Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Misafir 272

3 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 21:41

M2 fiyatı 600 TL'den istediğiniz kadar M2 farketmeksizin yer bulabilirim hatta üzerinde 2 -3 katlı ev bulunan arsaları 700-800 TL bandında M2 farketmeksizin komisyonsuz temin edebilirim ....

Bölge fiyatlarını hiç bilmiyorsanız araştırın insanları yanıltmayin Umut etmeyin
ha m2 2000 TL veren varsa ulubatliyi komple alabiliriz bu rakama satmam diyen çıkarsa ben emlak sektorunu bırakacağım

Recep Ali Gündüz
3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 06:44

İnşallah bu proje iptal edildiği gibi kalır ve rant peşinde olanlar için asla açılmaz.. Bölgedeki evlerin hepsi güzel olmasa'da, hepsi en azından düzenli ve Bahçeli... Haliyle yemyeşil bir bölge burası daireler için heba edilmez umarım.. Burasının imar planı varolduğu için yolları'da düzenli ve kaldırımlı
Umarım burada o bölge yapmak isteyenler asla amacına ulaşamaz!

Misafir b2d

2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 22:57

arsalarin yerine gore fiyat degisir sari gimsanin oldugu bolgeyle yukari aralarin arsasi kucuk icice olan yerlerin fiyatini bir tutmayin bizim arsa sari gimsanin oldugu bolge 335 m2 kose 800tlkim veril bir daire parasi bile etmez erymanda daire alsam boyle dursun daha iyi toprak her zaman topraktir

Misafir 6f6

2 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 20:17

arkadaşlar selamlar.hepimiz arsa sahibi olarak mahallemiz gerek konum gerek ulaşım olarak çok güzel konumda.metrolara yakın eryamana komsu ferah bir konumda.ben kısa zaman içinde hakkını alacağını düşünüyorum.bu işleri çok iyi biliyorum bu işler iki kişinin dudağı arasından çıkar biri derki ilgilenin derler oaraya önem gösterirler yapın derler kentsel dönüşüm olur.müteahhite verilmez derler biri derki açın müteahhhite derler hemen açılır.burda yapmamız gereken yetkili makamlarla sürekli görüşmemiz ve Bimere cumhurbaşkanllığına yazmamız lazımki hepsinin haberi olsun ve belediyeyi sıkıştırsın .ben sürekli yazıyorum bimere ve cumhurbaşkanlığına onlarda belediyeden bilgi alıp dönüş yapıyorlar.bu şekilde herkes sıkıştırırsa kesinikle süreç hızlanacaktır.arsalarımızı değerinin altında alıyorlar bölge gecekondu bölgesi müteahite açmıyorlar kentsel dönüşümde değerinin çok altında alıyor diye yazıyorum .çevreye yakışmıyor diye sürekli yazıyorum .cevap yazıyorlar .malesef bu işler kaşımakla oluyor .ya herkes eylem yapacak sesini duyuracak anca o şekilde göreceksinizki arsalarımız değerinden işlem görecek.am şu bir gerçek birlikte hareket edersek daha etkili sonuç elde ederiz.bence herkes yetkili makamlara bastırmalı ve en kısa zamanda arsalarımız hak ettiği değerini bulsun.

Misafir b2d

2 hafta önce - Pzr 03 Arl 2017, 01:04

siz bilgili kisisiniz bu ulblinin birsey yapacagi derneginde yok hepsi bos vermis surda en az 3000 hak sahibi var hepsi halinden memnun bizim yapacagimiz her mah 1 kisi secip kapi kapi dolasip imza toplayip sizin dediginiz yerlere vermek bunuda sizin burda bu kisileri toplamak sonrada onlarinda ayni isi mahallerden imza almawi bu pazar ne kadar kisi ogren 2de topralsak bupazar olmazsa obur pazara mutlaka toplanarim siz telofonuzu verin herkes sizi forumdan numarayi alip arasin ondan sonra bulusup imzari toplayip nereye vereceksek verelim muhim olan toplanmak onean sonra arkasi gelir

Misafir f33

2 gün önce - Prş 14 Arl 2017, 13:15

Sincan Belediye Başkanı ile görüşelim, Arsaların kıymeti her geçen gün değer kaybediyor. imar planında kat adedi 1 ( bir ) olarak verilmiş, plan değişikliği olmadığı müddetce değer kazanamaz.kaçak kat çıkanlar çok bunlar evlerini kiraya vermişler ve hallerinden memnunlar, aynı zamanda engelde çıkarıyorlar.yollar dar,kaçak kat çıkanlar var, çarpık yapılaşma olduğundan ev ve arsalar değer kazanmaz değer kaybediyor her geçen gün, geç kalmayalam, kimlerle görüşülecekse görüşelim, KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNİ hızlandıralım. ACELE ÇOK ACELE HIZLANDIRALIM.

Misafir a82

2 gün önce - Prş 14 Arl 2017, 20:51

Yeni belediye başkanına msj gönderdim cvp gelmedi Tokinin yapmasini degil mutahitlere verilmesini hakkimizi alarak kentsel dönüşüm olmasını istedim Eger yapmak istemiyorsaniz torekentdeki villa tarzi mustakil evler gibi plan ciksin ondan yapmaya calisalim suan 1 civi bile cakamaz olduk dedim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Asla rant peşinde koşan zihniyete müsade etmeyelim.saygilar.

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet