Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir ESHOT Elektrikli otobüs alıyor
« önceki   123 ... 25262728   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 26
Mete ÖZTÜRK

10 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 08:35

Tacettin Şenel demiş ki:
Aziz bey iyi yapar ben boşuna bu elektirikli otobüsleri denize indirin demedim.....

Bu nedir peki Tacettin Dayı ?
Elektrikli otobüsler hakkında 6 Nisan 2017 tarihinde söylediklerin ???

Tacettin Şenel demiş ki:
Nihayet 969 da denk geldim içi çok Ferahtı genel olarak sessizdi Beğendim ALLAH razı olsun Sonunda Kaliteli bir otobüse benziyor ALLAH devletimizin milletimizin başına zeval vermesin....

GrS_Alp
10 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 11:48

Yalandan kim ölmüş . Anca işi sallamak .Kafa yapısından kaynaklı yapacak bişey yok

SERDAR OZAN
10 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 12:29

Kafa yapısı ile alakası yok çünkü zaten böyle biri yok. Hayali bir huysuz ihtiyar profili çizilen bu hesaptan farklı kişiler birbirinden habersiz mesajlar yazınca böyle oluyor işte. Fırsat bulursanız hesaptan yazılan mesajları inceleyin. Bunun gibi yüzlerce birbiriyle çelişen mesajlar olduğunu göreceksiniz. Ha o mesajları yazan farklı kişiler kim, onu da bilen biliyor zaten.

Misafir 9f0

6 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 10:42

Geçen yıl nisan ayı başında sefere başlayan elektrikli otobüs filosu 30 milyona yakın yolcu taşımış. 450 ton akaryakıt tasarrufu yapılmış ve 1200 ton karbon salımının önüne geçilmiş. Şarj için gereken elektrik enerjisinin bir kısmı Buca'daki atölyelerin çatısına kurulan güneş enerjisi santralinde üretilen elektrikle karşılanmış.

mahmut11
6 ay önce - Çrş 04 Nis 2018, 01:14

Defalarca bozulup halkı mağdur ettiğini de yazınız.

GrS_Alp
6 ay önce - Çrş 04 Nis 2018, 08:34

Alıntı:

Defalarca bozulup halkı mağdur ettiğini de yazınız.

Dizel araçlarda ariza yapıyor burda suç belediyenin böyle bir durumu öngörmemiş olmasında, yoksa asıl tercih edilmesi gereken araçlar artık elektrikli otobüslerdir.

GkhanTR
6 ay önce - Çrş 04 Nis 2018, 14:07

Yanan araç yerine başka araç gönderildi. Rengi diğerlerinden farkli bordo kırmızı karışımı ve beyaz renge sahip. Toplamda 20 araç çalışıyor şu anda.

mahmut11
6 ay önce - Çrş 04 Nis 2018, 20:21

Konu dizel araçların da arıza yapması veya elektrikli otobüsün yanması değil. Şarjı biten otobüsleri hatırlayın. Daha kaliteli markalarla çalışılması gerektiği su götürmez gerçek.

GkhanTR
6 ay önce - Çrş 04 Nis 2018, 21:54

Bu araçların alınmasını bende eleştirmiştim ilk başta hatırlayın. Ancak ihale kanunu gereği bu araçların alınmak zorunda kalındığı gerçeğini de gözardı etmemek gerekiyor. Iptal edilen ilk ihalede yerli firmalara ayrıcalık tanınmadı diye ne kadar eleştirilmişti. Diğer yenilenen ihalede bunlar alınmak zorunda kalınıldı. Bozankaya'nın ürettiği araçları genel olarak bende hiç beğenmiyorum. Ama yapacak bir şey yok.

erkinalp
6 ay önce - Çrş 04 Nis 2018, 22:28

Özel üretim şartnamesi yazılabilirdi. Yine ihaleyle alınır ancak bundan daha iyi araçlar gelirdi. Dezavantaj olarak ise 2 yıl beklemek zorunda kalırdık.

sayfa 26
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 25262728   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege