Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
ahmet sert
5 ay önce - Prş 06 Tem 2017, 17:19

Transferlerimizi bitirmiş olarak 15 Ağustos tarihi itibarıyla takımımız çalışmalarına başlayacak.Yapılan transferler gayet yerinde ve katkı verecek oyunculardan oluşuyor.şampiyonluğa oynayabilecek bir kadro, kaliteli isimler var.Önceki mesajlarımda da yazdığım gibi, hocamızı henüz çok yeterli görmüyorum.Allahtan yönetim de bunu farketmiş olacak ki, teknik danışman olarak takımın başına Reşat Yazıcıoğulların'ı getirdi.Kendisini milli takímdan tanıyor, biliyoruz.Ben bu sene hiç olmadığım kadar takımımızdan şampiyonluk ve üst lig için ümitliyim.İnşallah güzel olur, bekleyip görelim bakalım.

ahmet sert
2 ay önce - Cum 29 Eyl 2017, 21:39

Alıntı:

NİHAYET SEZON BAŞLIYOR...UNUTMAYIN PAZAR MAÇ VAR.

(+)

Kadınlar voleybol 1. Liginde 2017-2018 sezonu Pazar günü başlıyor. A grubunda mücadele edecek olan Büyükşehir Belediyespor ligin ilk maçında Kurtdereli Spor Salonu’nda saat 16.00 da Sarıyer Belediyespor’u konuk edecek..

ahmet sert
1 ay önce - Cmt 21 Ekm 2017, 20:52

İlk üç maçımızı kayıpsız geçmiştik.1.ve 3.maçta evimizde Sarıyer Belediyesi ve Rota Kolejini 3-0, 2.haftada ise deplasmanda Bayramiç'i 3-1 yenmiştik.4.Hafta ise ilk mağlubiyetimizi aldık.Deplasmanda Bahçelievler Voleybol takımına 3-2 yenildik.Açıkçası hayal kırıklığına uğradım sonucu görünce.Ben çok rahat kazanabileceğimiz bir maç olacağını düşünmüştüm.Ancak demek oluyor ki deplasmanda ve görece zayıf gördüğümüz rakipler karşısında konsantrasyon sorunu yaşadığımızı ve oyuna zor girdiğimizi görüyorum.Bir de daha önce yazdığım gibi bu kadar kariyerli oyunculara hocanın yetersiz geldiğini düşünüyorum.Takım ve hoca kalitesini beraberce tutturamadılar bir türlü.Takım iyi olduğunda kadro zayıf, kadro iyi olduğunda hoca zayıf kalıyor.İkisini ayarlayabilseler çoktan Sultanlar ligindeydik zaten.Bir de Kath Bell'in yanına bir yabancı daha lazım, duruma göre alacağız diyorlardı, zamanı geldi de geçiyor bence.

ahmet sert
1 ay önce - Pts 23 Ekm 2017, 22:45

Alıntı:

Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu ekiplerinden Balıkesir B.Şehir Bld., son 2 sezondur İtalya’nın Saugella Team Monza takımında forma giyen Sırp oyuncu Milica Bezarevic’i kadrosuna kattı.

1991 doğumlu, 182 cm boyundaki Sırp oyuncu, smaçör olarak görev yapıyor.

Kaynak: https://www.voleybolplus.com/2017/10/22/milica-be ...ir-bld-de/

Bir önceki mesajımda da yazdığım gibi ikinci yabancı şarttı, almışlar.Yük Kath Bell üzerine biniyordu.İnşallah yararlı olur, hayırlı olsun.

ahmet sert
1 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 13:33

Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu karşılaşmasında takımımız konuk olduğu Gez Grup Maltepe Yalıspor deplasmanında zor da olsa 3-2 kazandı ve 1 puan kaybetti. Burhan Felek Voleybol Salonu'nda oynanan karşılaşmanın setleri; 25-19, 18-25, 5-25, 26-24 ve 11-15 bitti. Bu sonuçla 4. galibiyetini alan takımımız 12.300 puana ulaştı.Ancak, bu kadar iyi kadrosu olan takımımızın bu kadar zorlanması ve zor kazanması hiç hayra alamet değil.Yabancı oyuncularımız iyi, yerliler de tecrübeli ve kaliteli isimler.Maltepe bu zamana kadar topu topu 3 set almış, ikisini bizden almış oldu.Bayramiç deplasmanında bir set verdik.Geçen hafta yine Bahçelievler Voleybol takımına Tie-Break setinde maçı kaybettik, ki 2.ligden yeni çıkmış bir takım.Vakıfbanktan çifte lisansla oynayan voleybolcuları var ama ne olursa olsun takımımız bu maçları, setleri bu kadar kolay vermemeli.Takım uyumunda mı sorun var, konsantrasyon sorunumu oluyor bilmiyorum, ama artık bu tip puan kayıpları yapılmaması gerekiyor, bu puanlar altın değerinde olacak çünkü.

ahmet sert
1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 18:35

Biraz önce biten maçta THY Voleybol takımını ilk iki seti 25-21 üçüncü seti 25-14 alarak 3-0 mağlup ettik.Bu puanla şu an üçüncü sıradayız.Hala İki İstanbul deplasmanında nasıl o puanları kaybettiler onların şaşkınlığı içerisindeyim.Hadi Bahçelievler Voleybolu belki anlarım da ligin en zayıf ekiplerinden Maltepe Yalıspor'a nasıl puan verdiler anlamıyorum. Neyse inşallah bundan sonra bu tür ucuz şekilde puan kayıpları yapmayız inşallah.

ahmet sert
1 ay önce - Pzr 12 Ksm 2017, 20:00

Takımımız bu hafta Karşıyaka deplasmanından üç puanla dönüyor.Bugün oynanan maçta Karşıyaka'yı 22-25, 25-23, 22-25 ve 17-25'lik setlerle 3-1 yenerek ikinciliğe yükseldiler.Şu an Manisa birinci, onlarla aramızda iki puan fark var.Ama lig uzun ve onlarla da maç yapmadık henüz.Daha çok maç var önümüzde.Daha önce de paylaştığım gibi bu sene takımımız çok güçlü, inşallah bu gidişatı devam ettirirler.

ahmet sert
2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 00:19

Geçen hafta evimizde Yeşilyurt'u 3-1 lik skorla geçtik.Ancak hocanın takımı bazı yer ve durumlarda daha iyi yönlendirmesi gerekiyor.Geçen haftaki Yeşilyurt maçında setlerde 2-0 önde iken ve üçüncü sette de 23 üncü sayılara kadar gelip üç dört farkla da önde iken lakaytlık ve konsantrasyon eksikliği nedeniyle 3-0 alacağımız maçı haybeden bir set vererek, bir set fazla oynayarak 3-1 kazandık.Bu tip basit set kayıpları yapmamamız gerekiyor.Bu hafta sonu da Alaşehir deplasmanından 3-0 lık galibiyetle döndük.Ancak Alaşehir son sırada ve yenmeyeni dövüyorlar.Önümüzdeki iki maçımız hedef maçlarımızdan ikisi.Şu an lider durumdayız.Bu hafta evimizde hemen altımızdaki Manisa ile bir sonraki hafta da dördüncü sıradaki Salihli ile deplasmanda oynayacağız.Sultanlar ligi hedefine giden yolda bu maçlarda alınacak sonuçlar çok önemli, inşallah iyi neticelerle geçen iki maç olur.

ahmet sert
1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 18:50

Bugün az önce biten maçta Hemen arkamızdan ikinci sırada yer alan Manisa BŞB.sini 3-1 lik skorla geçerek mağlup ettik.Değerli bir galibiyet oldu bizim için çünkü grubumuzda 3-4 tane güçlü sayılabilecek ve bizi zorlayabilecek takım var, bunlarda biri de Manisa.Kazanmamız gereken ilk seti gevşekliğimiz ve ciddiyet eksikliği yüzünden 24-26 kaybettik.Aslında zor olsa da en fazla 22-23 sayıda tutarak kazanabilirdik.Ancak diğer setlerde takımımız gerçek oyununu oynamaya başlayınca 25-21, 25-18 ve son seti de Manisa'yı iyice oyundan düşürerek 25-11 kazandık.Böyle oynamaya devam ettiğimiz sürece Sultanlar ligi çok uzak değil.

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 101112
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET