Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Trabzon - Uzungöl
« önceki   123 ... 197198199 ... 210211212   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 198
beratika
7 ay önce - Cmt 25 Ksm 2017, 13:46

Belediyemiz bir de macera parkı yapacakmış ))) Zaten panayır olmuş durumda iyice çorba olacak.

drummer man Cihan
7 ay önce - Cmt 25 Ksm 2017, 14:54

Abartmakta üstümüze yok. Ben Uzungöllüyüm. Durumdan ben de çok memnun değilim. Ama altı yedi yıl önce turist patlamasının ilk yaşanmaya başlandığı yıllarda Uzungöl’de ne bu potansiyeli karşılayacak otel vardı ne de restaurant. Devlet bu potansiyeli göremedi, benim çalıştığım son derece salaş ama göl kenarında olan restaurantta Araplar ve Türkler masa boşalsın da yemek yiyelim diye kuyrukta bekliyordu. Sabahları restaurantın otoparkında 20-30 tane araçla karşılaşıyorduk. Millet yeterli sayıda otel olmadığı için arabalarda kalıyordu. Sonra yerli halk bu potansiyeli değerlendirmek istedi ve herkes arsasına otel restaurant dikmeye başladı. Hiçbir devlet büyüğü de ne yapıyorsun demedi. Kusura bakmasınlar şimdi de birşey demeye hakları yok. Uzungöl o halde kalmış olsaydı turizm bitecekti. Konuştuğumuz herkes şikayetçiydi bu durumdan. Devlet yedi sene önce o potansiyeli görüp planlı bir şekilde geliştirmeliydi orayı.

Hala devletin oraya en ufak katkısı yok. Kaçak yapılara yıllarca izin verildi çünkü devlet o yapılara para cezaları keserek ekmek yedi bu işten. Uzungöl’ün merkezindeki araba yolu inanılmaz kötü. Hala bir eczane yok mesela. Bir sağlık ocağı var o da haftanın belli günleri belli saatlerde çalışıyor. Geçen seneye kadar ambulans da yoktu.

AYDIN İNAN
site denetçisi

7 ay önce - Cum 01 Arl 2017, 01:02

(+)

Saffet 1001

7 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 03:33

Ben birkere gittim butun Karadenizi heryeri gezdim UZUNGOLEDE gittim hic begenmedim Beton Havuz olmus Binalar kotu gorunuyor oraya KILIM DESENLI bina olmazz TAHTA KAPLAMA OLACAK HEPSI CAMIDE YESILE BOYANMALI buraya Kentsel Donusum gerekiyor bissuru Yol gittigne degmez

Misafir fb7

7 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 04:39

Saffet hocam bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim ama yazım yanlışları ciddi anlamda rahatsız edici. İfadelerinizi daha yalın bir dil kullanarak ve büyük harf küçük harf uyumuna dikkat ederek yazmaya dikkat ederseniz çok mutlu olurum.

sayfa 198
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler