Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara HİTTOWN Yeni Batı
« önceki   123 ... 8910 ... 272829   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 9
Misafir 5a9

7 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 14:08

Rica ederim Allah güle güle oturmayı nasip etsin size.

Misafir 1b7

7 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 14:35

armonia da konvansiyonel kalıp ile yapıldı ama

Misafir 5a9

7 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 15:20

Kat aralarında yalıtım malzemesi kullanılmadıysa..

casperut
7 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 21:19
5a9

Hep beraber arkadasim cok sagol, ayrica dedigin gibi yalitima olanak saglayan konvaksiyonel kalip sisteminde ses yalitimini daire aralarinda yapmadilarsa gurultu cok dogal, ben bizzat hit yapi evinde oturdugun icin senin soyledigini referans alirim.

Misafir 149

7 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 09:37

Yapı sisteminin konvansiyonel ya da tünel kalıp olmasının ses yalıtımı ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Konvansiyonel kalıp sistemi daha maliyetli ve işçilikli bir sistem olmakla beraber zaten Avrupanın da terk ettiği tünel kalıp sitemini çok az müteahhit kullanmaktadır. Bahsedilen sitelerin hepsi konvansiyonel kalıp sitemi kullanılarak inşa edilmiştir.
Tünel kalıp sisteminde de konvansiyonel kat aralarında strafor yalıtım sistemi kullanılabilmektedir. Tamamen müteahhitin maliyet anlayışıyla inşaat sırasında kullanılan düşük maliyetli bu malzeme kullanılıp kullanılmamaktadır.
Bölgedeki sitelerin maalesef hiç birinde Başakşehir gibi birkaç site dışında kat arası ve duvarlar arası köpük sistemi kullanılmamıştır. Bu nedenle müteahhitin önceki sitesinde de ses yalıtımı konusunda bahsedilen ciddi problemler yaşanmaktadır. Forumda yazılanlardan ziyade konut alacakların mevcut siteyi ziyaret ederek bahsedilen sorunları orda ikamet edenlerden öğrenebilirler ben de Hittovndan ev almayı düşünüyordum eski sitenin zemin katı ve işçiliğindeki eksiklikler ile oturanların verdiği bilgiler beni vazgeçirdi. Aynı zamanda hittownun peyzajının içinde gördüğüm yüksek gerilim hattı direği de cabası oldu bölgedeki başka bir siteye yatırım yaptım buradan ev alanlara da hayırlı uğurlu olsun bunlar sadece endüstri mühendisi olarak benim yorumum herkese bol kazançlar iyi günler dilerim. Yorumlardan ziyade tüm projeleri görüp bakmak yapılanları görmek en sağlıklısı olacaktır.

casperut
7 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 10:36
Misafir 149

Değerli yorumun için teşekkürler ederim, umarım katlar arası ses yalımına önem verirler, bunu zaten zaman gösterecek, aksi takdirde ilk blokların satışları diğerlerini etkileyecektir. Ha ama şunu söyleyeyim, ben arkadaşımın Sinpaş Altınoranda'ki nerdeyse trilyon degerindeki dairesinde de üst kattan arada sesler geldigine şahit oldum. Yeter ki Armonia'daki gibi aşırısı olmasın.

Hittown
7 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 22:57
Duyuru

Değerli forum kullanıcıları;
Firmamız olarak buradan insanların iyi niyetli sorularını cevaplamaktayız ve kaliteden müşteri memnuniyetinden de taviz vermeyiz. Fakat maalesef ismini yazmayarak bunun altına gizlendiğini zanneden kötü niyetli insanların karalamalarına da asla müsade etmeyeceğiz. Müddei iddiasını ispatla yükümlüdür gereğince firmamızın insanlara karşı itibarını küçük düşürecek, olmayan sıkıntıları varmış gibi gösterip kendi uydurdukları yalan senaryolarla insanları kandırmaya çalışan insanlar hakkında yasal haklarımızı kullanacağız.
Saygılar

casperut
7 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 01:23
Hittown Yönetimine

Düzenli olarak forumu takip etmeniz ve sorulara cevap vermeniz bile, ne kadar sorumluluk sahibi olduğunuz ve ürününüzün arkasında durdugunuzun göstergesidir. Forumda ev satın alan ya da alacak olanların en büyük sıkıntısı verilen sözlerin tutulmaması, zamanında teslim edilmeme ve muhatap bulamamaktır. Özellikle Metromall için açılan başlığın son birkac sayfasını okudugumuzda bunları görüyor ve çok şaşırıyoruz. Hit yapıda, satış ofisindeki, buradaki ve inşaat alanındaki titizlik ve özen umarız diger firmalara ve hit yapının diger projelerine örnek olur. Bir diger not da, hityapının ankalux daireleri eger başarılı olmasaydı, şu an nerdeyse full doluluk oranına sahip olmazdı. Bunu hürriyet emlak ya da sahibinden.com'dan aratarak da görebilirsiniz. Kalın Sağlıcakla.

soldado
7 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 14:14
hittown

merhabalar, 2,5+1 daire almak üzeriyim, ses ve yalıtım konusuna bende çok önem veriyorum, şu an oturduğum yerde yürüse sesi çıkıyor, burada inşallah aynı sorun olmaz

yavuzkanat

7 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 14:43

Bağımsız konut dışında sesin geçmediği bir ev olduğunu sanmıyorum. Üstünüze efendi adam gibi biri düşmediği sürece bir şansınız yok.

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 8910 ... 272829   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet