Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 791
eyup58
2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 00:44

Sivassporumuzun Geleceğinin Kurtuluş Reçetesi : SİVASSPOR FUTBOL AKADEMİSİ

Sivassporumuz bu sene altyapı hamlesi yaparak ,Sivasspor Futbol Akademisi'ni kurdu. Projenin başına ise Bucaspor, Altınordu ve Trabzonspor'da görev yapan Murat Dizdar'ı getirdi. Murat Dizdar'ın gelmesi ile birlikte tesislerde restore çalışmaları başladı. Birçok ayrıntının düşünüldüğü bilimsel olarak kompleks haline gelen, gençlerimiz için kaliteli yaşam alanlarının oluşturulduğu tesislerimizin adı Osman Seçilmiş Altyapı Kamp ve Eğitim Tesisleri oldu. Bu vesile ile eski Sivas Belediye Başkanı ve Sivasspor Başkanı Rahmetli Osman Seçilmiş'in ismi yaşatıldı.
İki adet saha yapımına başlandı. Bunlardan birisi alttan ısıtmalı ve müsabaka oynanabilir mini bir stadyum olması planlandı. Gelecek sene tesislerde kalacak 15 yaş altı takımlarımız için turnuvalar düzenleniyor. Ayrıca iki sene içerisinde uluslararası bir turnuva yapmayı amaçlayan Sivasspor Futbol Akademisi '' Futbol asla sadece futbol değildir.'' felsefesi ile üniversitedeki hocaların yardımı ile seminerler organize ederek bilinçli sporcular yetiştirmek için çalışmalar yapıyor.

Futbol Gelişim Direktörümüz Murat Dizdar tanıdığı ve güvendiği isimleri Sivassporumuzun gençlik gelişim teknik ekibine getirdi.. Altınordu'dan Gökhan Ertunç , İzmirspor'dan Burak Kavas teknik ekibimize dahil olurken, Sakinşehir Seferihisarspor'dan ise Dağhan Özalp teknik ekibimize katıldı. Genç takım antrenör kadromuz ve görevleri ise şöyle:

*Gökhan Ertunç Gençlik Gelişim Sorumlusu ve 15 Yaş Altı Koordinatörü
*Evren Otyakmaz U21 Teknik Sorumlusu
*Mahmut Hoşgiz U19 Teknik Sorumlusu
*Ekrem Aydın U17 Teknik SorumlusuMehmet Akif Savun U16 Teknik Sorumlusu
*Oktay Üzen U15 Teknik Sorumlusu
*Turan Bora U14 Teknik Sorumlusu
*Dağhan Özalp U12-U13 Teknik Sorumlusu
*Mustafa Ümit Temel U11 Teknik Sorumlusu
*Ali Genç Gençlik Gelişim Yardımcı Antrenörü
*İbrahim Burak Konuk Gençlik Gelişim Kaleci Antrenörü
*Burak Kavas Gençlik Gelişim Kaleci Antrenörü

Performans Gelişim Analiz Antrenörü ve 12-13 Yaş Grubu Teknik Direktörü Dağhan Özalp nezaretinde tam teşekküllü bir fitness salonu kuruldu. Scout departmanı kurularak başına Ahmet Turan Durukan'ı getiren Sivassporumuz bölgedeki amatör takımlarda bulunan yetenekleri gözlemliyor. Okullar Sorumluluğuna ise Burak Petik getirilerek ilk okul, orta okul ve liselerde organizasyonlar yapılarak yetenek araştırmaları yapılıyor. Büyükşehirlere futbol okulları açarak genç yetenekleri Sivasspor arması ile tanıştırarak bünyemize katmayı planlıyor.

Geçtiğimiz günlerde TFF tarafından milli takım ve kulüplere oyuncu havuzu oluşturmak için yapılan 14 yaş altı seçmelerini Futbol Gelişim Direktörü Murat Dizdar , 15 Yaş Altı Koordinatörü ve Gençlik Gelişim Sorumlusu Gökhan Ertunç ve U14 Teknik Direktörü Turan Bora gözlemledi.Birçok yetenekli oyuncu tespit edilen seçmelere Sivassporumuz ise üç oyuncu gönderdi.Kaynak:Sivasspor Ajans Sayfası-Facebook..

halife58
2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 01:09

Hala gitmedi mi bu samet

58dk
2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 02:50

Trabzonsporu yensek bu mağlubiyete fazla üzülmezdim umarım önümüzdeki 3 maçtan 2 galibiyet alabilirsek süper olurdu ama maçlar çok zor yanılmam inşAllah.En kötü ihtimal inşallah bi 3 puan alıp ilk yarıyı 20 puan üzerinde bitiririz. Bu sene benim tek beklentim ligde kalalım şampiyon olmuş kadar sevinirim yemin olsun. Umarım yönetim ikinci yarıya başlamadan 2-3 iyi takviye olur orta sahamız sefansımız çooooook zayıf 🙁.
Eğer bi hedef olacaksa benim görüşüm birdahaki sezon diye düşünüyorum, keşke yüksek bitirsek kalbim ister ama bu kadroyla zor endişelerim boşa çıkar umarım☹

Sabri58
2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 13:01

Samet Hoca gitse yerine daha kötüsünün geleceğini bildiğim için lütfen hocaya destek olalım.Hocaya hakaret edip kalbini kırmayalım.Hedefimiz ilk 10du ne zaman bu hedef zor hale gelir o zaman konuşulur.

Halili58
2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 15:09

Uzun zamandir çok yoğun olduğum için yorum yazamiyorum.
Ilk önce dikkatimi ts'li birkaç kendini bilmez sayfayi kirletiğini gördum. Herkez kendi sayfasinda yorum yazsin yazacaksa da adam gibi saygili mesajlar yazin.
Sivassporumuza gelince panik yapmayalim gelecek hafta kaybetsek bile. Ilk yariyi ilk 10 da bitirelim yeter transfer döneminde doğru hamleler ile ligi rahat bir konum da bitiririz umarim insallah. En azindan ligde kalalim yeter mantiğindan hangimiz bikmadi ki ama malesef futbolda var. Bizde taraftar olarak her zaman destek tam destek taraftar günden güne harika ve bu takimin futbolcali ayni güzelikle cevap vermelidir yoksa çok oyuncu kesilir ve gönderlilir ki öyle olacak gibi duruyor.

Zaralı
2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 16:38

ıstıfa ve gorevden alma yok herhalde olsaydı kokusu çıkardı

ben kadronun kötü olmadıgını dusunuyorum yıne soyluyorum zıhnıyetımızde sıkıntı var bizim carlos'un ılk 5 e soktugu takım ınanın bundan ıyı takım değildi orta sahada kadırle ademle gamsız utaka gittiği her yerden gonderılen aydın gıbı adamlarla yaptı bunu grosickiyi satıp al sana aykut öztürk dedıler adama utanmadan.

tabıkı onun arkasında mendıondo vardı ki türkiyede hucumda set oyunu oynatan tek hoca rahmetlı aragones'In yardımcılıgını yapmıstı kendısı o zaman o adamı memnun etseydın tutsaydın o başarılar artarak devam ederdı

bence malzeme kötü değil ama yemegı pışırende sıkıntı var.

ihsan gulbilge
2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 17:37
Önemli !!!!

Arkadaşlar ts maçında bildiğiniz gibi ceza yedik ama tribünü tahrik eden futbolcular hiçbir ceza almadı Twitter'da pereira Sivasspor taraftarina yaptığı hareket (!) paylaşılmış . Elden ele paylaşalım
Rvp taraftara dil uzattığı için 3 maç ceza almıştı bu en az 7 maç ceza almali

https://mobile.twitter.com/hassanilhan/status/935 ...4797575169

genç_osman
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 23:44

Bu haysiyetsizliğin gerekli yerlere, gereken şekilde iletilmesi lazım. Böylesi rezil bir hareket böyle rezil bir camianin futbolcusuna yakışırdı ve bu hareket cezasız kalamaz , kalmamalı. Bunların korunup kollanması , şımartılması yeter artık. Bunlar bu ülkenin öz evladı da biz ve diğer Anadolu takımları üvey miyiz ??

erenn_yldrm
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 00:22
Pereira ya ceza

Ben Sivasspor u da cv ye ekleyerek görüntüyü TFF ye mail attım.Şikayetinizi siz de bildiriniz!Yanlarına Kar kalmamalı, Sivas’ın Sivasspor’un hakkını savunalım

kürşad58
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 00:53

ben sosyal medya kullanmıyorum..bu videonun indirilip mutlaka herkesin sosyal medya hesaplarında paylaşması lazım..ses getirmesi açısından..ayrıca bizim yönetim uyuyormu yapsın gerekeni

sayfa 791
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET