Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Efe Elaldı

2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 20:19

Zaman biraz ilerlesin zaten haberi gelir baslandiysa

Metin_16
2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 14:50

Önceki yorumlardada benim canıma sıkan konuya değinilmiş. Istasyon olarak Nilüfer ve Mihraplinin yakın olmasi.
Metro dedigin biraz daha uzak mesafeleri birbiri ardina taşıması gerekir onun dışında metro ,tramvay vasfını alıyor bu durumda.

Efe Elaldı

2 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 22:02

Bursaray 1 km ortalama istasyon araligiyla olusturulan bi sistem acemler-nilufer istasyonlari arasi 2 km yi askin bursaray ilk yapildiginda orda yerlesim olmadigi icin istasyon yapilmamis sistemde olmasi gereken istasyon yapilacak bi problem yok

Efe Elaldı

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 01:31

Bugun dikkatlice baktım herangi bi hareket yok sadece elektirik telleri deplase edilmis insaat baslamamis

Cüneyt5316

6 gün önce - Sal 12 Arl 2017, 09:34

Hayırlı uğurlu olsun . Suryapı marka AVM istasyonu yapılmaya başlanıyor.... tabelasını asıyorlardı. Bu yüzden yerde iken çekebildim.

(+)

(+)

(+)

giray türker
6 gün önce - Sal 12 Arl 2017, 09:44

Bence carrefour'un da bu projede katkısı olması gerekiyordu. Yapılacak istasyonun ismi marka avm olsa da konum olarak muhtemelen carrefour'a daha yakın olacak.

giray türker
6 gün önce - Sal 12 Arl 2017, 09:54

istasyona en yakın konumda ParkOra eğlence merkezi olacak. Bu kompleks ilave edilecek istasyondan en karlı çıkacak olandır. İnsanlar alkol aldıkları için bu tür yerlere mümkün oldukça araçlarıyla gitmemeye özen gösteriyor. Podyum'a araçsız ulaşım zor olduğu için insanların öncelikli tercihi Parkora eğlence merkezi olacaktır.Bu proje podyum parkıda FSM bulvarındaki café barların sonunu getirir gibi duruyor.

Efe Elaldı

5 gün önce - Sal 12 Arl 2017, 23:51

En sonunda başlıyor çok önemli bir istasyon haline geldi o bölgeye ulaşım çok basit hale gelecek artık marka avm koyacagi servislerle ulasim saglar

En son Efe Elaldı tarafından Sal 12 Arl 2017, 23:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

snowsnow

5 gün önce - Sal 12 Arl 2017, 23:53

hayırlı olsun. sonunda

Efe Elaldı

5 gün önce - Sal 12 Arl 2017, 23:57

Yazın acarlar umarım 6 aylık bi yapım suresi vardı yanılmıyorsam haziran sonu açıĺirsa çok iyi olur

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara