Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Ahmed Akay

2 yıl önce - Prş 05 May 2016, 21:37
Şifaiye ve Çifte Minareli Medreseleri

(+)

Ahmed Akay

2 yıl önce - Prş 23 Hzr 2016, 00:27

(+)

ssemihucar
1 yıl önce - Cum 02 Eyl 2016, 23:40

Alıntı

Turan_86
7 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 20:59

(+) Şifaiye Medresesi

ihsan gulbilge
6 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 16:52
Önemli!!!

Tivitirda gördüm bunu bir arkadaş paylaşmış.Tek kelimeyle yazıklar olsun çok ağır şeyler söyleyeceğim ama anlamaz ki bu ahmaklar.Ecdad yüzyıllar boyunca ayakta kalan bir eser yapmış bizim beyni kuş beyninden küçük olan bazı kendini bilmez gençlerimiz,tutmuş üstüne sevdiğini yazmış.
Biz de genciz biz de sevdalaniriz ama sevdamizi yüreğimize kazırız.Gerci bunlar tarihi eseri anlamadıkları gibi sevgiyi de anlamazlar.Onlar için sevmek,hayvanlarda da var olan belirli bir takım ihtiyaçlarını karşılamak amacıdır.Malesef toplum giderek kötüleşiyor.Neyse çok uzattım velhasıl kelam yeni çıkacak kararla
- Tarihi eserlere yazı çizim yapan insanlar mesela en az 1000 liralık cezaya çarptırılsı.Babası versin bakalım 1000 lirayı o parayı cikartana kadar nasıl haşlıyor çocuğunu.Hatta ben direk hapis cezasından yanayım yatsin bir 6 ay bakalım bir daha kitap dışında bir yere yazı yazıyor mu !

Sadece tarihi eser de değil bizim evin orda bir sağlık ocağı var 4 kez duvarı boyamak zorunda kaldılar bunların yüzünden şu anda yine doldu duvar , Allah akıl fikir versin

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler