Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

Özel Halk Otobüsleri Kaldırılsın mı?
Kaldırılmalı 88.1%  88.1%  [37]
Kaldırılmamalı 11.9%  11.9%  [5]
Toplam Oy : 42

mehmet karakas7
1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 19:38

Alıntı:
“MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN 4 YIL ERTELEDİK”
Sunumun akabinde katılımcılara hitap eden Başkan Aydın ise, yasal süresi 8 yıl olan değişimin üzerinden 12 yıl geçmesine rağmen otobüs işletmecilerini mağdur etmemek adına tolerans gösterdiklerini belirterek, şehir içi ulaşımı daha konforlu hale getirmek için yeni yolların açıldığını, yeni altgeçitlerin yapıldığını ve caddelerin yenilendiğini ifade etti.

http://www.sivas.bel.tr/icerik/6/3454/yeni-yilda- ...yacak.aspx

Misafir d75

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 21:06

halkın maduriyeti

Emir GÖKER
5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 21:38

Bence kalkmalılar. Ben Başka ilde yaşamama rağmen bu araçların Kocaeli'ndeki araçlardan bir farkı yok. Bence hem Kocaeli hem de Sivas ÖHO kalkmalı.

MUAMMER TÜRK
5 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 22:34

Daha önce yazmıştım tekrar yazıyım,toplu taşıma sosyal bir hizmettir,belediyelerin en asli görevlerinden biridir,bu taşıma işlemi karamacı güdülecek işler değildir,gerekirse belediyenin hizmet noktasında, başabaş maliyetini karşılıyorsa yeterlidir,özel halk otobüsü sahipleri yada şoförlerinin sosyal hizmetle işleri yoktur,arabayı ne kadar çok doldurmaya bakar,beleşçiyi sevmez,indirimliyi,yaşlıyı öğrenci öğretmen vs onlar için züldür,araba babalarının malı olduğu için milletede babalarının uşağı gibi davranırlar,yazın klimalar,kışın kaloriferler ya bozuktur,ya çalıştırılmaz [çoğu bozuk olmadığı haldeyakmıyıor],ben halk otobüsleri tamamen kaldırılsın demiyorum ancak,bu hizmtleri belediyenin büyük ölçüde yapmasından yanayım,sivasa göre konuşursak,şehir nüfusu genelde yaşlı,indirimli biletle seyahat ediyor,belki belediye risk almak istemiyor işin kolayına kaçıp halk otobüslerine bırakıyor bu işi ,yazın sıcakta,kışın soğukda milleti tıkış tıkış arabalarda taşımak doğru değil,taşımanın enazından %50 si belediye tarafından yapılmalı bence.

Misafir d62

3 gün önce - Pzr 10 Arl 2017, 19:52

Sivaslıya verilen değeri her gün bizzat yaşıyarak görenlerdenim.Halk otobüsleri Sivasın kanayan yarasıdır.En kısa zamanda kaldırılmasını dilerim,her kim yapacaksa...

Emir GÖKER
2 gün önce - Pts 11 Arl 2017, 15:32

Alıntı:
Sivaslıya verilen değeri her gün bizzat yaşıyarak görenlerdenim.Halk otobüsleri Sivasın kanayan yarasıdır.En kısa zamanda kaldırılmasını dilerim,her kim yapacaksa... 

Aynen Kocaeli'ndeki halk otobüsleride kanayan yara. İki ilimizdeki halk otobüsleri de kalkmalı. Yerlerine şoforler ve araçlar komple değişip otobüs aş benzeri bir sistem yapılabilir.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET