Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
selimengin
1 yıl önce - Cum 23 Eyl 2016, 07:33

Alıntı:
Türkiye de ilk kayseride geçti bu kafe restoran.Hatta başka sehirlerdede var.konyadaki daha faaliyette bile değil nasıl ilk oluyor anlamadım.

Türkiye ' de ilk inşaatına başlanan Airbus A 300 kafe Konya ' daydı. Ama inşaatı bayağı uzun sürünce Kayseri ve Balıkesir sonradan inşaata başlayıp önceden bitirdiler. Aslında Türkiye' deki ilk uçak kafe Eskişehir' de ki uçak müzesinde bir kargo uçağında açılmıştı ama bu kafe kapandı. Konya' daki geç açıldı ama iç dizayn olarak en güzeli olmuş. Gerçek bir vip uçağa benzetmişler.

mnu42
1 yıl önce - Pts 26 Eyl 2016, 01:14

Bugün buraya gime fırsatım oldu.Öncelikle uçak içindeki restaurantta yemek yedim.
Fiyat olarak gayet makuldu.Hizmeti çok beğendim.
Uçak içinin dizaynı çok güzel olmuş gerçekten.Tuvalet ve lavabosu bile orjinal şekilde dizayn edilmiş.
4 ve 6 kişilik oturma alanları mevcut.
Fiyatlara gelecek olursak.
Fırın kebabı yedım gayet guzeldı 20 tl,bamya corbası 8 tl,kola 4 tl,salata 12 tl(salata güzeldi ama 12 tl cok geldı bana)geri kalan ana yemek fıyatları 20-30 tl arasında ,hizmet ve lezzet gayet güzeldi.
Alt tarafında bulunan su üzerindeki alanda ise genelde içecek ve tatlı ürünleri yeniyor.
Bugunde ucagın yarısı doluydu öğlen saatınde gıtmıs olmamıza ragmen.
Konyada yaşayan ve dısarıdan gelen mısafırlerımız için guzel bır vakıt gecirebılcek bır yer olmus.
Emegı gecenlere teşekkürler.

06br07
1 yıl önce - Pts 26 Eyl 2016, 01:38

Verin 100 lira gerçek airbus a binin

Arda M Öztürk

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 21:21

(+)

(+)

Misafir 679

16 saat önce - 00:41 (bugün)

Buraya giden birisi olarak sunu ifade edeyim ucagin kapisindan girdiginiz an ozel gercekten kaliteli bir yere girdiginiz hissi ayrica ic dizayni ile farkli bir atmosfer yaratiyor size fiyatlara gelince bugun kule 42.kattaki donen restoranta gitsenizde riksosa gitsenizde konya sofrasina gitsenizde merama gitsenizde 3 asa 5 yukari buraya vereceginiz paraniin hemen hemen aynisini verirsiniz tabi me yediginizede bagli ama 4 kisi gitseniz bu restoranta odeyeceginiz ucret yeme icme 100-120 tl olacaktir kaliteli guzel bir mekan kaliteden anlayanlara kesinlikle tavsiye ederim

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET