Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Beldibi - Beltur Hotel

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Haldun Turan

2 ay önce - Pts 02 Ekm 2017, 23:28
Antalya - Beldibi - Beltur Hotel

20-28 eylül tarihleri arası 8 gece konakladığım Beltur Hotel Beldibinde denize çok yakın konumda 199 odalı sevimli bir otel.

Herşey dahil sistemiyle çalışan Beltur Hotel mandalin ağaçları ile çevrilmiş bahçelerin arasında 2-3 bloğa ayrılmış bir tesis.

Eski olduğu hissedilen ama sempatik görünümlü otelin 2 havuzu ve sahilde kendisine ait şezlong ve şemsiyeleri var.

Beldibi sahilinin en taşlık yerine ait sahili ama yüzme bilenler ve deniz ayakkabısı olanlar için sıkıntı yok.

Ayrıca iskele ve sala benzeyen kısımlar var oralardan kıyıdan yürümeden denize daha sorunsuz girebilir insanlar.

Tamamına yakını Rus turistlerin olduğu Beltur'da yemekler fena değildi.

Et yemekleri süper lezzetli değildi ama yenmeyecek kadar kötü değildi.

Mezeler ve soğuk yemekler ise epey güzeldi

Minik bir sahnesi olan tesisde çocukları akşamları eğlendiren Rus bayan işini iyi yapıyordu.

Akşam 11'e kadar müzik çalıyorlardı ve hafif bir bar ortamına dönüyordu sahnenin olduğu kısım.

Kemerin en ünlü 2 büyük diskosu Inferno ve Aura Club'a 5 dolara servisleri vardı.

Akşam 11 de gidiş 2.30'da dönüş ama hiç gitmedim.

Çünkü otele yürüyerek 5 dakika uzaklıktaki Fly Dancing Club'a gitmek bana yetmişti.

Vals tur ile çalışan oteli evli çiftlere tavsiye etmem çünkü Rus bayan turistler çok fazla

Erken rezervasyonu aralık ayında yapmıştım buraya.

Beldibi Kemere ve Antalya merkeze 20 kilometre uzaklıkta.

Fotoğraflarım devam edecek.

https://www.valstur.com.tr/beltur-otel
http://www.belturotel.com/

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Odam zemin katda sol başta balkonu görünen kısımdı

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

2 ay önce - Sal 03 Ekm 2017, 23:12

20-28 eylül tarihleri arası kaldığım Beltur Hotel'de çektiğim fotoğraflar devam ediyor.

(+)

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

6 gün önce - Pts 04 Arl 2017, 23:38

20-28 eylül tarihleri arası kaldığım Beltur Hotel'de çektiğim fotoğraflar devam ediyor.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANTALYA