Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Hatay - Yeni Stadyum Projesi
« önceki   123 ... 323334

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 34
Fatih Şen

2 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 02:29

Allah Allah ben mi yanlış görüyorum yoksa tarım arazisine stad mı yapılmiş ?

Bu resimleri kaldırmak lazım yoksa dünyanın diline düşebiliriz.

Düm düz arazi yanından su geçiyor manzaraya bakın..

Türkiye'de tarıma ve hayvancığa verilen değer ortaya çıktı bu resimlerle...

Yazık o topraklara içim gitti yemim ederim.

Başka yer mi kalmadıda böyle güzel verimli bir yere beton dökmüşler.Biri beni aydınlatırsa sevinirim.

Misafir 1c3

1 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 15:42

Bu stadı dört gözle bekleyen bir insan olarak malesef beni de rahatsız bir eden durum yukarıda bahsedilen... Aynı şekilde havalimanı da tarım arazilerinin ortasına yapıldı. Şehir buraya doğru kaydırılıyor. Olan bu eşi benzeri olmayan arazilere oluyor. Biz zaten alandan yeterince verimi alamıyoruz ülke olarak. O elimizdeki alanı da gittikçe küçültüyoruz böyle böyle. Havalimanını her sene su basıyor ve doğa bir şekilde intikamını alıyor insanoğlundan. Ama buna rağmen stadyum da ovaya yapıldı. Üstelik şu an kullanılan stadın arazisi yeni bir stada yetebilecek büyüklükte olmasına rağmen. Hadi diyelim ki statları şehirlerin dışına taşımak bir politika sonucu yapılıyor. Devlet o arazileri başka amaçlarla değerlendiriyor ki stadın parası çıksın. Bunu anlayabiliyorum. Taraftarlar da her ne kadar yol çilesi çekmek zorunda kalsa da modern bir stada kavuşuyor. Alan memnun, satan memnun. Fakat bu şekilde verimli tarım arazilerinin üzerine kurulmasının pek mantıklı açıklaması yok.

Misafir 4df

1 gün önce - Çrş 13 Arl 2017, 18:05

diyolar ki duruma göre 32000 olabilecekmiş.bu nasıl oluyor biri açıklayabilir mi.Yani gün glip de ihtiyacı karşılayamaz olur da 32 000 e mi çıkacak.Yoksa istenilen her an da mı? teşekkürler şimdiden

Misafir 1c3

8 saat önce - 00:31 (bugün)

Hayır, istenilen her an değil. Daha sonraki yıllarda ihtiyaç duyulması hâlinde kapasite artırılacak. Bu imkân Mersin, Sakarya, Sivas gibi illerde yapılan statlarda da var. Rezerv alan bırakılıyor.

Misafir 288

8 saat önce - 00:54 (bugün)

TSK ederim hocam cevabın icin

Orhan kahraman5454

8 saat önce - 01:11 (bugün)

Mersin ve sivas stadlarının çatıyla tribün arasında kalan düz boşluk sadece sakaryada çok geniş olarak bırakılmış kapasite arttırımı için

mersin ve sivasta bu yok onlarda kapasite arttırımı olursa sadece zeminden olur bizde hem zeminden hem çatı altında bırakılan düzlükten olur bana kalırsa sivas ve mersin stadında çatı sökülmesi lazım buda olmayacak iş

sayfa 34
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 323334
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET