Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya'da Yeni Projeler
« önceki   123 ... 339340341 ... 351352353   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 340
Misafir 799

1 yıl önce - Pts 20 Ksm 2017, 21:41

"Tümosan Cumhurbaşkanımızın dünürü Albayraklara ait."
ALINTI

O kadar bilgisizsin ki? Her sakallı gördüğünü hacı sanman gibi. Akrabalıklarla hiç alakası yok. Sadece soyadı benzerliği.


m@kif
1 yıl önce - Cum 24 Ksm 2017, 15:15

Selçuker Center 8 aralıkta açılışı varmış. Markalar

BEKO
BUKA
GRİTTY
İDAŞ
MİGROS
SARAY HALI
TÜRK TELEKOM
SPORJİNAL
VATAN COMPUTER
VESTEL
WATSONS

ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ
BURGER KING
CAFE CORNER BISTRO BY PIZZA HOUSE
KFC
STARBUCKS
USTA DÖNER
Mc DONALD'S


Misafir 0f8

1 yıl önce - Prş 30 Ksm 2017, 19:46

Bu Selçuker Avm ile Konya'daki Starbucks sayısı 4-5 oldu herhalde...

Tikilere yol gözüküyor hepten desenize, Konya gibi bir metropolde de tiki olmazsa şaşırırdık zatenturkoman
1 yıl önce - Cum 01 Arl 2017, 15:11

900 yatak kapasiteli yeni Meram Tıp Fakültesi şehre kazandırılıyor ve Mart 2018'de açılış gerçekleştirilecek.Meram Tıp açılışa hazırlanıyor

Basın mensupları ile birlikte kampüsleri gezen NEÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker, 6 fakülte ile başladıkları yolculukta, bugün fakülte sayısının 18’e yükseldiğini aktardı.

Rektör, Meram Tıp Fakültesi’nin yeni binasının 14 Mart’ta açılacağını kaydı

Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker düzenlenen basın toplantısında 2017-2018 eğitim öğretim yılı ile ilgili açıklamalarda bulundu.Toplantı öncesinde yapımı devam eden binaların son durumlarını yerinde incelemek ve bilgiler vermek üzere bir gezi programı gerçekleştirildi. Gezi kapsamında Rektör Şeker tarafından; Meram Tıp Fakültesi yeni hastane ve Morfoloji binası, Köyceğiz Yerleşkesindeki yapımları devam eden yeni Siyasal Bilgiler Fakültesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi binaları, geçtiğimiz günlerde temeli atılan Zeliha Akpınar Cami inşaatı, çevre düzenlemesi yeni yapılan 15 Temmuz Yerleşkesi basın mensuplarına yerinde tanıtılıp, son durumları ve faaliyete geçtiklerindeki kapasiteleri ve verecekleri hizmetler hakkında bilgiler verildi.

MERAM TIP 14 MART’TA AÇILIYOR

Yıllık Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı’nda ilk olarak Meram Tıp Fakültesi yeni hastanesi hakkında bilgi veren Rektör Prof. Dr. Muzaffer Şeker, hastanenin kabul aşamasına gelmesine ramak kaldığını söyledi. Şeker, son bir aydır hastane inşaatını yöneten firmanın işi ağırdan aldığı için teslimin Aralık sonunu bulacağını kaydederek, teslimden sonra deneme kullanımı yapmaları gerektiğini ifade etti. Şeker, “Tüm cihazlar büyük bir yatırım. Bu yatırımın ortaya koyduğu bu hizmet alanındaki rahatlama zaman içerisinde daha iyi anlaşılacak. Biz hesaplarımızda normalde Şeb-i Arus’a açalım diye düşünmüştük fakat o zamanda açamayacağımız belli oldu. İnşallah 14 Mart Tıp Bayramı’nda hastaneyi açmak istiyoruz.” dedi.

EK MORFOLOJİ BİNASINA İHTİYACIMIZ VARDI

Ek Morfoloji binası hakkında bilgiler veren Şeker, önümüzdeki hafta veya en geç Aralık ortasında binanın içine girileceğini ifade etti. Şeker bu bina ile Tıp Fakültesindeki sıkışıklığın giderilerek, eğitim kalitesini yükselteceğini vurguladı. Ek morfoloji binasına ihtiyaçları olduğunu söyleyen Şeker, “Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi de buradan istifade ediyor. Bu Sağlık Kampüsü’nün adımlarından birisiydi. Hastane taşındıktan sonra gerçekleştirilecek olan yıkımlarla beraber ortaya güzel bir hastane bahçesi çıkmış olacak. Daha önceki dönemlerde ihtiyaçtan, mecburiyetten dolayı bizden önceki baş hekimlerin mecbur kalarak diktikleri binaların yıkılmasıyla ortalık rahatlayacak. Oraya güzel bir peyzajla hastaların istifa edebileceği güzel bir mekana dönüşmüş olacak. Sağlık Kampüsü kendi içerisinde daha derli toplu bir hale gelecek. A, B ve R bloklar yıkılacak.” şeklinde konuştu.40 BİN 500 ÖĞRENCİYE HİZMETMuzaffer Şeker, yüzde 90 tamamlanmış olan Sosyal Beşeri Bilimler Fakültesi inşaatının yaklaşık 3 aylık gecikme gösterdiğini kaydetti. Fakültenin dış cephede kullanılacak malzemeyle ilgili kendileri dışında anlaşmazlık olduğunu dile getiren Şeker, teknik bilirkişi süreçlerinin yürütüldüğünü bildirdi. Ereğli’de Adalet Meslek Yüksekokulu binasının bittiği bilgisini veren Şeker, Seydişehir’de Akkanat Holdigin tarafından Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin yapılacağını dile getirdi.40 bin 500 öğrenciye hizmet verdiklerini anlatan Rektör Şeker, 6 fakülte ile başladıkları yolculukta, bugün fakülte sayısının 18’e yükseldiğini aktardı.

(hakimiyet.com.tr)
(+)


turkoman
1 yıl önce - Cum 08 Arl 2017, 14:07

Selçuker Avm bugün açıldı, içerisindeki Vatan Bilgisayar'ın yeni mağazasındaki indirimlerden dolayı izdiham olmuş.

Haber Kaynağı: http://www.milliyet.com.tr/konya-da-teknomarket-a ...r-2454342/sayfa 340
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KONYA