Sivas lisesine doğru her zamanki gibi.

(+)

Akgün5880
2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 19:34

(+)

Aksu ile kepçeli kavşağı arasındaki güzargah Akşamüzeri kitlenmiş durumdaydı.İmkan olsaydı da bir bütün halinde buraya başka bir fotoğraf koyabilseydim.

HBİLGE
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 20:18

Kepçeli kavşağının oraya EDS mi koyuyorlar, mobil ekip mi koyuyorlar ne yapıyorlarsa yapsalar da rahatlasak. 90 saniyelik ışık var. Trafiğin bir ucu zincirli minare camiinde, bir ucu öğretmen evinde, bir ucu dörtyolda, bir ucu aksu başında. Yoğun saatlerde girince 10 dk'dan evvel geçemiyorsun 500 metreyi.

Bir de çakır otel önündeki yola dörtlü yakıp park edenler olunca tek şeride düşüyor tüm trafik. Gerekirse paralı otoparkçılar dahil herşeyi kaldırıp o yolun 2 şerit daima akması lazım. İl trafik komisyonu ne işe yarar, ne yapar? Polis üç kişiye ceza yazsa dördüncüsü park etmez oraya. Onlar da ilgilenmiyor. İsraf olan benzin milli servet, kaybedilen vakit ömürden gidiyor.

sinan5858
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 20:42

Kepçeliye köprülü kavşak yapılmalı en gerekli yer burası alt geçitte olabilir ancak burda yolun altında dere var biraz iş zorlaşır.

ozcanikli
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 09:34

halfeliğe alt geçit yaptı kime ne faydası oldu bilemiyorum. en gereksiz yerlere yapılıyor.
50. yıl kavşağı kesinlikle ya üstten yada alttan bir şekilde cözüm üretilmeli. ve kepceli kavşağı

sebasteia
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 11:00

Sehrin disariya acilmasi lazim. aksi halde sehir merkezini karinca yuvasi gibi tunellerle donatmak zorunda kalirsin.

neşetyıldız

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 11:22

Sivas ta araç sayısı merkezde 100 bin civarında şehrin merkezi dar araç yoğunluğu fazla,şehre sığmıyor.

kürşad58
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 13:17

Alıntı:
ozcanikli

3 saat önce - 09:34 (bugün)

halfeliğe alt geçit yaptı kime ne faydası oldu bilemiyorum. en gereksiz yerlere yapılıyor.
50. yıl kavşağı kesinlikle ya üstten yada alttan bir şekilde cözüm üretilmeli. ve kepceli kavşağı

değerli hemşerim şu yorumunuza katılan kaç kişi var merak ediyorum doğrusu..istediğiniz şeyler doğru bende katılıyorum ama kepçeli yapılacak alt geçidi anlamlandıracak olan halfelik alt geçididir

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET