Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ - Yatırım Haberleri
« önceki   123 ... 116117118

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 118
Misafir 090

2 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 22:14

Çaydaçıraya birde köprülü kavşak gerekiyor.Kavşak 4 yılda pes etti.Alt geçit yönündee sıkıntı yok.Ama kavşak,keban yolu gidiş ve gelişinde sistem çöktü.
Hükümet konağı(eski ahmet aytar) kavşağı çok kötü durumda.
Ptt kavşağına da ihtiyaç var.
Hazardağlı kavşağı çökmüş zaten.
Polis okulu(akgün) kavşağıda çok kötü durumda.Mesai çıkışlarında kavşaktan sağlık il müdürlüğüne kadar kuyruk oluyor.

Şehir sıkıştığı için tüm sistemler sos veriyor.Biraz kuzeye yayılması iyi oldu.Güneyede birazdaha yayılırsa düzen oturur.Düzenin tam oturması için şehrin doğu mahallelerinin gelişmesi ve yapılaşması gerekiyor.Maalesefki bu da olmuyor.Doğu kavşaklarda çok sıkıntı yok.Batılar kötü durumda.

mfaydin
2 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 22:16

Tahminen 1 ay kadar önce Tofaş kavşağında Dürbünlü ölçümler yapılıyordu. Ne için bilmiyorum ama.

Misafir 950

2 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 23:30

Bahçelievlerdeki kavşak, Yeşilkent kavşağına mı Akgün kavşağına mı

Misafir e80

2 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 23:39

Bence ikisine de gerek yok şimdilik ama öncelik sırasına koyarsak hazardağlı-Dörtyol-tofaş- polisokulu şeklinde olması gerekirdi. Pek dillendirilmese de Fethi Ahmet baba caddesinin bitimindeki kavşağa da yapılması şimdiden şart oldu.

Misafir 252

2 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 01:02

Sevgili hemşehrilerim ben uzun yıllardır gurbetteyim şöyle uzakdan gözlemlediğim kadar şehirde bir kıpırdanma var daha güzel şeylerde yapılabilir ama şahsen sehrimizin gelişmesini çok istiyorum ama büyümesini istemiyorum neden bakın şimdiden trafik sorunu katlanarak büyüyor ilimiz ülkemizin hava kirliliği en kötü ili olmuş yerli ınsanımız ne yazık ki 5-10 yıl sonra %50 nin altına düşecek,adli olaylar güngeçtikce hızla artıyor mahalle ve komşu kültürü yeni yapılan sözümona lüx degil ama lüx diye satılan siteler sayesinde dejenere ediliyor.Otuz sene once bizde Elazığ da iken Gazi caddesinde hem gezer hemde kendimizle dalga geçer başka gezecek yer yok derdik lakin sanırım bizim gibi büyük şehirlerde yaşayan hemşehrilerimizde o yılları ve o caddeyı hala unutamadık tabiki evde anahtarımizı unutsak babamızı veye ağabeyimizi 5-10 dakika icinde Gazi caddesinde bulup alabiliyorduk.Vel hasıl sehrimizin güzelleşmesine evet ama büyümesine hayır diyorum ben liseyi Gazi meslekde okudum yeni mahalleden oraya yaya gidip geliyordum ayrıca öğlen yemeklerindede 1 saat icinde hem eve yürüyerek gidip geliyorduk simdi bakıyorumda tanıdıklarım Mezre orta okulunun ordan çarsıya araba ile gitmek istiyorlar tabi birazda zenginlik alametleri görünüyor herkes ağlıyor esnaf ,işçi,memur vs.Ama insanlarımız artik kahvaltıyi bile evlerlnde yapmıyorlar restaurantlarda yapıyorlar bunu çok gördüğümden degil ama hizmet sektörünun cok hızlı gelişmesi insanlar biryerden biryere enazından yemekyemeye araba ile gidecekler doğru hakları ama her şey aynı anda gelismiyor şehir büyüdükcç daha ne zorluk lar göreceksiniz biz bunu İstanbulda yaşıyoruz hafta sonu trafik den dolayı dışarı bile çıkamıyoruz nasıl şimdi nasıl bir küçük kasaba gözümde tütüyor en azından trafiğı olmayan ve komşuluk ilskilerinin iyi olduğu bir kasaba yaşamaýı hayal ediyurum bu Ağın bile olabilir.Saygı ve selamlarımla hoşcakalın.

Misafir 2c1

2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 00:05

Cip baraj mesire alanı projesinde son durum nedir bilgisi olan var mı cip baraj mesire alanı sayfasına yazamıyorum 10.11.2017 tarihinde proje bitmesi gerekiyor du

Tolga Dt
2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 01:43

Sağlık Kampüsünden Harputa teleferik projesi yapılmış. Onay için bekleniyormuş. Yanlız projeyi istemeyen birileri bakanlıklar nezdinde girişimler başlatmış. Tabi bunlar ne kadar doğru bilemiyorum.

Misafir 88e

2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 11:43

nerden duyum aldınız kaynak belirtirmisiniz.

Tolga Dt
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 12:34

http://m.yeniufukelazig.com/sehrin-uzerindeki-giz ...-17938.htm

Tabi misafir kaynak Nafiz Koca köşesine taşımış bu durumu ama bilemiyorum tabi doğruluk payı nedir. Belki aramızda konu hakkında bilgisi olanlar vardır.

KEMALİYE 23
6 gün önce - Sal 12 Arl 2017, 02:04
HAYIRLI OLSUN

Elazığ ve bölgeye hizmet edecek kanatlı hayvan katı atık tesisi kurulumu için anlaşmaya varıldı.İnşaallah en kısa sürede çalışmalara başlanacak.İlk etapta 150 kişi istihdam edilecek.Bölgesel olması açısından da bakarsak çok güzel yatırım oldu.Hatta bu tesis sayesinde Bingöl Malatya ve Tunceli de tesislerin çoğalacağı istihdam artacağı kanaatindeyim

sayfa 118
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 116117118
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET