Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Karesi Basketbol Kulübü
« önceki   123 ... 131415

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 15
Recep ALKAN
1 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 16:14

İçerde ki son maça gitmiştim Karesispor'un.

Spor Salonu full idi. Gencinden yaşlısı tamamen dolu idi. Hatta pota arkası balkona bile çıkanlar vardı.
Daha nasıl olmalı ?

Takım iyi giderse Yeni Spor Salonuna alınabilir diye düşünüyorum maçları.

ahmet sert
1 ay önce - Pts 30 Ekm 2017, 16:29

Recep kardeşim, bu korkak trollerden bir tanesi, birileri cevap versin diye, kendince birilerini kızdırayım, dalga geçeyim diye yazıyor işte öyle, boşver gitsin.Bak altta link verdim.Baksın misafir Balıkesir'de spor kültürü, özellikle de Basketbol seyircisi nasılmış.

https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j& ...S41XGDh9pS

ahmet sert
1 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 20:41

(+)

(+)

(+)

Takımımız biraz önce biten maçta Akhisar'ı 88-73 mağlup etti.Maça takımımız etkili başladı.Sayı farkını yanlış hatırlamıyorsam 18'lere kadar taşıdılar.Hep önde götürdükleri maçta sayı zaman zaman 3'e kadar indi ama her zaman arayı açmayı ve çift hanelere çıkarmayı bildiler.Ancak hakemler bu lig seviyesinde hakemler değiller, inanılmaz kötü maç yönettiler.

Recep ALKAN
1 ay önce - Prş 02 Ksm 2017, 08:39

İşe bile araba ile gittim ki, çıktığımda hemen maça yetişeyim diye, ama kısmet olmadı.
Hafta içi maçlarını hiç sevmiyorum.
Galibiyete sevindim.
Umarım üzerine koyarak devam ederler.
Tebrikler Ekip.

ahmet sert
1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 18:44

Bu hafta içime oturan maçlardan biri de Bahçeşehir Koleji - Karesispor maçı oldu.Aşağıda periyot sonuçlarını verince ne demek istediğimi anlayacaksınız.
1.Çeyrek skoru:18-24
İlk Yarı skoru :35-42
3.Çeyrek Skoru:58-67
4.Çeyrek Skoru:87-87
UZ / MS :94-89
Baştan sona önde götürdükleri maçta son çeyrekte, son topta rakip basketi bulunca maç uzatmaya gidiyor. İki Amerikalımız 5 faulle oyun dışı kalınca sadece iki sayı bulup maçı kaybediyorlar.Can sıkıcı ve üzücü, sonraki maçı beklemekten başka yapacak birşey yok.

(+)

ahmet sert
4 hafta önce - Pzr 12 Ksm 2017, 20:08

(+)

Bu hafta da maalesef Konya Selçuklu Belediyesine 81-92'lik skorla mağlup olduk.Zaten sahanda 90 sayı üstü basket yiyorsan o maçı alman çok zor.Takımımız bu hafta istenilen sertlikte ve motivasyonla maça giremedi.Üç periyot maç başa baş gitti ama maalesef son periyotta hakemlerin de biraz hatalı kararlarıyla maçtan koptuk.Son periyotta rakibin iki yabancısı bizi çok zorladı ve çok sayı üretti.Özellikle Pilepiç attığı üçlüklerle umudumuzu bitirdi.Yapacak birşey yok.Bu sene daha ilk yılımız, alışacağız.

ahmet sert
3 hafta önce - Cmt 18 Ksm 2017, 21:56

(+)

Takımımız Bursa deplasmanından kritik bir galibiyet alarak dönüyor.İki hafta üst üste alınan yenilgilerden sonra bu galibiyet kendimize gelmek ve toparlanmak için iyi gelecek.Zira Çarşamba günü evimizde Türk Telekomla oynayacağımız maçı kaybedeceğiz gibi gözüküyor, yenersek büyük sürpriz olur o ayrı tabi.

ahmet sert
2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 00:03

Hafta arasında Türk Telekom ile maç vardı, hafta arası oynandığı için gidemedim maalesef.Türk Telekom bu lige göre yüksek bir bütçe ve süper lig hedefiyle kurulan ve şu ana kadar namağlup olarak gelen bir takım. Ama deplasman maçlarında 5-7 sayı gibi çok da yüksek olmayan farklarla biraz da zorlanarak maç kazanıyorlar.Karesi Basketin maçı kaybetmesi çok olağan dışı bir sonuç değildi, olabilecek bir sonuçtu ama maalesef maçı yöneten hakemler maçı resmen alıp Türk Telekoma vermişler.Daha önce de ne yazık ki çok kötü maç yönetimleri gördük, maalesef hakemler bu lige göre hafif kalıyorlar.

(+)

(+)

Bu hafta sonu da deplasmanda Ted Ankara Kolejlileri yenerek güzel bir galibiyet aldılar.

(+)

ahmet sert
1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 18:58

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Takımımız bugün İstanbulspor Beylikdüzü karşısında güzel bir galibiyet aldı.Maçı bir kaç dakika hariç hep önde götürdük.Fark 11-12 sayıya kadar çıktı.Ancak üçüncü periyotu ve dördüncü periyotun ilk bir iki dakikasını kötü oynadık.O on sayılık farkı eritmelerine ve hatta 1-2 sayı öne geçmelerine sebep olduk.Ancak bugün salon tam anlamıyla doluydu.Balıkesir Üniversitesi Endüstri Bilimleri ve Teknoloji Topluluğu (EBİTET) öğrencileri de gelip takıma destek verdiler.Takıma sahip çıkıp, maçlara gelip destek oldukça takımımız çok daha iyi motivasyonla ve hırsla oynayacaktır.Ayrıca Kepsutlu öğrencilerin oluşturduğu Hayatın Ritmini Yakala adlı ritim grubu da devre arasında küçük bir gösteri yaptı.Bu maçların şehrimiz adına hem sportif hem de kültürel açıdan büyük yarar sağladığını düşünüyorum.

sayfa 15
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 131415
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET