Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas PrimeMall AVM
« önceki   123 ... 252253254   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 253
pen1a
1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 01:10

Misafirlerimizin bilgisine,

HD İskender olarak Pazar akşamı Sivas restoranımızda yaşanan ve büyük bir üzüntüyle karşıladığımız olaya ilişkin sizleri bilgilendirmek isteriz.

HD İskender olarak bizi biz yapan değerlerimizden en önemlileri, saygı ve misafir memnuniyeti kavramlarıdır. Bu kapsamda söz konusu olay HD İskender için kabul edilemezdir. Olayın müdahilleriyle ilgili gerekli adımlar atılmıştır.

Misafir memnuniyeti kavramını ve kaliteli hizmet anlayışını vazgeçilmez olarak kabul eden kurumumuzun tüm saha yöneticilerinin şu anda Sivas’ta olduğunu ve HD İskender’in iş ahlakı çerçevesinde gerekli çalışmaların yürütüldüğünü bilmenizi isteriz.
Hizmet verdiğimiz noktalarda yerel iş gücünü destekleme misyonumuzla Sivas’ta hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren tüm ekibimizin Sivaslı olduğunu, önümüzdeki dönemde de Sivas’a istihdam sağlamaya devam edeceğimizi belirtiriz.

HD İskender olarak konunun hassasiyetinin bilinciyle, misafirimiz ve ailesi ile de iletişim halindeyiz. Yaşanan olay karşısında içtenlikle üzüntü duyduğumuzu belirtiyor, hukuki sürecin sonuna kadar takipçisi olacağımızı taahhüt ediyoruz.

Misafirlerimize saygıyla duyururuz.

HBİLGE
1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 04:36

Nerde yayınlamışlar bu açıklamayı? Facebook sayfalarında ya da resmi sitelerinde göremedim?

Misafir ea5

1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 17:46

HD iskendere mail attım ve içeriğinde personel seçimindeki hataları one çıkardım. Gelen cevapta firma olarak ilinizde çalışan personelin tamamı Sivaslı ve ilerleyen zamanlarda aynı şekilde yatırım yapmaya devam edeceğiz bu olaylar yatırım yapmamızı engellemez tarzı bir cevap geldi.
1. Büyük ve sürekli yatırım yaptığını iddia eden bir firma personel seçiminde neden dikkatli olmaz. Olay anlık gelişme gösterse bile personeline öfke kontrolü hakkında neden eğitim verilmez çünkü günde yüzlerce insana hizmet eden bir işyeri.
2. Çalışanların tamamı Sivaslı bu adam sizden biri tarzındaki cevap son derece çirkin olmakla birlikte her Sivaslı da dört dörtlük insanlar değil.
3. Burada haklı ya da haksızı aramıyoruz o yargının işi ancak müşteriyi ailesinin yanında linç etmek TÜRK geleneğine ve aile yapısına terstir.
4. AVM gerekli önlemleri alıp, yargı işi adaletli bir şekilde sonlandıracak ve herşey normale dönecektir. Bu olayın altında prim yapmaya çalışanlara fırsat verilmesin.

sebasteia
1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 18:12

Musteriyi ailesinin yaninda dovmek Turk geleneklerinde yok! Eyvallah.

Peki bu Turk gelenekleri musterinin ailesiyle girdigi mekanda asip kesmesine, afra tafra yapmasina, calisanlara hakaret etmesine ne diyor acaba? Merak ettim!

Olayda kim hakli kim haksiz ogrenemedik, ama bir “musteriye dokunmak buyuk gunah” havasi yaratildi ki, sormayin gitsin! Yani simdi musteri gelip masaya micsa, hakli mi? Boyle mi anlamaliyiz?

Illa bir tarafi dokunulmaz ilan etmek zorunda miyiz? Bir taraf sonuna kadar sabredecek, diger taraf sonuna kadar agresiflesebilecek, oyle mi? Nerede hak, hukuk, adalet?

Misafir a1a

1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 18:48

Arkadaşlar bu problemi çözmekte niye bu kadar zorlanıyorsunuz ? Bir haftadır müşteri mi haklı ? Mekan sahibi mi haklı ? Tartışıp duruyorsunuz.
Görünürde müşteri suçlu fakat mekan sahipleri adamı linç etmek yerine polisi yada en azından AVM güvenliklerini çağırması ve şikayetçi olması gerekiyordu.Ama adamın karısı ve çocukları önünde linç ettikleri için şimdi asıl suçlu durumuna HD iskender firması görünüyor.Kurumsal bir firmanın yapmaması gereken bir şey yaptılar.Bu tip firmalar personelini seçerken daha ucuz maaşla çalışmayı kabul edenleri değil iyi eğitim almış profesyonel eleman çalıştırması lazım.ama bu adamlar iki kuruş fazla istedikleri için genelde ucuza kaçmak için işin ehli olmayan personele yoneliyorlar.Sonuc işte böyle oluyor.

Misafir 98e

1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 23:06

Sebasteia nickli arkadaşım ben yorumumda ve attığım mailde müşteri ya da firmanız suçlu tarzında bir eleştiride bulunmadım sadece bu olaya zemin hazırlayan personel seçimine dikkat çekmek istedim. Orada bulunmadığım için olayı değil olay sonrası konuşulanları değerlendirdim. Benim yukarıda yazdığım yoruma alaycı bir tavırla soru sorduğun için cevap verme ihtiyacı hissettim, müşteri ne yaparsa sakin kalınacak diye bir durum yok ancak ne olursa olsun örf ve adetlerimiz gereği yanında eşi ve çocuğu olan insanla tartışabilirsin belki ama tekme tokat kavga edilmez. Müşteri huzursuzluk ve olaymı çıkarıyor, çağrırsın güvenliği üstüne birde şikayetçi olursun medeni yolu budur.

Akgün5880
1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 17:39

(+)

(+)

(+)

Misafir c3b

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 00:11

Avm çok güzel ve şehrimizde havaların soğumasiyla daha da rağbet görür hale geldi fakat çok sayıda boş mağaza bulunmakta bunun sebebi de döviz ile kira anlaşması yapılması galiba ayrıca burada aylar önce Starbucks falan açılacak kesin dendi ama bi ilerleme yok

Misafir 372

6 gün önce - Pts 04 Arl 2017, 15:45

Ben gezdiğim yerlerdeki avm lerin çoğundaki HD lerde ve sivas HD iskenderde de çok yemek yemişimdir. Hiçbirinde de en ufak bir saygısızlığa rastlamadım. Hesap isteyince zaten ayrıntılı döküm geliyor ki hiç fazladan bir şey yazdıklarını görmedim. İçmediğim suyu hesaptan düşürdüğüm oldu. Kimse dayağı hak etmez hele de ailesinin yanında ama orada çalışan gariban kişileri de üstünlük taslayarak aşağılamamak lazım, herkes yeri gelir asgari ücretle çalışmak zorunda kalır, hayatın ne getireceği belli olmaz. Avm yönetiminin de gerekli önlemleri alması gerekir. İkinci bir hayal kahvesi vakası yaşanmasına izin verilmemeli.

Misafir deb

1 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 14:39

Biz hala avm yi tartışırken. Nüfusu bizden az olan Çorum başarmış. Avmlerinde Starbucks, Media markt, Boyner, Mango, Mado, HM, Cinemaximum, KFC ve daha sayamadığım nice büyük markalar büyük mağazalar açmış tıkır tıkırda işliyor. ayrıca avmleri gerçekten çok büyük, güzel ve ferah. Bizim avm onlarınkinin yanında deyim yerinde ise avmcik kalıyor.

sayfa 253
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET