Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir 811

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 22:11

Biraz inceleme fırsatı buldum, zerre kadar güven duymadım. Videolarda çiftlik falan göstermişler, 3 kuruşluk derme çatma şeyler, içinde en fazla 10-20 baş hayvan vardır yoktur. Vaat ettikleri oranlar zaten uçuk kaçık.. 3-5 tane derme çatma çiftlik, 2 küp bal, mavi yumurta, kötü hazırlanmış nabza göre şerbet proje videoları falan tamamen işin göz boyama kısmı bana kalırsa. Ben 1 liramı dahi bunlara emanet etmem!

ali alimi012
Alperbatuhan
1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 22:16

Evet negüzel işte kayseriye yapılıyomuş hemde avrupanın en büyüğü hangisinin hangisinden sonra planlandığı önemli misal kayserininki 1 2 günlük mesele ise en büyüğüdür. Yapılacak olan projeyi irdeleyip hangisinin büyük olduğuna bakmiycam yani hele bi yapılsın açılsın istatiksel olarak neyin büyük olduğu çıkar ortaya

Misafir 0f8

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 10:13

Sonuç olarak isterse Dünyanın En Büyük çiftliği, besi bölgesi Kayseri'ye yapılsın, yine de Konya kadar süt üreten bir şehir olamayacak ve Konya kadar büyükbaş hayvan sayısı bu lun ma ya cak!

Sen Kayseri'de kaç ton süt üretiyorsun? Kaç büyükbaş hayvanın var bi de hele de sonra gel Konya başlıklarında öt...

https://www.asuder.org.tr/veriler/turkiyede-sut-v ...t-uretimi/

https://m.haberler.com/konya-buyukbas-hayvan-sayi ...75-haberi/

Misafir 6da

1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 10:42

Bazı kişilerde Konya hazımsızlığı öyle bir hal almış ki Akşehir'in Konya'nın en büyük ilçelerinden biri olduğundan dahi haberi yok ama gel gör ki sanki Konya yı çok iyi biliyormuş gibi Konya ile alakalı her başlıkta Konya yı karalama çabası.Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak ve hazımsızlığın dik alası sonuçta gülünç olmak

ismail cemre
1 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 12:01

içerisindeki KONYA kinini ve hazımsızlığını atamayan arkadaşa.....
Alıntı:
doğru konya asyada başlık yine çok saçma türkiyenin dese inanılır.dünyanın demediklerine şaşırdım.

mesajnızı doğru kabul edersek Konya ya göre daha doğu boylamda olan Kayseri de doğal olarak Asya da olmuş oluyor. peki şu mesajınızdaki ifade ne peki ?
Alıntı:
AVRUPA’NIN EN BÜYÜK BESİ BÖLGESİ
Beydeğirmeni Besi Bölgesi’nde 800 adet farklı büyüklüklerde ahır parselinin yanı sıra Karantina Bölgesi, Kesimhaneler, Veteriner Üniteleri, Hayvan Pazarı, 20 MW’lık Biyogaz Tesisi, Sosyal Merkezler, Alışveriş Merkezi, Okul ve Cami’nin de olacağını ifade eden Başkan Mustafa Çelik, “Burada yaklaşık 80 bin büyükbaş hayvanın besisi yapılacaktır. Projeyle birlikte büyükbaş hayvan sayısında Kayseri, Türkiye’nin ilk beş ilinden biri olacaktır ve toplu besi bölgesi olarak Avrupa’nın en büyük alanlarından birini oluşturacaktır.

ha bunu ben demedim Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı söyledi diyorsanız bu ne peki
Alıntı:
hiçbir kayserili çıkıp sizin gibi avrupanın 1. tesisi yapılıyor dememiş ben dahil.
başlıkları düşünerek açın. şimdi kayserimi konyamı 1. olacak diye yarışalım mı yani.

pardon yoksa belediye başkanınız Kayserili değil mi?[/b]

turkoman
6 gün önce - Pzr 10 Arl 2017, 17:19

Ulusal kanallarda şu ara sık sık gördüğümüz bu proje, Tuzlukçu'ya yapılacakmış. Konya'nın büyükbaş hayvan sayısı ve süt üretim rakamları liderlikte gitgide farka koşar böyle giderse maşallah...

İlgili Reklam:

Alperbatuhan
6 gün önce - Pzr 10 Arl 2017, 18:02

Ucuz Et ve Süt Üretimi İçin Çiftlikbank’tan, Konya’ya Türkiye’nin En Büyük Çiftliği

ÇiftlikBank markası ile tarım ve hayvancılık sektörüne bir yıl içerisinde 200 milyon liralık yatırım gerçekleştiren Fame Game AŞ, 700 milyon lira yatırımla Dünya’nın 11’inci, Türkiye’nin ve Avrupa’nın ise en büyük, süt ve besi sığırcılık tesisinin temelini Konya Akşehir’de atıyor.

Akşehir konyanın ilçesi olmaktan çıkmışta ilmi olmuş ali alimi niye saçmalamak için çaba harcıyorsun.yıllardır üretim yapan Konya şekerin fabrikasıda çumrada ona kalırsa. aliminyum tesiside seydişehirde Ama bu konyada olduğu gerçeğinide değiştirmiyor. Sen olaya hazımsızlık duygusuyla baktığın için ,için içini yiyor.

Yazmayim diyorum ama gelip konya başlıklarında s.dk yarıştırmaya çalışıyorsun. Kayseri başlıklarına yaz tartış kimse senin gereksiz atışlarını okumak zorunda değil.eğer hala aynı tavır içinde olursan başlıkları provoke edersen siteden atılabilirsin.

ali alimi012
6 gün önce - Pzr 10 Arl 2017, 19:50

ben bu sitede başlık yok dedim. basında demedim. kayseri hazımsızı ve düşmanı seni.
neden konyaya düşman olayım.konya çevre yolunda resim paylaşan benim.
konyalı yöneticiler sizin gibi kibirli değil.
bu sitede kayseri besicilik başlığı var avrupanın 1. diye açılmamış bak istersen mütevazilik gör.
mevlanadan ibret al. mevlana bile sizi yola getiremediyse.
ne olursan gel kibirli olsanda gel.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=158988
2 ay önce açılmış daha 1 sayfa.
siz yeni açılmış yere göğe sığmadı.

Misafir dc3

6 gün önce - Pzr 10 Arl 2017, 20:44

Niye 35 bin? Niye 350 bin kapasiteli değil? 350 bin kapasite Danaburnu yer mi yoksa yem mi bulamadınız?

Aslında istanbul merkezli bir Holding 1 milyon kapasiteli bir sığır Çiftliği kurmalı. Bunun için yem de var, yer de var.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET