Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
gokhan13
3 ay önce - Pzr 10 Eyl 2017, 18:15

Şuan imar planında ağcalı kavşağından baslayıp otogarın güneyinde adana yoluna bağlanan 45 metre genişliğinde duble yol görünüyor. Zaten duble yolun bir yönü eski hayvan pazarının oraya kadar yapılmıs. Devamı bir an önce yapılsa hal kavsağı ve madalyalı kavşak inanılmaz rahatlar.

Fenerli46
3 ay önce - Sal 12 Eyl 2017, 14:37
Imar plani

Tam olarak nerde görünüyor? Link var mi?

Tsk

Misafir 5ba

3 ay önce - Prş 14 Eyl 2017, 23:41

HARİTASINI YAYINLAMAKTAN ACİZ BİR BELED,İYE

helmi
3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 17:08
köprü

afşar mahallesinden batı köylerine ulaşım için yapılacak köprü için proje ve güzergah çalışmaları devam ediyor kaynak sayın vekil imran kılıç

Fenerli46
3 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 18:20
Köprü

Ağcalıdan karşıya geçecek köprüyü sormuştum ben.

İdiris

2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 16:02
Transit geçiş

Bazı arkadaşlar transit geçiş yol olursa Kahramanmaraş biter demiş bana göre daha çok gelenler olur artı direksiyon nereye çevirirseniz oraya gider girmeyen zaten girmiyor yola işi olmayan zaten girer gece 12-de köyden paça çorbası içmeye geliyorlar mesela

COGRAFYACI
2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 20:32

Çevre yolunu şehrin 10 km dışından geçirirsen şehre girecek adam da girmekten vazgeçer. Gir çık 20 km niye yol gitsin adam?

Misafir 9d5

1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 22:51

Ne alaka. .Aynen arkadaşın dediği gibi girmek isteyen girer..Önemli olan şehrin cazip olması..Maraşın neyine girecek kişi.Birkaç kısa Bulvarı var zaten..Öyle ilgi çekecek kadar da güzel değil.

COGRAFYACI
1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 23:34

Çok alakası var. Girmek isteyen girer de, ancak bir paça içmek için adam yolu niye 20 km uzatsın?
Bu çevreyolu şehre biraz daha yakın bir güzergahtan geçirilip, (mesela, Aksu ve Sır barajı sahilinden) transit geçen araçların şehre katkısı olması sağlanabilirdi. Mevzu bu..

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET