Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 791
Sabri58
10 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 13:01

Samet Hoca gitse yerine daha kötüsünün geleceğini bildiğim için lütfen hocaya destek olalım.Hocaya hakaret edip kalbini kırmayalım.Hedefimiz ilk 10du ne zaman bu hedef zor hale gelir o zaman konuşulur.

Halili58
10 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 15:09

Uzun zamandir çok yoğun olduğum için yorum yazamiyorum.
Ilk önce dikkatimi ts'li birkaç kendini bilmez sayfayi kirletiğini gördum. Herkez kendi sayfasinda yorum yazsin yazacaksa da adam gibi saygili mesajlar yazin.
Sivassporumuza gelince panik yapmayalim gelecek hafta kaybetsek bile. Ilk yariyi ilk 10 da bitirelim yeter transfer döneminde doğru hamleler ile ligi rahat bir konum da bitiririz umarim insallah. En azindan ligde kalalim yeter mantiğindan hangimiz bikmadi ki ama malesef futbolda var. Bizde taraftar olarak her zaman destek tam destek taraftar günden güne harika ve bu takimin futbolcali ayni güzelikle cevap vermelidir yoksa çok oyuncu kesilir ve gönderlilir ki öyle olacak gibi duruyor.

Zaralı
10 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 16:38

ıstıfa ve gorevden alma yok herhalde olsaydı kokusu çıkardı

ben kadronun kötü olmadıgını dusunuyorum yıne soyluyorum zıhnıyetımızde sıkıntı var bizim carlos'un ılk 5 e soktugu takım ınanın bundan ıyı takım değildi orta sahada kadırle ademle gamsız utaka gittiği her yerden gonderılen aydın gıbı adamlarla yaptı bunu grosickiyi satıp al sana aykut öztürk dedıler adama utanmadan.

tabıkı onun arkasında mendıondo vardı ki türkiyede hucumda set oyunu oynatan tek hoca rahmetlı aragones'In yardımcılıgını yapmıstı kendısı o zaman o adamı memnun etseydın tutsaydın o başarılar artarak devam ederdı

bence malzeme kötü değil ama yemegı pışırende sıkıntı var.

ihsan gulbilge
10 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 17:37
Önemli !!!!

Arkadaşlar ts maçında bildiğiniz gibi ceza yedik ama tribünü tahrik eden futbolcular hiçbir ceza almadı Twitter'da pereira Sivasspor taraftarina yaptığı hareket (!) paylaşılmış . Elden ele paylaşalım
Rvp taraftara dil uzattığı için 3 maç ceza almıştı bu en az 7 maç ceza almali

https://mobile.twitter.com/hassanilhan/Reklam_link/935 ...4797575169

genç_osman
10 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 23:44

Bu haysiyetsizliğin gerekli yerlere, gereken şekilde iletilmesi lazım. Böylesi rezil bir hareket böyle rezil bir camianin futbolcusuna yakışırdı ve bu hareket cezasız kalamaz , kalmamalı. Bunların korunup kollanması , şımartılması yeter artık. Bunlar bu ülkenin öz evladı da biz ve diğer Anadolu takımları üvey miyiz ??

erenn_yldrm
10 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 00:22
Pereira ya ceza

Ben Sivasspor u da cv ye ekleyerek görüntüyü TFF ye mail attım.Şikayetinizi siz de bildiriniz!Yanlarına Kar kalmamalı, Sivas’ın Sivasspor’un hakkını savunalım

kürşad58
10 ay önce - Sal 05 Arl 2017, 00:53

ben sosyal medya kullanmıyorum..bu videonun indirilip mutlaka herkesin sosyal medya hesaplarında paylaşması lazım..ses getirmesi açısından..ayrıca bizim yönetim uyuyormu yapsın gerekeni

MUAMMER TÜRK
10 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 22:15

Taraftarlarımızın Dikkatine

Demir Grup Sivasspor – Medipol Başakşehir maçı öncesi taraftarımızın dikkatine:

10.12.2017 Pazar günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ilimize yapacakları ziyaret sırasında saat 16.30'da oynanacak Demir Grup Sivasspor – Medipol Başakşehir futbol müsabakasına araçları ile gelecek taraftarlarımız için park ihtiyacının yeniden düzenlenmesine gereksinim duyulmuştur.

Buna göre;

1. Yeni 4 Eylül Stadyumu otoparkı araç trafiğine kapatılmıştır.

2. Mücadeleye araçları ile gelecek taraftarımızın otopark ihtiyacı Gültepe Okullar Bölgesi'nden karşılanacaktır. Bu amaçla Farabi Kavşaktan doğrudan okullar bölgesine giriş yaparak trafik polisi ve özel güvenlik personelinin yönlendireceği yerlere düzenli olarak park edilecektir.
3. Gültepe okullar bölgesinin kapasitesinin dolması halinde buranın karşısında bulunan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesine yönlendirilerek park etmeleri sağlanacaktır.

4. Müsabakayı takip edecek basın mensuplarının araçları da stadyum otoparkına alınmayacaktır.

5. Passolig Kartı bulunmayan taraftarlar stadyuma ve stadyum çevresine alınmayacaktır.

6. Protokol tribününün tüm düzenlemeleri ve içeri alınacak kişilerin kontrolü Gençlik ve Spor Bakanlığı ve emniyet tarafından yapılacaktır. Ayrıca Protokol A, B ve C tribününe girecek taraftarların yanlarında çocuk getirmemelerini önemle rica ederiz.
Maçta kaleci rochetin yerine tolgahan oynayacakmış ,Abdullah yiğit haberine göre.

halife58
10 ay önce - Pzr 10 Arl 2017, 15:56

Şu çıkarılan kadro Sivasa ihanettir bu maç son maçın olacak samet efendi defolup gideceksin

Zaralı
10 ay önce - Pzr 10 Arl 2017, 16:20

tolgahan kupa maçlarında ıyıydı ama basaksehır ust duzey bır takım ali şaşal daha ıyı bır tercıh olurdu

basaksehırın 11 ınde adebayor varsa djakov oynamalıydı medjanı yerıne

ya haftalardır bosa konusuyomusuz gıbı hıssedıyorum ya vallahı sıkıldım bu saçmalıklardan umarım yerım bu laflarımı ama hiç umudum yok

sayfa 791
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET