Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Gökdelenleri ve Gökdelen projeleri
« önceki   123 ... 535455 ... 697071   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 54
emre karaca

11 ay önce - Cmt 11 Ksm 2017, 00:26

Alıntı:
özkardeşlerin inşaat yapacağı alan orası değil, proje alanı başak sigortaya ait başak soğuk hava depolarının olduğu alan, başak sigorta satıldıktan sonra Fransız firması burayı özkardeşlere sattı. kula mensucat arazisi folkart ın diğer yanında..

Doğru söylüyorsunuz. Ben karıştırdım özkardeşin arazisi folkartın adliye tarafında kalırken ziraatin arazisi smyrna tarafında kalıyor.


Misafir 997

10 ay önce - Pzr 26 Ksm 2017, 11:53

Özkardeşlerin proje belli oldu mu?

Anıl 95
10 ay önce - Pzr 26 Ksm 2017, 16:17


(+)

(+)


Fotolar https://www.flickr.com/photos/156290976@N07/Misafir 7ea

10 ay önce - Pzr 26 Ksm 2017, 23:45

İzmir'de bir de şu gecekonduları yıkıp güzel estetik dönüşüm olursa işte İzmir istenilen yere gelir. Gökdelenler çok yakışıyor her şehre. İzmirin de çehresini değiştirdi 👍

Rafet Alatlı
10 ay önce - Prş 30 Ksm 2017, 18:39


(+)


kaynak: 30/11/2017 tarihi Sözcü Gazetesidir

fotoğrafın çekildiği açı hoşuma gitti paylaşmak istedim dostlar...


Anıl 95
10 ay önce - Cum 08 Arl 2017, 13:20Yaşadığı kötü olaydan sonra İstanbul'dan ayrılıp., İzmir'e yerleşen ve İzmir'de yaşamaya karar veren ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, yatırımlarını da İzmir'de yapmaya başladı. İzmir'e geldiğinde Tatlıses Kebap'ı açan ve İzmirliler tarafından da büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan İbrahim Tatlıses, yakınındaki insanlara İzmir'da daha çok yatırım yapmak istediğini belirterek, projeler üretilmesini ve her türlü projeye açık olduğunu söyledi.

Ünlü olmadan önce inşaat sektöründe amele olarak çalıştığını her platformda gururla söyleyen İbrahim Tatlıses, 2010 yıllarda bu ilk işiyle ilgili girişimci olarak inşaat şirketi de kurmuştu. İlk mesleğine olan ilgisini hiç bir zaman kaybetmeyen Tatlıses, İzmir'de ikinci yatırımı da inşaat sektörüne yaptı.

Tatlıses, İzmir'de satın aldığı ve yerini sır gibi sakladığı yerde TATLISES TOWER'i yapma kararı aldı.
Ticarette bir çok alanda faaliyet gösterdiğini ancak gıda ve inşaat sektörünün kendisi için her zaman öncelikli alan olduğunu instagram hesabından yaptığı paylaşımda yazan İbrahim Tatlıses, Tatlıses Towers'i da sosyal medya hesabından ilan etti.

Tatlıses'in o paylaşımı :http://www.gazetembayrakli.com/izmir-e-tatlises-t ...acak/4120/Misafir 045

10 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 02:15

İzmire yakışır tatlıses hep gelseler böyle yatırım yapsalar ne iyi olur
İMPARATOR GERİ DÖNDÜ!


Misafir 386

10 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 18:22

İzmir'de sanayi siteleri taşınıyor... O ilçede yer bulundu!
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın şehir merkezlerindeki sanayi sitelerini taşıma hamlesinin ardından İzmir’de ilk hamle geldi. Bornova ve Konak sınırlarında bulunan 1-2 ve 3. Sanayi sitelerinin Kemalpaşa’daki Lojistik Köy’e taşınması kararı alındı. Çalışma için düğmeye basıldı.
EGEDESONSÖZ- (Özel Haber) Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın “Üretim Reformu” kapsamında kent merkezlerinde kalan küçük ve orta ölçekli sanayi sitelerinin şehir merkezlerinin dışına taşınmasıyla ilgili çalışmalar sürüyor. Birçok il ve ilçelerde artık şehirlerin göbeğinde kalan sanayi sitelerindeki hem üretimi kaliteli hale getirmek hem de görüntü kirliğini engellemek amacıyla yapılan çalışma İzmir’de de başladı.

- BAŞKAN UĞURLU ÇOK SERT KONUŞTU: BUNUN ADI İHANET OLUR!

İzmir’de Konak Mersinli sınırları içinde bulunan 1. Sanayi Sitesi ile Bornova sınırları içinde kalan 2 ve 3. Sanayi sitelerinin şehir merkezinin dışına taşınması kararı alındı. Bu kapsamda sitelere uygun yer de bulundu. Proje kapsamında, hükümetin İzmir’e yönelik 35 projesi arasında yer alan Kemalpaşa sınırları içindeki Lojistik Köy’ün bir bölümü bu amaçla kullanılacak. Buraya yapılacak büyük ve geniş sanayi sitelerinde şehir merkezinde yer alan işyerleri taşınacak. İlk etapta oto sanayicileri için yapılacak olan tesisler sonra da yan sanayi kuruluşlarına da açılacak. Lojistik Köy’deki 1 milyon metrekare alan bu iş için kullanılacak.AYRINTILAR NETLEŞİYOR
Ankara’ya giderek Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı yetkilileriyle görüşen İzmir Oto Tamircileri Odası Başkanı Necdet Heppekcan, Egedesonsöz’e yaptığı açıklamada yeni proje hakkında bilgi verdi. Heppekcan, “Bu proje şehir merkezlerinde kalan oto sanayi tesislerini ilgilendiriyor. Tamir ve bakımın ağırlıklı olduğu üretimin de yapıldığı bu alanların ortalama büyüklüğü 50 ve 100 metrekare civarında. Bizim Kemalpaşa’da yapacağımız tesislerin her biri 250 metrekarenin üstünde olacak. Bu da tamircinin daha iyi, uygun koşullara sahip yere geçmesine neden olacak. Oda olarak, bir şirket ile anlayacağız. Bunun için fiyat teklifleri alacağız. Uygun fiyatı verenle masaya oturacağız. Sonra da orada inşaatlar başlayacak. Burada önemli olan yüzde 80’i kiracı olan işletmelerimizin yer sahibi olmasıdır. Zaten yüzde 20’lik bir oran sadece mülk sahibi ve tamir-bakım işini yapıyor. Büyük çoğunluğunun mülk sahibi işletmelerden kira topluyor” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun da şehir merkezlerindeki bu alanların taşınmasına sıcak baktığını belirten Heppekcan, “Büyükşehir Belediyesi imar planlarında ‘lojistik merkez’ olarak görünen Kemalpaşa’daki alanın bir bölümünün ‘küçük sanayi sitesi’ olarak planlara işlenmesine itiraz etmedi. Çünkü birbirine yakın alanlar olduğu için bunda imar planlaması açısından da sıkıntı görmedi. Biz, Kemalpaşa’da yaptıracağımız tesisleri kimlerle yapacağımıza da bakanlıkla diyalog kurarak karar vereceğiz. Sürekli onlarla bir arada olacağız. Bakanlığın bu iş için ayırdığı kaynaklar var. Kredi kullanıp, borçlanma ile uzun vadeli ödeme planı sağlanarak işyeri sahiplerinin de sağlıklı bir yere kavuşmasını düşünüyoruz” diye konuştu.ALANLAR NE OLACAK?
Günün koşulları ve kentleşme nedeniyle İzmir’de rant değeri en yüksek yerler arasında bulunan oto sanayi sitesi alanlarının kademeli olarak taşınacağını anlatan Heppekcan, “Burası daha sonra imar düzenlemesiyle konut ya da ticaret olabilir. Bunun kararını da belediye verecek. İmar düzenlemesi yapılarak değeri artacak. Sanayi sitesinde dükkanı olan yarın orada bina yapmak isteyenle masaya oturup kat karşılığı dükkanını verebilecek. Böylece kent yeni alanlar, yeni düzenlenmiş planlı yerler kazanmış olacak” ifadelerini kullandı.


Misafir a6e

10 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 21:10

megaköy modernleşiyor

Misafir 10a

10 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 23:17

Yeni proje YÖK galiba herkes rölantiye bağladı işleri galiba?sayfa 54
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 535455 ... 697071   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet