Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla - Marmaris Geceleri
« önceki   123 ... 424344

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 44
Haldun Turan

2 ay önce - Çrş 11 Ekm 2017, 23:26

11-23 haziran tarihleri arası Club Hotel Pineta'da kalırken bir gece eski ismiyle Crazy Disy yeni ismi Andromeda Club'a gitmiştim.

Barlar Sokağının ünlü diskolarından biri olan Andromeda'da çektiğim videodur.

2.video ise Club Hotel Pineta'da 2 gece sahne alan Yetenek Sizsiniz adlı yarışmada ünlenen Barmen Ali'nin şovudur

Gurbet Brian

1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 19:25

Merhaba arkadaşlar. Gectigimiz yaz Marmarise gittim ve hic memnun kalmadim. Gece kuluplerine bizi almiyorlar. Damsiz almiyoruz diyorlar ama turistler elini kolunu salliyarak giriyorlar. Galiba 100 lira rusvet verince iceriye sokuyorlarmis yoksa iceri sokmuyorlarmis. Ayni zamanda muhabbet yaparak konusarak girenlerde var memleket sohbeti edemezseniz sokmuyorlar. Yoksa yabancilar haric bizi sokmuyorlar. Sagda solda bambu sandalyeli salas barlar var oralardan baska yere giremiyorsunuz almiyorlar.

Emir ERTEN

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 23:27

Gurbet bey Marmaris gecelerinden ziyade gündüzleri daha iyi. Heleki parçalı bulutlu duru havalarda güzel fotoğraflar çekiliyor. Boşverin barları. Güzel dönerciler var. Hatay usulü hemde. İçine su karıştırılmış içecekler yerine 100 kat daha tercih edilesi. Ayrıca Yılmaz İskenderin tavuk külbastısına da ayrı parantez açıyorum. Benim Marmaris akşamlarım bu gibi yerlerde geçer. Çarşıda da bir tavukçu var. Piliç çevirme filan menüler gayet uygun. Barlar sokağına gitmedim. Zaten bana ters bir sokak. Oraya yakın mis cafe diye bir yerde 2 sene önce Trabzonspor - Mersin maçını izlemişliğim vardır gerçi. Birde nescafe içmiştim. 3 liraydı. Maça giden pek olmadığından para da almamışlardı.

Duyduğuma göre bazı barlar da avrupada ünlüymüş. Tabi ortamlarda konuşulanlardan duyduklarım bunlar. Yoksa hadi beni şu mekana götür diyen olsa bilemem. Sahilde Manchester filan gözüme ilişmişti en son. Yanından geçmiştim.

Halit İkbal
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 18:50

Marmarisn gündüzleri daha güzeldir diyen arkadaşa katılıyorum kesinlikle haklısın.

sayfa 44
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 424344
ANA SAYFA -> MUĞLA