Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Giresun Görele, Trabzon'a bağlanabilir mi?
« önceki   123 ... 171819   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 18

Görele ve Eynesil Trabzon a baglansinmi ?
Evet baglansin 37.8%  37.8%  [68]
Hayir baglanmasin 62.2%  62.2%  [112]
Toplam Oy : 180

quantique
10 ay önce - Pzr 26 Ksm 2017, 15:09

Tren yoluyla mi hava yoluyla mi ?? Baslik eksik...))

mslazer
10 ay önce - Prş 30 Ksm 2017, 21:13

Gereksiz bir sayfa kapatılsın.

Çepni Yağlıdere
9 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 11:23
ASLINDA

Konuşulan dil ve çepni kültürünü baz alarak diyorum ki Şalpazarı Beşikdüzü Vakfıkebir ve Kürtün GİRESUN'a bağlanmalı. Şebinkarahisar'da çevre ilçeleri alarak İL olmalı.

Daha mantıklı oldu değil mi?

Bu tarz haberleri buralara taşıyarak kin ve ayrımcılık hastalıklarını bulaştırıyoruz; sayfa silinsin !

En son Çepni Yağlıdere tarafından Sal 09 Oca 2018, 13:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Kipcak
9 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 11:38

Akcaabat da baglansin ozaman. Tonya'dan daha Cepni....

Misafir f8b

9 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 11:45

Molozda yapılacak cami projesinin videosu vardı haber 61,de onu bu sayfaya koysaydınız çok güzel bi proje olmuş

Fahrettin M
9 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 09:14

Alıntı:
Konuşulan dil ve çepni kültürünü baz alarak diyorum ki Şalpazarı Beşikdüzü Vakfıkebir ve Kürtün GİRESUN'a bağlanmalı. Şebinkarahisar'da çevre ilçeleri alarak İL olmalı.

Daha mantıklı oldu değil mi?

Bu tarz haberleri buralara taşıyarak kin ve ayrımcılık hastalıklarını bulaştırıyoruz; sayfa silinsin !

Görele'nin Trabzon'a bağlanması kin ve ayrımcılık oluyorsa, yüzyıllardı Trabzon'a bağlı ilçeleri Giresun'a, Şebinkarahisar'ı il yapıp çevresindeki ilçeleri buraya bağlamak ne oluyor acaba?

Bu saatten sonra hangi ilçe Trabzon'dan ayrılmak ister?

Özellikle Şebinkarahisar'a hangi ilçe bağlanmak ister?Bir ihtimal Çamoluk,Alucra.Bunun haricindeki o bölgedeki bütün ilçeler bunu kesinlikle kabul etmezler.Şebinkarahisar tarihte biraz önemli bir yer olsa da bugünkü şartlarda kendi halinde bir ilçedir. Türkiye de buna benzer bir çok yerleşim var yani Şebinkarahisar tek örnek değil.

Çepni Yağlıdere
9 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 13:02

Bende bundan bahsediyorum; biraz ironi yaptım; ayrımcılık yapmaya gereksiz mevzular için vakit israfına gerek yok. Enerjimizi harcamamız gereken şey toprağına sahip çıkmak olmalı ki ülken ilin ilçen köyün her neyse kalkınsın adam gibi mutlu mesut yaşayasın. Kısır tartışmalara yol açmamak en iyi yol olur şu an için.

Misafir 043

8 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 10:13

Bu vatanın her yeri bizim lakin ömrümüz Giresunluyuz göreleliyiz diyerek geçti olmaz kabul etmiyorum alırım kütüğümü olur biter

Misafir f45

8 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 01:28

Çepni ağzı Trabzon un Sadece şalpazarinda var (onda da trabzon agzindan karisim var),birde Beşikdüzü n de de karisık, bir kısım da var.vakfıkebir de Çepni ağzı hiç yok

quantique
8 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 23:50

Baglanirsa baglanmis olur baglanmaz ise baglanmamis olur bagli oldugum bir konu degil bagli olanlarin asiri baglanmamasini oneririm lakin baglanmadan baglanmaya mecbur kalabilirler. Baglar daglar ayyakabimin baglari cozulur baglarima basip duserim olur ki. )

sayfa 18
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET