Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı

Es Turizm'in araç filosunu beğeniyormusunuz?
Beğendim 20.0%  20.0%  [1]
Fena Değil 0.0%  0.0%  [0]
Beğenmedim 40.0%  40.0%  [2]
Kararsızım 40.0%  40.0%  [2]
Toplam Oy : 5

Emir GÖKER
2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 10:57
Es Turizm Otobüs Şirketi : Kırıkkale il olmadan önce de o vardı

1955 yılında kurulan ES Turizm. Kırıkkale merkezli otobüs firmasıdır. Genellikle Ankara-Kırıkkale, bazen ise İstanbul'a seferleri vardır. Es turizmin araç filosu genellikle travego 15, isuzu novo ve mercedes sprinterler oluşturur. Es Turizmin travegolarının
06 AAG 453 hariç hepsi 2+2 olup tv sistemi vardır. Es turizmin en büyük dezavantajı ise filoda 2+1 aracının fazla bulunmaması. Bir diğer dezavantajı ise Kırıkkale'den diğer illere seferinin bulunmaması. Es Turizm şuan Değirmenci ailesi tarafından yönetiliyordur.
Alıntı:
1955 yılında Keskin-Kırıkkale ve Ankara arasında yolcu taşımacılığı ve nakliye hizmeti vererek kurulmuş olan Es Turizm daha sonra daha cesur bir adım atarak kurumsal bir yapıya dönüşüp tarifeli seferler ile yolcu taşımacılığı yapmaya başlamıştır. 1980 sonrasında halktan gördüğü talepten cesaret ederek araç sayısını artırmış ve daha geniş alanda yol güzergahları belirleyerek yolcu taşımacılığı konusunda yenilikler göstermeye başlamıştır. Yenilikçi bir bakış açısı ile kurulduğu günden bu yana sürekli gelişmeler göstermiş olan Es Turizm günümüzde yolcularına benzersiz bir seyahat konforu sunabilmek amacı ile otobüslerinde de sunmuş olduğu hizmetlerde de yeniliklere giderek kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

En son Emir GÖKER tarafından Cmt 25 Ksm 2017, 11:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi

Emir GÖKER
2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 11:08
Kırıkkale sonunda 2+1 araçlarına kavuştu

Es turizmin ilk 2+1 aracını ben internetten gördüm. Araç valla iyi görünüyordu. Araç tourismoydu. Aracın plakası 06 PK 929'du. Heralde Kırıkkale'nin ilk 2+1 koltuklu otobüsü oldu. Ayrıca 06 AAG 453 plakalı bir 2+1 travegosu da var.

Misafir d63

2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 11:32

Kırıkkale Ankara arası epi topu 85km. 2+1 aracı olsa ne olur olmasa ne olur.

18 20 saatlik Diyarbakır Izmir yolunda otobüslerin çoğu 2+2

2+1'i abartmayın o kadar. 2+1 otobüslerin neredeyse %95'ı fazladan koltuklu ve bu nedenle rahatsiz. Takilan koltukların kalitesi de orninal koltuklardan daha kötü.

Hem daha dar hem de kötü kalitede koltukları 2+1 sevdasına övmeyi bırakalım artık.

Emir GÖKER
2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 15:07

Alıntı:
Kırıkkale Ankara arası epi topu 85km. 2+1 aracı olsa ne olur olmasa ne olur. 

18 20 saatlik Diyarbakır Izmir yolunda otobüslerin çoğu 2+2  

2+1'i abartmayın o kadar. 2+1 otobüslerin neredeyse %95'ı fazladan koltuklu ve bu nedenle rahatsiz. Takilan koltukların kalitesi de orninal koltuklardan daha kötü. 

Hem daha dar hem de kötü kalitede koltukları 2+1 sevdasına övmeyi bırakalım artık. 

2+1 otobüs dediğin koltuklar kaliteli, rahat ve geniş ve tv ekranlı olmalı. Kötü koltuklar takılıp baştan sarma 2+1 olamamalı.

Emir GÖKER
2 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 15:52

Sa Es Turizm'in en yeni aracı hangisidir?
Birde 06 plakalı bir yeni kasa novo lüx gördüm onun plakası ne?

Ali clarkkent
2 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 16:08

Alıntı:
2+1 otobüs dediğin koltuklar kaliteli, rahat ve geniş ve tv ekranlı olmalı. Kötü koltuklar takılıp baştan sarma 2+1 olamamalı.

140 küsür km yola 2+2 otobüslerle gidiyoruz. Üstelik TV yok. Otobüste hizmet yok. Hiç bişey olmuyor. Bazen çuvalların bile üstünde oturarak gidiyoruz. Kasmayın o kadar. Kırıkkale geçmişte Ankara'nın ilçesiydi. Sonra il oldu. 2+2 otobüsler ile 1 saat sürecek yolculukta bir rahatsızlık hissedileceğini düşünmüyorum.

Emir GÖKER
2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 17:04

Alıntı:
140 küsür km yola 2+2 otobüslerle gidiyoruz. Üstelik TV yok. Otobüste hizmet yok. Hiç bişey olmuyor. Bazen çuvalların bile üstünde oturarak gidiyoruz. Kasmayın o kadar. Kırıkkale geçmişte Ankara'nın ilçesiydi. Sonra il oldu. 2+2 otobüsler ile 1 saat sürecek yolculukta bir rahatsızlık hissedileceğini düşünmüyorum. 

Sadece Ankara-Kırıkkale seferi yapmıyor ki. Kırıkkale'den İstanbul, İzmir ve Antalya'ya da yanlış anlamıyorsam es turizm gidiyor.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM