Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
ceyhun axoy
10 ay önce - Cum 01 Arl 2017, 15:30

Galleria Türkiye'nin ilk alışveriş merkezi bendede hatıraları olan bir mekân 93 senesinde okuldan kaçarak ( genelde sevmediğimiz matematik dersinden ) galleriaya giderdik . O zamanlar pek gidecek mekan yoktu . Sonrasinda Anadolu yakasında capitol ve etilerdeki akmerkezle tanıştık . Akmerkez açıldığı yılların Hatta beş on sene sonrasının en iyi avm si iken sonradan açılan avmler ile pabucu dama atıldı . Şuan sayısı yüzü Geçen avm mevcut Istanbulda .

Burç

10 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 20:44

Bu başlığı 14 sene önce açtığımda ilk yüklediğim fotoğrafta buz pateni pisti olan alana çocuk eğlence alanı yapılmış. Haftasonu olmasına rağmen oldukça boş idi. Bakırköy'e daha iyi noktalara yapılan onca AVM ile rekabet etmesi çok zor doğrusu. Yıkılacağı söylentisi vardı ama yıkılacak gibi görünmüyor.


(+)


Aviregal
3 ay önce - Cum 20 Tem 2018, 23:00

cok borcu var devlete vergi borcları birikti ..yapılandırma yapmaları lazım..
yeni yaptıkları cafeler iş yapıyor ama içersi hala beklenen perfonmans yok ..
çoçuklugum hatıralarım gencliğim orada kaldı..ne olursa olsun benim gözümde bir başka...mahmut11
3 ay önce - Cum 20 Tem 2018, 23:25

. Daha dünya ateş topu iken biz de ailecek giderdik. Osmaniye'den yokuş ine ine Bakırköy'e gelip oradan da Ataköy'e yürümek zevkliydi gerçekten. Ataköy marina dururken kimse girip de binada tıkılmak istemiyor.AVM'yi kullananlar genelde yüksek yaş grubu. Osmaniye'den bile kalkıp gitmiyoruz çünkü dibimizde Marmara Forum var. (Ki ben orasını da sevmem)sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL