Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Avni Aker
11 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 09:58
Trabzonspor efsane çubuklu formaları satışa çıkarıyor

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp, taraftarlardan gelen yoğun istek üzerine kulüp tarihinde büyük bir öneme sahip olan ‘efsane’ çubuklu formanın satışına yakın bir zamanda TS Clup Mağazaları’nda başlanacağını söyledi.

Alp, Burak Yılmaz’ın tanıtım videosunda taraftarların ‘efsane’ çubuklu formayı görmeleri üzerine yoğun bir taleple karşı karşıya kaldıklarını vurgulayarak yakın zamanda TS Club’larda satışa çıkması beklenen forma ile ilgili açıklamalarda bulundu. Mehmet Yiğit Alp, “Bu formanın kulüp tarihimizdeki yeri çok büyük. Dozer Cemil gibi, Ali Kemal gibi bizi biz yapan değerlerimizin, efsane futbolcularımızın sırtında gördüğümüz, üzerinde ilk şampiyonluklarımızın teri olan formayı taraftarlarımızın 50 yılımızda görmek istemelerini çok iyi anlıyoruz. Bir süredir bu forma ve yine 50 yılımıza özel mini bir koleksiyon için çalışıyoruz. En yakın zamanda ‘efsane’ çubuklu formayı mağazalarımızda satışa sunacağız” dedi.
“TS Clup Mağazalarımıza ilişkin atılımımız devam ediyor”
Alp, ‘efsane’ çubuklunun 50 yıla özel hazırladıkları retro koleksiyonun içinde olduğunu ancak taraftarlardan gelen yoğun talep üzerine harekete geçtiklerini belirterek, "Retro koleksiyon içinde güzel ürünlerimiz olacak. Efsane Çubuklu da bunlardan biriydi. Futbolcumuz Burak’ın tanıtım videosunda taraftarlarımız tekrar bu formayı görünce bizi telefon yağmuruna tuttular. Haliyle efsane çubukluyu öne çektik. Yakın bir zamanda mağazalarımızdaki yerini alacak” diye konuştu.TS Club Mağazaları’na ilişkin atılımların devam ettiğini belirten Alp “İstanbul ve Ankara’dan sonra İzmit’te de çok yakın bir tarihte yeni bir mağazaya kavuşacağız. Hemen ardından sıradaki ilimizin İzmir olacağını taraftarlarımıza müjdelemek istiyorum” ifadelerini kullandı.
“Forma satışlarımızı arttı”
Yeni sezon formalarında önceki yıla oranla artış yaşadıklarını belirten Alp, “Geçen yıla oranla forma satışlarımız yüzde 25 arttı. Haziran ayında beyaz formamızı, Temmuz’da ise parçalı formayı çıkarttık. Toplamda 15 bin forma sattık. Çubuklu da bugün mağazalarımızda ve teminatlarını yerine getiren bayilerimizde olacak” şeklinde konuştu.61saat

Jolly Roger
11 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 10:09

Ustadan sonra birisi gelecekse onun ya Sadri Sener yada Celil Hekimoglunun olmasini isterim.

Gurbetciler geri dönmeye basladi bile, Almanyada cogu eyalette Tatiller bitti.
Keski zamaninda cikartsaydilar su cubukluyu

Avni Aker
11 ay önce - Cum 18 Ağu 2017, 19:53

(+)

Bugün Kunduracılar Sadri Şener Merkez Mağazası'na vaktim olmadığı için kısa süreliğine uğradım, ne var ne yok diye.

Bu sene parçalı ve çubuklu almayı düşünüyorum, isim yazdırmak falan uzun iş, geniş zamanda bakacağız artık, geçen yıl paylaşmıştım, alınca yine paylaşacağım zaten.

Neyse formaları inceledim biraz, malzeme kalitesi halen daha çok kaliteli değil, geçen seneki gibi aşağı yukarı, tasarım ve kesimleri güzel, slim fit, insanın üstünde daha bir şık duruyor

Diğer ürünlere de bakayım dedim, yine fiyasko, ürünleri mi bitirmişler anlamadım, geçen senelerden daha az ürün çeşidi vardı ve çok da güzel şeyler yoktu açıkçası

Şu mağaza işini beceremedik kısaca

Avni Aker
11 ay önce - Cum 18 Ağu 2017, 21:19
Türk polisinden Trabzonspor'a büyük destek

Yeni sezonda Trabzonspor’da her ilden destek gelmeye devam ediyor. Van Erciş Polis Merkezi Emniyet Müdürü Can Candaş, personeli ve ilçe esnafı Trabzonspor’a destek için yeni sezon formalarından satın aldı.

Trabzonspor’a yeni sezonda taraftarlarından tam destek gelmeye devam ediyor. Bordo-Mavililerin 50. Yılında taraftarları yeni sezon formalara akın ederken son destek Van’dan geldi. Van’ın Erciş İlçesi Emniyet Müdürlüğünde Trabzonsporlu polisler ve esnaflar topluca yeni sezon forması aldı.

Bu akımın öncülüğünü ise Van Erciş İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş yaptı. Can Candaş, personeli ve ilçe esnafı Trabzonspor’un yeni sezon formalarından aldı. Formalarıyla birlikte fotoğraf çekilen polis ve esnafların bu davranışı Trabzonspor’un TS Club’lardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Emre Aksoy sosyal medya hesabından paylaştı.(61saat)

Burçak Sağlam

10 ay önce - Çrş 23 Ağu 2017, 10:15

son zamanlarda yapılan t shirt'ler çok kötü yahu.
hani bu işler zevk meselesidir ancak son yapılanlar o kadar kötü ki bir tane olumlu görüş görmedim ürünler hakkında.
pazar malı diyeceğim diyemiyorum. çünkü emin olun pazar malları bile daha özenli al beni si olan şeyler.

Avni Aker
10 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 17:36
Trabzonspor forma satışında rekora koşuyor!

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit Alp, forma satışında 45 bin rakamına ulaştıklarını söyledi.

Alp, yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un haziranda beyaz, temmuzda parçalı, ağustos ayında ise çubuklu olarak satışa sunduğu yeni sezon formalarının rekor kırdığını belirtti.

Forma satışlarından yaklaşık 2,5 milyon lira gelir elde edildiğini kaydeden Alp, "Trabzonspor'un kendisine ait mağazalar ve bayilerde satışa çıkardığı formalarda 45 bin rakamına ulaşıldı. Geçen sezon bu rakam, çocuk formalarıyla birlikte toplamda 53 bindi. Yeni sezon formalarındaki satışların içine çocuk formaları dahil değil. O formalar da birkaç gün içerisinde mağazalardaki yerini alacak." dedi.
Alp, taraftarlara teşekkür ederek, "TS Club, tarihinin en iyi forma satışını yakalayabilir. Çocuk formalarının da satışa çıkmasıyla bu sezona yönelik satış rakamı, tahmini 100 bini bulabilir." diye konuştu.

"EN FAZLA TALEP PARÇALI FORMAYA"
Alp, en fazla talebin parçalı formaya olduğuna işaret ederek, "Bu formamızı beyaz takip ediyor. Çubuklu formanın satışının yükselmesi gerek. Çünkü çubuklu bizim tarihimizde önemli yere sahip. Haliyle taraftarlarımızdan forma tercih ederken çubukluya da ayrıca ilgi göstermelerini rica ediyoruz." ifadesini kullandı.
Efsane çubuklu formayı yeniden satışa sunacaklarını belirten Alp, şunları kaydetti:
"Çalışmamız bitti. Yaklaşık 15 gün içerisinde satışa sunacağız ama bu formalar bayilerde olmayacak. Kulübümüze ait mağazalarda satılacak. Taraftarlarımızın da efsane çubukluya büyük bir ilgi göstereceğine inanıyoruz."
Mehmet Yiğit Alp, TS Club'ın hem mağaza hem de bayilik anlamında geniş bir yelpazeye doğru gittiğini vurgulayarak, Türkiye'nin her bölgesine gitmek, oradaki taraftarlara ürünleri satmak istediklerini, yeni bayilikler ve mağazalar üzerinde çalıştıklarını sözlerine ekledi.61saat

Misafir bec

10 ay önce - Cum 15 Eyl 2017, 11:20

Forma yok Samsun'da 15 gündür gelecek

Cengizhan Tuğrul

8 ay önce - Pzr 29 Ekm 2017, 03:49
İl il Ts Club sayısı

TRABZON = 14
İSTANBUL = 7
ANKARA = 1
BURSA = 1
SAKARYA = 1
SAMSUN = 1

25 mağaza

Recep ALKAN
7 ay önce - Pts 04 Arl 2017, 10:46

Bu konuda inanılmaz eksiğiz.
TSclub sitesini yeni yaptılar, fakat içerik olarak sıfır altındayız.
Bizden gideli yıl olmuş adamların tanıttığı ürünler halen daha satışta.
İnsanlar görmeye tahammül edemediği tiplerin tanıttığı ürünleri mi alacak Allah aşkına ?

Giriyorsun siteye bakıyorsun, birçok başlığın altı boş.
Koca Hummel ürünleri başlığında bile tek bir çeşit var.
Bebek reyonu komple boş.
Bir hastane çıkışı alalım dedik, ara ki bulasın.
Rezillik.

Fiyatlara bakıyorsun, Barcelona ürünleri ile yarışıyor.
Kalite - Fiyat dengesi ise zaten tartışmaya kapalı. Pazar malı.

Özellikle çocuk taraftarımız için ürün oldukça az.

Bursa TSClup ınstagram hesabına ürünler ekliyor, ben daha siteden satışa sunulduğunu görmedim.

Bir hizmeti adam gibi Allah aşkına, bu kadar zor olmasa gerek.

Misafir 948

6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 19:13

Trabzon.spor..kilifi

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET