Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Aydyapı
2 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 23:20

Proje iptal mi edildi? Sebep ne gösterildi mustafa bey

Bahadır alkanat
2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 00:06
Tombakkaya

Tombakkaya da yatırımı olan arkadaşlar yapılaşma öncelikle Veysel Karani bulvarından başlayacaktır.Yeni yapılaşma olan benzeri yerlerde yapılaşmanın olmadığı alt yapının bile gitmediği yerlerde de inşaatların başladığı görülmüştür.İnşaata başlanması için altyapı olma zorunluluğu yoktur ama inşaat bittiğinde alt yapı gelmemiş olursa sorun .bu nedenle yapılaşma başlamasını bekleyenler vardır.
Bölgenin en büyük artıları
-Ana Arterlere yakınlığı
-Daire metrekarelerinin o bölgede hiçbir yerde olmadığı kadar büyük olması
-Bir tarafının orman alanı olması
-Çakırlara direk bağlantı
-konfor artışı ve kooperatif için verilen yüzde 10 artış hakkı
emlakçı değilim bölgede 1m2 bile arsam yok inşaat işeleri yapıyorum. arsa dışında başka bir ticaret imkanınız yoksa bu kadar beklemişsiniz tam zamanı gelmiş satmayın benim tavsiyem .Tabi arsa işi yarın ne olacağı belli olmaz anlatmakla bitmez arsa işi fakat burası için yolun çoğu geçilmiş
Sorusu olan arkadaşlar 5324780871 ulaşabilir mesai saatleri içerisinde

Misafir 2f5

2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 10:00

arkadaslar arsasi olmasi hic bir zaman kirici dvranmayalim. Allah nasip ederse yazi tombalkaya tarafi insaatlarla dolmaya baslayacak. Biraz sbirli olmak lazim. dedi kodulara aldimayin. Arsalarinizi satmayin.

Torkitorki
2 hafta önce - Cum 01 Arl 2017, 11:32

Çakırlar otoban çıkışı 650 dairelik forsaş natura projesi hızlı bi şekilde devam ediyor. İptal olayı yok iptal olsa o kadar hafriyat kamyonu harıl harıl çalışmaz. Dediklerine göre lansman fiyatları 2 aya belli olur diyorlar

mystery_
4 gün önce - Çrş 13 Arl 2017, 21:19

2018 Tobakkaya için iyi bir yıl olacaktır.

Aydyapı
3 gün önce - Prş 14 Arl 2017, 16:07

Altyapı tamamı ile bitirilip asfaltlama işlemi yapıldığında karayataktan daha hızlı ve daha önce yapılaşacağını düşünüyorum. Fakat önceliği yuva ya verecekleri de bir aşikar

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet