Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Güleryüz Otomotiv: Bursa'nın Otobüs Üreticisi
« önceki   123 ... 303132   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 31
kaan arslan2
8 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 21:44

İçinin fotoğrafı da olsaydı süper olurdu ama yinede teşekkürler bunada şükür kaç gündür yeni cobranın fotoğraflarını arıyordum sonunda geldi

EMRE SAĞIR
8 ay önce - Cmt 04 Ksm 2017, 22:29

Alıntı:
İçinin fotoğrafı da olsaydı süper olurdu ama yinede teşekkürler bunada şükür kaç gündür yeni cobranın fotoğraflarını arıyordum sonunda geldi

YENİ GÜLERYÜZ COBRA GD 272 LF'NİN İÇ FOTOĞRAFLARI.

TheBus
7 ay önce - Pzr 03 Arl 2017, 21:13

İstanbul'da 14ÇK hattında çalışan ve İOAŞ'ye ait Güleryüz Cobra GD-272 LF otobüsü

(+)

Alperen B E

7 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 20:06

Merak ettiğim bir soru var. Turistik otobüslerdeki üstü açık olan çift katlı Güleryüz Cobra'lar birsürü yerde var onu biliyorum ama İstanbul ÖHO'daki üstü kapalı olan çift katlı Güleryüz Cobra'lar ÖHO'ya özel mi üretildi? İstanbul ÖHO'daki üstü kapalı olan çift katlı Güleryüz Cobra'lar başka yerlerde de var mı?

Bu mesajı bu başlığa yazmayı uygun gördüm. Anladığım kadarıyla daha önceden bu başlıkta bu sorunun cevabı verilmemiş.

Bahsettiğim araç aşağıdaki resimdeki araçtır. Aşağıdaki resim alıntıdır.

GkhanTR
2 ay önce - Cum 20 Nis 2018, 19:35

Busworld Turkey 2018 fuarından;

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

55 Mustafa 77
2 ay önce - Pzr 06 May 2018, 18:11

Karşınızda yeni kasa Cobra GM-220 LE

Berktuğ
site denetçisi

1 hafta önce - Pzr 08 Tem 2018, 14:11

Bursa'da Özel Halk Otobüslerinde 12 metre araçların alımı itibariyle Güleryüz Cobra GD-272 LF modeli kullanılmaya başlanmıştı. BURULAŞ'ta 2 sefer deneme yapılarak alım yapımlarında vazgeçilmişti. Ancak bu seferde BURULAŞ filosuna 2 adet olmak üzere Güleryüz Cobra GD-272 LF katıldı. Bursa Özel Halk Otobüslerinin de 2 adet aldığını biliyorum (yanılıyor olabilirim). Buyrun size Bursa'daki yeni tasarım Güleryüz Cobra'lar:

(+)

(+)

SERDAR OZAN
1 hafta önce - Pts 09 Tem 2018, 02:19

Kesinlikle daha estetik olmuş. Güleryüz ürettiği Cobra marka otobüslerde çok sık model değiştiriyor. Bursa'daki ÖHOlarda bile birbirinden farklı görünümde pek çok 12 mt.lik Cobralar mevcut. Bence artık buna bir son verip bu son modelde devam ederek standartı sağlamalı.

Efe Elaldı

1 hafta önce - Pts 09 Tem 2018, 21:57

tartışmasız en iyi tasarıma sahip model sektördeki güleryüzün uzun süre bu tasarımla gitmesi lazım gerçekten harika görünüyor

osman akar
1 hafta önce - Pts 09 Tem 2018, 22:01

Tabana monte edilimiş hiç bir koltuğu olmayan yaşlı ve engellilerin koltuğa çıkmak için adeta dağa tırmandığı klima soğunun direkt yolcuya vurduğu TEKNOLOJİ HARİKASI (!) model ...İç tasarımda 10 yıldır aynı stil milim değişiklik yok...

sayfa 31
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 303132   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara