Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Efe_Marma
1 yıl önce - Sal 12 Eyl 2017, 13:56

Karı, yağmuru, soğuğu eksik olmayan yere üstü açık avm. Beyin eksik olunca her şey eksik oluyor

kullanıcım
1 yıl önce - Cmt 16 Eyl 2017, 18:56

avm deki bimeks kapanmış diye duydum doğrumudur ?

Efe_Marma
1 yıl önce - Sal 19 Eyl 2017, 10:36

Alıntı:
avm deki bimeks kapanmış diye duydum doğrumudur ?


Kapanmadı kapanacakkullanıcım
11 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 19:05

avm deki bimeks boş yerine hangi mağaza gelebilir tahmin olarak

engincl

9 ay önce - Cmt 02 Arl 2017, 12:31
İnegöl AVM'nin üstü kapanıyor.Mağaza sayısı 110'a çıkartılıyor.


Alıntı:

İnegöl AVM’nin üzeri kapanacak mı ?
İnegöl AVM’de yenilenme süreci başlıyor. Yenileme projesi bitiminde İnegöl AVM; mağaza sayısını 88’den 110’a çıkartacak. AVM yılda 10 milyona yakın ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor.
Ocak 2017’den itibaren yoluna FİBA Grubu iştiraki olan, FİBA Commercial Properties’in (FİBA CP) deneyimli kadrosu ile devam eden İnegöl AVM için büyüme ve yenileme süreci başladı.

Dört ülkede gerçekleştirdiği yatırımlarla ticari gayrimenkul alanında faaliyet gösteren FİBA CP’in son yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili gelişmeler, markanın katıldığı Soysal Perakende Günleri’nde düzenlenen özel bir basın buluşmasında duyuruldu. Toplantıya, Fiba Commercial Properties CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman ev sahipliği yaptı.

KISIM KISIM YENİLENECEK

FİBA CP’nin şimdiye kadar devraldığı tüm projelerde hem yatırım yaptığı gayrimenkule hem de söz konusu bölgeye önemli katkılar sunduğuna dikkat çeken Yurdaer Kahraman, “Tüm yatırımlarımıza yürekten inanıyoruz. İlk günden bu yana İnegöl AVM’nin ve İnegöl’ün sahip olduğu potansiyelin bilincinde olduk. İnegöl AVM ile ilgili uzun süredir gündemimizde olan kapsamlı proje ve hazırlık çalışmalarını tamamladık. Şimdi bu değerli projemiz için çıtayı daha yukarıya taşıyacak büyüme ve yenileme sürecimizi başlatıyoruz. 2018 Mart ayında başlaması planlanan çalışmaların, 2019 Mart ayına kadar sürmesi hedefleniyor. Bu süre içinde alışveriş merkezimiz açık kalacak. Planlanan çalışmalar çerçevesinde AVM kısım kısım yenilenecek ve yenilenen bölümler tekrar ziyaretçilerimize açılacak” dedi.
MAĞAZA SAYISI ARTIYOR

Yenilenme sonrasında İnegöl AVM’deki mağaza sayısının 88’den 110’a çıkacağını dile getiren Kahraman, “Şu anda 37 bin m2 kiralanabilir alana sahip olan alışveriş merkezimiz, büyüme ve yenileme sonrasında 42 bin m2’lik bir kiralanabilir alana sahip olacak. Yılda ortalama 10 milyona yakın ziyaretçiyi ağırlayacak. Dört eğlence alanı ve bir sinemayı bünyesinde barındıracak İnegöl AVM ayrıca senede 200’den fazla etkinliğe de ev sahipliği yapacak” dedi.

KORUNAKLI ALANLAR OLACAK

İnegöl AVM’nin pek çok markaya ev sahipliği yaptığına dikkat çeken Kahraman, yenileme sonrasında artan mağaza sayısına paralel olarak farklı markaları da bölge halkı ile buluşturacaklarını sözlerine ekledi. AVM’nin yeni mimari konseptine de değinen Kahraman, “İnegöl AVM’nin yenileme ve büyümesinde ziyaretçilerimizin taleplerini dikkate aldık. Yeni konseptimizle ziyaretçilerimize korunaklı, sıcak, samimi ve pek çok markayı bir arada bulabilecekleri bir yaşam alanı sunacağız” dedi.
https://www.inegolonline.com/haber/inegol-avmnin- ...i--760028/

Yapılacak yenilemelerle alışveriş merkezinin daha güzel olacağı kuşkusuz.Talep ve şikayetlerin dikkate alınması memnuniyet verici.


kullanıcım
9 ay önce - Cmt 02 Arl 2017, 17:46

türkiyenin en büyük meydanlı avmsinin bu hale geleceğine üzüldümBerktuğ
site denetçisi

5 ay önce - Prş 19 Nis 2018, 16:07

Alıntı:
YENİLEME, GENİŞLETME

Yenileme ve genişletme projemiz Fiba Commercial Properties ekibi tarafından gerçekleştirilmiştir
2018 yılında inşasına başlanması planlanan yenileme ve genişletme projesinin hayata geçirilmesi ile birlikte, İnegöl AVM’nin yepyeni bir mimari kimliğe kavuşması hedefleniyor.
Yenileme ve genişletme çalışmaları öncesinde kiracı ve müşteri ihtiyaçlarının doğru olarak belirlenebilmesi için geniş kapsamlı ön araştırmalar yapıldı. Yeni konsept, bu taleplere göre şekillendirildi.
Yenileme ve genişletme projesi sonrasında AVM konseptini koruyarak, müşteri ve kiracıların mevcut iklimsel şartlardan olabildiğince az etkilendiği daha konforlu ve verimli iç ve dış mekanlar yaratılması amaçlanıyor.


Kaynak: https://fibacp.com.tr/portfolio/inegol-avm/

Meydan'ın bir yere gittiği yok, sadece arta kalan yerler kapatılıp revize edilecekmiş, peki şu an için herhangi bir çalışma mevcut mudur?


kullanıcım
5 ay önce - Prş 19 Nis 2018, 16:34

Berktuğ Bey malesef şuan bir çalışma yok gibi gözüküyor çalışmalar mart 2018 de başlayacak deniyordu ama ortada bir şey gözükmüyor zaten başladığı zaman fotoğraflar gelecek

kullanıcım
4 ay önce - Cmt 19 May 2018, 09:31

avm de çalışmalar başlamış galiba en son ön taraftaki yazılar falan sökülmüş demekki çalışmalar gece yapılıyor demekki genişletme ön taraftan başlayacak . Demekki gündüz gelenler için bir sorun olmasın diye gece yapılıyor.

mehmet20
3 ay önce - Pts 28 May 2018, 21:01

Alıntı:
avm de çalışmalar başlamış galiba en son ön taraftaki yazılar falan sökülmüş demekki çalışmalar gece yapılıyor demekki genişletme ön taraftan başlayacak . Demekki gündüz gelenler için bir sorun olmasın diye gece yapılıyor.


AVM kavşağı akıllı kavşak yapım sürecinde çalışmalar başladı. AVM ile ilgili çalışma yoksayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet