Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Ptt Göksu Evleri
« önceki   123 ... 353637

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 37
Sky101
3 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 21:27

Bak hala daha 560-580 bandında diyorsun maybakta bile 650 den aşağı daire yok diyorum...

Misafir 8f0

3 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 23:04

bırak sky 101 bunlar kaşmirin arkasında oturan kişilerden olmalılarki bu kadar nefret söylemleri kıskançlık söylemlerini dile getiriyorlar gölü beton yığını yaptılar diyorlar zaten kaşmirin arkasındaki evler vardı gölün kenarında zaten betonlaşma yapılmış niye zamanında karşı çıkmadınız kaşmir o yapılan kötü evleri kapatıyo hiç değilse. bunların mantıgı ben burda değilsem varsın yıkılsın yok olsun heryer kaale almıyacaksın bunlara ne söylesen boşş anlamazlar..

Misafir 721

3 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 23:36

Hocam ben incek loftta oturuyorum 4 artı bir evim var burda merak etmeyin benim evim inceye ve göl manzaralı. Burayla ayrıca ilgilendim yatırım amaçlı evet ama sadece Mesa diye o kadar bölge umrumda bile değil. Çünkü mesa 1 i, 3 yapar 10 senede. Sizin sitenizi kötüleyen yok yazılarıma bir bakın ben fiyat muhabbeti yaptım ederi o kadar benim evimin ederi de en fazla 730-760. 900 eder diyen yok. siz kendiniz alındınız. Emlakçı falan da değilim arkanızdaki siteleri hiç bilmem. isteseniz site konusunda sidik yarıştırmayalım ezilirsiniz.

Sky101
3 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 23:41

Neymiş kaşmirden ev alarak doğa talanına destek vermişiz böyle bur mantık olabilir mi, biz almasak başkası alırdı acaba imar planı değişirken bir kere olsun mavi masaya binere cimere yazı yazdınız mı, hukuksal yollara başvurdunuz mu, ama geride kalan park imarlı araziye kaşmir sakinleri herhangi bir yapılaşmaya açılmasın diye uğraştıkça siz köstek oluyorsunuz, komşularımın müracat etmediği yer kalmadı, utanmasalar kaşmirin önüne sırf buradaki insanlar mağdur olsun diye çöplük yapılsın diyecekler allahtan okadar yüzsüzlük gösteremediler daha, sosyete pazarına karşı çıkarkenki yorumlar ortada, bu gözler kaşmir yıkılsın diyen yorumlar gördü, burada sizin amacınız gayet belli, ayıp oluyor artık 3 sene geçti yapılalı 3 ama hala ağızlarda sakız, biz evlerimizle övünmüyoruz sadece yapılan iftiralara, hakaretlere karşı cevap hakkımızı kullanıyoruz, aslında sizler gibi fesat-kıskanç insanlara cevap bile yazmamak gerekir ama insan kendini tutamıyor.

Misafir 721

3 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 23:50

Ya siz hakikaten komiksiniz kimseye tahammülünüz yok. kaşmir diyince hemen kabarıyosunuz hindi gibi sen evinde otur paşam rahat rahat dışarda binlerce evsiz insan var ankaranın ayazında. arkadaş neyinizi kıskancaz sen de ne fiyat savaşı veriyosun çok komik rahat ol sakinleş

Misafir 3e5

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 09:11

sa

Sky101
2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 21:33

(+)

(+)

(+)

(+)

Furkan ÖREN
2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 17:36

hangi firmalar yapıyor burayı 1.mesa 2.? 3.?

Sky101
2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 18:39

Oyak

Misafir e27

1 hafta önce - Cmt 02 Arl 2017, 10:33

Hayırlısı ile 30 ay sonra gölün dibinde bizde ev sahibi olacağız. Şuan ortada mal yok ev yok Hava civa herkes atıp tutuyor. Fiyat konum arazi Mangal felan filan. Kaşmir vb bi evde oturmuyorsan göle parka karşı bu manzarayı yaşayan insanlardan değilsen tabiki yorum yaparsın (boş boş). bittiğinde almak isteyenler olursa alan dostlarımdan satmayı düşünenler var. Haber veririz buradan

sayfa 37
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 353637
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet