Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Belediye Otobüsleri
« önceki   123 ... 159160161

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 161
Misafir 406

3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 11:17

Mesudiye de oturuyorum bizi niye özel sektöre mecbur bırakıyorlar biz hizmete lâyık değilmiyiz

Misafir ed8

3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 11:37

sayın Misafir 406
bu konu hakkında ilçe belediyenizden detaylı bilgi alabilirsiniz
mahmudiye ilçesine neden otobüs seferi yapılmadığını öğrenebilirsiniz

osman yörükoğlu
3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 11:50

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ne yazık ki ilçelere otobüs çıkarmada geç kaldı ama zararı yok şimdiden sonraya bakalım iyi oldu ilçeler için.Kendi ilçem adına konuşayım.Artık Kırka'ya hatta Karaören Kümbet'e bile otobüs göndermeli diyicem ama zaman gösterecek.Zira Kırka Karaören Kümbet halkı neredeyse full Ak partiye veriyorlar.Bunu zaman gösterecek.Ama eğer oralara da otobüs giderse süpriz olur.

Misafir c6a

3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 13:39

mahalleye otobüs yok
sadece ilçe merkezlerine gidiyor.

Misafir 406

3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 17:30

Önümüzden geçiyor neden durak konulmuyor neden durmuyor bu nası hizmet, köyün girisine onu diyorum, buradan yetkililere sesleniyorum

Misafir cdf

3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 17:50

kaza fotoğrafı ekleyin

Furkan ÇINAR
3 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 02:47

OTOGARDA YATAN OTOBÜSLER YILBAŞINDAN ÖNCE HİZMETTE

“Otobüslere validatör sisteminin, yani elektronik bilet sisteminin takılması gerekiyor.
Bir de hat planlaması var.
Otobüslerin büyük bir kısmının hizmete girdiğini biliyoruz ancak vatandaşımızın da söylediği gibi bir kısmı hala garajda duruyor. Ben şimdi belediye yetkilileriyle yaptığım görüşmede çok kısa sürede, en geç bir, bir buçuk ay içerisinde bütün otobüslerin hatlarda hizmete gireceğini öğrendim. 2 Eylül kampusu için de ek sefer çalışmalarının yapılacağını söylediler.”

http://www.anadolugazetesi.com/makale/-eskisehir- ...nler-.html

Misafir c6a

3 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 08:18

evet otobüslere vadilatör takmak ve
hat planlaması yapmak çok büyük işler ya o yüzden bu kadar zamandır otobüsler boş bekletiliyor.
ağlanacak halimeze gülüyoruz.
neyse önemli değil arada bir güldürsünler bizi neşelenelim.

sayın misafir 406 neden durak yok, otobüs neden durmuyor demişsiniz
zaten mahmudiye ilçesine otobüs yok ( sebebini ilçe belediyesi açıklayabilir ) çifteler ilçesinden kalkan otobüste mesudiye mahallesine gelene kadar zaten dolar. otobüs 27 kişilik ve ayakta yolcu almıyorlar.

Misafir 449

3 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 12:12

Bütün belediye otobüsleri ayakta da yolcu taşıyabilecek şekilde dizayn edilmiştir, ve ayakta yolcu var diye hiçbirine ceza yazılmamıştır. Ayakta yolcu almıyorlarsa , belli yerlere durak konmuyor yolcu indirip bindirmiyorsa çok net maksat hizmet yapmak değil yapıyor gibi görünmektir. Şehir içinde balık istifi ,ilçelere giderken ayakta almazuukk ,her gün 30-50 bin kişi ilçeye köye yada şehire çalışmaya yada okumaya yada gezmeye gidiyor. Ama yaptıkları işe bakın, dağ fare doğurdu. Özel sektöre mahkum olmaya devam. ....

MURAT YILDIRIM
2 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 11:42

1 Aralık itibariyle ağırlıklı olarak halk otobüsü çalışmakta olan 54 nolu Batıkent hattında tamamen belediye otobüsleri çalışmaya başladı.

sayfa 161
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 159160161
ANA SAYFA -> ULAŞIM