Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Misafir 75e

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 00:47

Bahceli=cihangir eryaman=beylikduzu incek=atasehir batikent=basaksehir baglica=bagcilar kizilay=taksim bir istanbullu olarak gozlemim bu sekilde

Misafir ce2

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 07:56

İstanbul ile Ankara'yı kıyaslamış muhteşem benzetme. 5 yıllık bağlıca ile 40 yılık bağcılar 35 yıllık Batıkent' ile 10 yıllık Başakşehir. Tarihi dokusu kaliteli mekanları olan Cihangir ile öğrenci tayfasının mekanı Bahçelievler. Birbirinden şık rezidans ve projeleri olup boş yer olmayan Ataşehir ile dağ taş boş arazi anayollara uzak İncek... Allahtan Beysukent=Yeniköy Çayyolu=Yeşilköy Falan demediniz.

Serkanar
3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 09:58

Selamlar, bende hafta sonu 15 gündür incelediğim ve araştırdığım Göksu Prestij konutlarından ev aldım fiyat olarak o bölgelerdeki projelere göre daha uygun aldığımı düşünüyorum Orta kat ve Güney çepheli 510 Bin TL ye. Allah herkese nasip eder inşallah. selamlar,

(+)

(+)

Misafir db0

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 10:27

Projenin hiç bir özelliği yok. EN dandik binalara bile adamlar fitness salonu koyuyor burda o bile yok. Açık hava spor aletleri olcakmış şu belediye parklarında olan şeylerden Güldürmeyin adamı. Yahu 500 bine ev alıyorsunuz bi fitness salonu bi havuzu olsun bari.

Kullanılan malzemelere gelirsek mutfak dolapları stoplu bile değil pat küt kapanıyor, ince suntadan dolaplar. Parkeler desen ne marka olduğu belirsiz. Örnek dairedeki iç kapılar bile defolu ezik vs.

Tavan yüksekliği 2.60 o da yüksek ferah değil. Bu projenin neresi prestij anlamadım ve 2019 sonu teslim.

Misafir 708

2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 20:27

Anlamadığım bu projeyi kötüleyenlerin amacı ne? İnsanlar begenmiş kriterlerine uymuş ki almış. Yok şöyle yok böyle. Arkadaşlar bildiğim kadarıyla zorla ev satmıyorlar. Begenmediysen laf kirliliği yapmaktansa projeyi karalamaya uğraşmaktansa beğendiğin biyer varsa git ordan ev al. Tahminimce bu tür yazılar yazanların hiç biyerden bi mülk almaya niyetide yok durumuda yok. En iyisi bişey yapamıyorum malı kötüleyimde rahatlayım diye düşünüyor heralde. Çok yazık.!

Serkanar
1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 16:11

Yorum ve değerlendirme yaparken lütfen objektif olarak yapın. Ön yargısı olan veya proje ile ilgilenmeyen yorum yapmasın. Göksu parkı civarı tüm projeleri gezdim onlarca kişiden bilgi aldım ve ondan sonra almaya karar verdim ve aldım. Buraya olumsuz yorum yapan arkadaşların o civardaki (göksu parkı) yeni projelerin fiyatlarından haberleri yok galiba...

Şu anda ne durumda acaba temel atıldı mı? Resim çekme şansı olan varsa paylaşabilir mi lütfen.. Uzak kaldım gidemiyorum bakmaya. İnşallah bittiğinde oturmayı düşünüyorum.

Birde Oyak göksu projesi başlamış göksu parkının hemen yanına ama m2 leri çok küçük (4+1 lerin 114 m2 +5 m2 balkon) buna rağmen fiyatları çok yüksek inceledim.

veysel döker
1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 16:45

Bu proje kötü bir proje değildir. Belki de tek eksiği yeşil alan ve sosyal donatısı olmamasıdır. 2 hafta önce gidip yeşil alan sorduğumda, satış temsilcisi bana göksu park olduğu için gerek görmedik şeklinde cevap vermişti.

Benim küçük çocuğum olduğu için bana uymadı, çıksın rahat rahat sitede oynasın isterim. Ama site yeşil alanı ile ilgisi olmayan kişiler alabilirler.

Serkanar
1 hafta önce - Prş 30 Ksm 2017, 16:56

veysel bey bilgi için teşekkür ederim. Benimde çocuğum var göksuya çok yakın olmasından dolayı bende artık göksu parkına götürürüm diye düşündüm. E bloğun arkasına yürüyüş parkuru, çocuk parkı ve açık fitnes aletleri yapacaklarmış ne kadar yeterli olur tabii bilemiyorum. Aidatın düşük olması için yüzme havuzu koymadıklarını söylediler buda beni mutlu etti olsaydı aidatlar çok uçuk oluyor ve doğru düzgün havuz kullanılmıyordu . Her daire için kapalı otopark olması çok avantaj çünkü çok hareketli bir cadde ve bölge bu nedenle dışarıya araç bırakmak çok zor olurdu.
Birde firma bugüne kadar yapmış oldukları projelerden en uygun aidatının burası olacağını belirtti inşallah öyle olur.

Misafir 906

3 gün önce - Cum 08 Arl 2017, 23:05

Misafir CFA siz aldınızmı. Hangi blok Kaçıncı kat ve hangi çepheyi aldınız.

Misafir 030

2 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 19:43

Şu an göl manzaralı güney cephe ara katlar kaçta gidiyor acaba?

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet