Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
tarzanlar
3 ay önce - Pzr 10 Eyl 2017, 12:02

OKULUMUZ YARIN AÇILIYOR……..
2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında dört dönem uygulamasına geçen okulumuzda eğitim -öğretim yarın başlıyor…
Biz Fen Bilimleri Okulları olarak olarak; eğitim yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, personelimiz, velilerimiz ve geleceğimiz olan öğrencilerimizle her zaman birlikte ulusal eğitim sistemimizi geliştirmeye hepimizin övünç kaynağı olacak öğrenciler yetiştirmeye devam edeceğiz. Her zaman “DÜNYA İNSANI” yetiştirme hedefinde olan Fen Bilimleri Okulları ve onun “YAŞAM YARATICILARI” olan öğretmenleri büyük bir özveriyle başöğretmenimizin dediği gibi “Tek bir şeye ihtiyacımız var; o da çalışkan olmak.” sözünden asla çıkmadan çok çalışmaya her zaman devam edeceğiz.
2017-2018 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI TÜM FEN BİLİMLERİ AİLESİNE HAYIRLI OLSUN…
Sevgi ve saygılarımızla…
FEN BİLİMLERİ………………

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

tarzanlar
3 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 15:13

DÜZEN,DİSİPLİN,ÇALIŞKANLIK...
BUNLAR BAŞARININ ÜÇ ŞARTIDIR.......
Rehber öğretmenimiz İSMAİL GARİP ortaöğretime geçiş sınavı ile ilgili son güncellenen bilgileri ve ayrıntıları 8.sınıf öğrencilerimizle paylaştı....
FEN BİLİMLERİ....

(+)

(+)

(+)

(+)

tarzanlar
3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 20:59

VOLEYBOL TAKIMIMIZ YARI FİNALDE................................ SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR....
24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle İlçe Spor Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu okullar arası Voleybol Turnuvasının 4. Maçınıda okulumuZ Altınordu Ortaokulu ile yaptı...Çekişmeli geçen maçı 2-0..kazandı....Grup ikincisi oldu...Yarı finalde Ticaret Lisesi ile karşılaşılacak.
İKİ TAKIMIDA TEBRİK EDERİZ
FEN BİLİMLERİ.......

tarzanlar
3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 20:59

VOLEYBOL TAKIMIMIZ FİNALDE................................ SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR....
24 Kasım öğretmenler günü nedeniyle İlçe Spor Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu okullar arası Voleybol Turnuvasının yarı final maçında okulumuZ Ticaret Lisesi ile oynadı...Çekişmeli geçen maçı 2-1 kazandı....BuGün kapalı spor salonunda Kız Meslek Lisesi ile akşam 20:00 da FİNAL maçımız vardır....
Tüm voleybol severleri bekliyoruz....
Okul öğretmen voleybol takımımızı TEBRİK EDERİZ
FEN BİLİMLERİ.......

tarzanlar
3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 21:00

Dört dönem uygulamasınin bulunduğu okulumuzda 1. Dönemimizi başarıyla tamamladik.12 Sınıf öğrencilerimizle dönemin son günü kahvaltı yaptik.Padok alanımizda ata binen öğrencilerimizle dönemin yorgunluğunu çıkartmaya çalıştık.

tarzanlar
2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 12:50

ARA TATİLİMİZDE ÖĞRETMENLERİMİZE BİNİCİLİK DERSİ……..
FEN BİLİMLERİ OKULLARI BİNİCİLİK KULÜBÜMÜZDE ÖZEL HOCALARIMIZ TARAFINDAN KALİTELİ BİR ORTAMDA BİNİCİLİK EĞİTİMİ ALABİLİRSİNİZ……………
BİNİCİLİK SEVDASI OLANLARI BEKLİYORUZ……
İRTİBAT:
SEDAT TAŞ 0.530.3411201
FEN BİLİMLERİ.....................

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

tarzanlar
2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 12:51

KIZ FUTSAL DAN SONRA ERKEK FUTSAL DA DA FBK.......
FBK :5
KONUM KOLEJİ :1
FBK :7
SOSYAL BİLİMLER :1
FBK :1
KEMAL URAL :2
ALINAN BU SONUÇLARLA ERKEK FUTSAL TAKIMIMIZDA GRUP BİRİNCİSİ OLMUŞTUR..MANİSADA YAPILACAK İL ŞAMPİYONSAINA KATILMA HAKKINI KAZANMIŞTIR...
ÖĞRENCİLERİMİZİ VE ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDER...İL ŞAMPİYONASINDA DA EKİBİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ....
FEN BİLİMLERİ.........

(+)

tarzanlar
1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 14:20

Birlikten kuvvet doğar… Özel Salihli Hastanesi’nin yapmış olduğu Hastane AFET Planı tatbikatına OKULUMUZ 6-D sınıfı öğrencilerimizde destek verdiler. Yaparak ve yaşayarak öğrendiler…. Fen Bilimleri Okulları olarak mutlu ve kendine güvenen bireyler yetiştirmek istiyoruz. Çocukları sadece temel derslerle değil, hayata hazırlanmaları gerektiğine inanıyoruz. Hayata iyi hazırlanan ve mutlu olan çocuk, öğrenmesi gereken şeyleri de en iyi şekilde öğrenir. Bizim yaklaşımımız böyle. Öğrencilerimize, öncelikle temel bir vizyon kazandırmaya çalışıyoruz. Amaçları ve idealleri olmalı. Ve her şeyi yaparak, yaşayarak, deneyimleyerek öğrenmeliler… FEN BİLİMLERİ……………………………………..

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET