Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
ufkun

4 yıl önce - Prş 26 Eyl 2013, 20:46

şili fahri konsolosluğuda açılıyor. Taner Hasırcı şili fahri konsolosu olmuş.
Alıntı:
http://www.gazetea24.com/yerel-basin-haber/taner-hasirci-sili-fahri-konsolosu-oldu_11377664.html

ufkun

4 yıl önce - Pzr 29 Eyl 2013, 11:41

Şili ile ekonomik ve kültürel ilişkilerin gelişmesi için Şili Fahri Konsolosluğu açıldı. Gaziantep Uğur Plaza Hotel’de gerçekleştirilen tören ile Gaziantep’teki biri başkonsolosluk olmak üzere 14. fahri konsolosluk açılmış oldu. Şili Gaziantep Fahri Konsolosu Taner Hasırcı, "Gaziantep olarak Türkiye’nin önde gelen organize sanayi bölgelerine sahip, 5 milyon dolarlık ihracatı, 182 ülke ile dış ticareti, çalışan sanayicisi ve ticaret erbabı ile Şili’yle ticaret hacmimizin artmasını temenni ediyorum” dedi.

GÜZELBEY'DEN MESAJ

Belediyeler adına konuşan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey, “Şili ile Türkiye arasında inanıyorum ki mesafeler uzak bile olsa Sayın Taner'in fahri konsolosluğu ile kalpler yakınlaşabilir. Mesafelerin uzaklığının hiçbir önemi yoktur. Yeter ki kalpler yakın olsun. İki ülkenin birbiri ile daha yakın olması için Şili ile Gaziantep arasında bir kardeş şehir ilişkisi tahsis edelim. Taner'in bu konuyla ilgilenmesini istiyoruz” diye konuştu.

KİMLER KATILDI ?

Düzenlenen törene; AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Erdoğan ve Nejat Koçer, Vali Yardımcıları Nursal Çakıroğlu, Beyazit Bestami Alkan, Gaziantep Polis Okulu Müdürü Osman Metli, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şili Cumhuriyeti Büyükelçisi Jorge Aranbicia Reyes, Konsolos Sebastian Marin, Kültür Ateşesi Paulino Toledo, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Cahit Nakıboğlu, Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı Ali Yener, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, Gaziantep Ticaret Borsası Meclis Başkanı Selami Memiş, Macaristan Fahri Konsolosu Bahaeddin Nakıboğlu, Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Royal Halı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu ve çok sayıda davetli katıldı. HABER MERKEZİ
Alıntı:
http://reklam_link/sili-fahri-konsolosluk-acti-haberi-468126.html

Misafir 7565

3 yıl önce - Çrş 16 Tem 2014, 18:06

selam neden gaziantep deki ırak konsululugu telefono yok iletişim gözukmiyor arkadaşla bien varsa yaz

Misafir c60

2 yıl önce - Sal 20 Oca 2015, 15:50

selam arkadaşlar g.antepte ırak konsolosluğu nosu yok bilen varsa yazsın teşekkürler.

Misafir 9bf

2 yıl önce - Cmt 28 Mar 2015, 13:24

YURDIŞINDA YAŞAYAN EŞİMİ ARIYORUM 1OYILDAN BERİ HİÇ BİRBİLGİMYOK BANA YARDIM EDE BİLİRMİSİNİZ HASAN YAZICI ALMANYADA ŞUTUTGATA BAGLI ESSGEN METTNGENDE İKAMET ETMEKTE OLDUGUNU BİLİYORUM SADECE TELEFONUNA ULAŞA BİLSEM GÖRÜŞE BİLİRİM BELKİ

ufkun

2 yıl önce - Cmt 09 May 2015, 21:01
Karadağ Fahri Konsolosluğu

Gaziantep Holiday Inn’de düzenlenen fahri konsolosluğun açılış törenenine AK Parti Gaziantep milletvekili adayı Şamil Tayyar, HDP Gaziantep Milletvekili adayı Celal Doğan, Vali yardımcısı Cemalettin Özdemir, Karadağ Ekonomi Bakanlığı Devlet sekreteri Igor Noveljic, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun yanı sıra Karadağ heyeti ve seçkin davetliler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Karadağ Gaziantep fahri konsolosu Koray Aksoy hedeflerinin Gaziantep’li yatırımcıları Gaziantep’li yatırımcılarla tanıştırmak olduğunu söyledi. Karadağ’la olan ekonomik ilişkilerde gelişmeyi amaçladıklarını belirten Aksoy; “ Türkiye Karadağ’ı tanıyan ilk devletler den birisidir. İki ülke arasında siyasi, ekonomik, kültürel ve diplomatik iş birlikleri yapılmış ve yapılmaya devam etmektedir.’’ Şeklinde devam etti
Alıntı:
gaziantep27

Misafir 75b

1 yıl önce - Pts 25 Tem 2016, 16:45

Merhaba ben almanyadan dönüş yaptım boşanma temiz kağıdın için konsoluslukla itbata geçmek istiyorum gaziantepde ikamet ediyorum yardımcı olursanız sevinirim tlf vesayre tsk.

Mert Karakoyun

1 yıl önce - Cum 25 Ksm 2016, 05:27

Macaristan Fahri Konsolosu Bahaeddin Nakıboğlu FETÖ hakkında yakalama kararı var ama kendisi sanırım şerefsiz bir adi olarak Amerika'ya kaçtı.

Misafir 242

1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 00:11

Konsolosluk adi altinda heryere yayildilar.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET