Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara'da hangi marketi tercih ediyorsunuz?
« önceki   123 ... 161718   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 17

Ankara'da hangi marketi tercih ediyorsunuz?
Akyurt 7.2%  7.2%  [15]
Altunbilekler 9.6%  9.6%  [20]
Başgimpa 0.5%  0.5%  [1]
Bildirici 0.5%  0.5%  [1]
Çağdaş 31.2%  31.2%  [65]
Çelikler 0.5%  0.5%  [1]
Gimsa 17.3%  17.3%  [36]
Halciler 1.0%  1.0%  [2]
Makro Market 9.6%  9.6%  [20]
Meşhur Peynirci 1.0%  1.0%  [2]
Öğütler 1.0%  1.0%  [2]
Soykan 3.4%  3.4%  [7]
Şekerciler 1.9%  1.9%  [4]
Yunus 6.2%  6.2%  [13]
Diğer(Belirtiniz) 9.1%  9.1%  [19]
Toplam Oy : 208

onurnazliaka
9 ay önce - Cmt 04 Mar 2017, 11:48

Eryaman bölgesinde potansiyel oldukça fazla. Çağdaş bu nedenle oraya girmiş olabilir.

Son günlerde yolum sıkça Gimat'a düşmeye başladı. Her gittiğimde bir şeyler alabiliyorum. Üstelik bu işlemi Nev Gross'tan, City Gross'tan, Rize Gross'tan yapabiliyorum. Bu üçlünün her birinde değişik değişik ürün ve fiyatlar var. Hangisine girsem elim boş çıkmıyorum. Gimat'a özel olarak gidip alışveriş yapmıyorum belki ama yol üzeri olduğu zamanlarda içeriye girip yarım saat geçirmek hem keyifli hem kazançlı oluyor. Fiyatlar semtlerdeki sıradan marketlere göre çok daha uygun.

Misafir 19c

9 ay önce - Çrş 08 Mar 2017, 16:41

Gimsa market son zamanlarda fiyatını artırdı kanaatindeyim newgros tercihim yüklü alışverişlerde

leonturco
9 ay önce - Prş 09 Mar 2017, 09:31

Nevgrosu tercih ediyordum bıraktım. Onca alışveriş sonrası poşet parası isteyip, ustelik malzemeleri posetleyecek elemanlarinin olmaması beni epey soğuttu.
Citygros ve gimatgrosu tercih ediyorum. Hem fiyatlar aynı, hem poset ucretsiz ve posetleme mevcut. Hem tekel reyonu mevcut.

foster
9 ay önce - Cmt 11 Mar 2017, 11:35

Bir çok farklı marketten alışveriş yapıyoruz.Bu taraflara Ankagross açıldı bide.O kaliteli epey toptan alışverişi oradan yapıyoruz.
Ama sebze meyve reyonunda bana Çağdaş daha iyi geliyor.Her daim taze ve düzgün bulunabiliyor.İçeriside epey düzenli.Migros u taklit ediyor gibi geliyor bana.Fiyatlar o yüzden diğerlerinden daha yüksek.

Onur Taner
9 ay önce - Pzr 12 Mar 2017, 02:58

Zamanında (Antalyalı olarak) Yörükoğlu Süt Ürünleri'ni satabildikleri için Makro'ya oy versem de, Çağdaş'ı tercih etmem için şöyle bir sebebim ayrıca var;

Ankara'da 4 yıl kaldığım evin yakınındaki Çağdaş şubesi'nin fişinin üstüne böyle bir şey yazarak portfolyosuna dahil eden kişi ile (kendisi ile aylardır şahsi sıkıntılarımız olsa da) aynı fakülteden yıllardır tanışıyoruz.

Ki şu an Makro'nun vazgeçtiğini de, Altunbilekler satmaya devam ediyor.

Misafir 4da

7 ay önce - Sal 16 May 2017, 01:28

Ben Makroda reyon gorevlisi olarak calisiyorum. Yerel marketler icerisinde bana gore calisma ortami olarak en iyisi Makro. Alisveris konusunda ise insanlarin kisisel istekleri onceliklidir. Kimisi kaliteli olsun para muhim degil derken kimisi ekonomik olsun der. Kimisi temizlige duzene onem verir kimisi duzensiz olsun ucuz olsun der. Ornegin her ay bizim magazalarda merkez bunyesinde olusturulan denetim takimi magazalari skt, brosurdeki haftalik urunlerin reyonlarda olup olmadigi, depo ve magaza duzeni, reyon planogramlari vb gibi seyleri denetlerler. Atiyorum x magazasinda su urunden su kadar kalem skt bulunmustur diye bolge mudurlerine rapor atarlar. Karsiliginda tutanaklara kadar giden bir surec baslar. Bana gore her market kendi bunyesinde denetim mekanizmasini siki tutmali. Bizde kendi calistigimiz kurumun disinda genelde yakindaki bimden alisveris yapiyoruz. Oranin magaza sorumlusu ablamizla tanisiyoruz. Bozuk para felan alisverisi oluyor hatta. Bimin soguk cayi ve cipsleri guzel ve ucuz. Gecen aoguk kahvesini denedim o da fena degil. Private label urun meysu ureticisi ama guzel hakkatten.

Misafir ad4

6 ay önce - Çrş 14 Hzr 2017, 01:11

Çağdaş sebze meyve de anlaşması gereği 1. Kalite ürünleri alıyor, çağdaş'a bu konuda tek rakip vardı kiler mağazalarıydı. Kiler carrefour'a devredilince carrefour anlaşmaları kendi bünyesindeki anlaşmaya göre yürütmeyi tercih etti.
Kiler den geriye boşalan açığı market zincirleri değil oteller kapattılar. Şu anda en iyi meyve ve sebzenin çağdaşta bulunmasının sebebi budur.
Diğer marketlerde 1. Kalite satmak ister ama çağdaş zamanında yapmış anlaşmasını.
Şu anda yeni sıfırdan mağaza açsanız büyük ihtimalle ankara'da 4. Kalite ürüne mahkum olmak zorundasınız.

Sahin Berg
2 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 23:42

Ankarada içki satmayan market zincirleri hangileri?

Emir GÖKER
2 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 20:04

Çağdaş, Altunbilekler, Makro ve Gimsa

Misafir c4c

1 hafta önce - Pzr 10 Arl 2017, 09:45

Migros ve çağdaş dışındaki marketlerden özellikle gıda ürünü asla almam ne kendime ne sevdiklerime yedirmem Zaten evimin çevresinde De en yakın ikisi var

sayfa 17
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet