Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Bayraklı Belediyesi
« önceki   1234567

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 7
mahmut11
1 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 17:31

Haberde basbayağı gözaltına alındığını yazmışlar...

AnL_95
1 yıl önce - Cum 22 Nis 2016, 23:57

Bayraklı'da yaşayan biri olarak cidden buranın ilçe olduğunu düşündükçe bir gülme geliyor bana. YeniKentMerkezi ayağına böyle saçma sapan bir yeri de ilçe yaptılar ya. Bana kalırsa çok yanlış oldu.

İlçe ama nasıl ilçe Allah Aşkına ?

Bir sahili var kullanılamayan, tam ilçe merkezi sayılabilecek yerden bir demiryolu geçiyor ve koca bir mahalleyi ikiye bölüyor ve onun üstüne tamamen şehircilik anlayışına bir küfür sayılabilecek derecede ucube köprüler yapılmış. İlçenin merkezi başka yerde asıl nüfusunun yoğun olduğu yer ise bambaşka yerde.
Mansuroğlu ve Manavkuyu gibi Bornova'nın dibindeki mahalleler buraya bağlandı ve saçma sapan bir şekilde bu durum bütün UKOME kararlarını, otobüs hatlarını ve resmen koca ilçenin ulaşım sistemini etkiledi.

Eskiden Bornova-Karşıyaka sınırı sayılabilecek bir yerde oturuyorum ve buradan otobüsün O'su geçmiyor. Ama burası Bornova'ya bağlı olsaydı gırla otobüs geçecekti.
Üstelik yine Bayraklı'da ki pek çok noktadan ilçe merkezine de her ne hikmetse otobüs yok.
13-15 KM gibi kısa ve komik sayılabilecek, otobüs hattı açılabilecek mesafeler dolmuş istilası altında. Bir ilçe ki hiç bir cazibe merkezi yok, bir aktarma noktası yok, bir master planı yok Yeni Kent Merkezi dedikleri yerin de Bayraklı'nın kendisi ile bir alakası yok YOK YOK YOK

Hayır madem Yeni Kent Merkezi olsun diye ilçe yaptınız burayı bari Bornova'yı böleceğinize Mersinli, Çınarlı ve Halkapınar'ı bağlasaydınız ? Bütün Bayraklı hatları o tarafa gidiyor zaten ? Bir ilçe ki bütün nüfusu Bornova, Konak ve Karşıyaka'ya akın ediyor. Çünkü burada gidecek, görecek, gezecek hiç birşey yok.
Adama soruyorum nerede oturuyorsun diye Bornova diyor neresi dediğimde Özkanlar diyor.
Ya diyorum orası Bayraklı'ya bağlandı hatta 7 sene oldu falan ? Aaa diyor öyle mi gerçekten bilmiyordum ?

Hayır sınırları bile bir anormal ? Yeni Girne'den Ankara Caddesine kadar bir alan ve bu alanın arasında koskoca bir orman var ilçe ikiye bölünüyor resmen. AÖF Bornova bürosu burada, Bornova Öğretmenevi burada, Bornova Askerlik şubesi burada ama adres BAYRAKLI ? Böyle sınır mı olur ?

Ömer_KSK
1 yıl önce - Cmt 27 Ağu 2016, 09:35

Belediye hizmet binasının inşaatı sonunda tamamlandı. Yapılacak olan çevre düzenlemelerinin ardından yıl sonunda hizmete açılacak.

Başkan Hasan Karabağ'ın açıklaması:
Alıntı:
Biliyorsunuz Bayraklı, Karşıyaka ve Bornova’dan kopan mahallelerin oluşturduğu yeni bir ilçe. 2009 seçimleri ile Bayraklı’daki organizasyonu sıfırdan kurmak için yola çıktık. Bunun en önemli adımlarından biri de yeni bir hizmet binası. Çünkü Bayraklı Belediyesi, çok değişik noktalardaki merkezlerden halka hizmet vermeye çalışıyor. Bu dağınıklığı sahilde yaptığımız yeni belediye binası ile ortadan kaldıracağız. Yeni hizmet binasında inşaat bitti, yakında teslim alacağız. Ön bahçesinde çeşitli düzenlemeler yapacağız ve yıl sonundan itibaren de orada hizmet vermeye başlayacağız. Halkımızın bütün hizmetleri orada görülebilecek. Tabii ki şantiyeler farklı noktalarda kendi işlerine devam edecek. Böylece Bayraklı Belediyesi’nin hizmet binası sorunu da tarihe karışmış olacak.

http://reklam_link.com/izmir-bayrakli-belediyesin ...ndi/482509

Misafir 576

1 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 11:27

Hahah bu başlıktan yeni haberdar oldum... ya o güzelim yere belediye binası yaptılar.. herhalde belediye çalışanları çalışırken biraz da manzara izlesin diye oraya yaptılar binayı.. hayır arkadaki yol da daracık zaten trafik var ne diye oraya binayı sıkıştırırsın ki? Git kuytu köşe bi yer bul hem orası yeni bi çekim merkezi olsun oradaki esnaf kazansın hem de işi olanın işi görülsün..şimdiki yeri de müze ya da opera binası tiyatro gibi sanatsal bi yer için kullan.. bu kafalarla İzmir'in işi çok zor.. Bi de bayraklıya dönüşüm yapacaklardı sözüm ona ,kendi binasını zor bitirdi belediye.. haaa bu arada oyumu da CHP'ye attım geçen seçim yanlış olmasın..ama bu seçim bakıcAz

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR