Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa BURULAŞ Otobüs Filosu Dökümü
« önceki   123 ... 293031323334   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 30
Berktuğ
site denetçisi

8 ay önce - Pzr 19 Ksm 2017, 18:10

Ardila onlar Sarı-Beyaz renkli gri kuşaklı mı yoksa sarı renkli kahverengi kuşaklı mı?

Ardila
8 ay önce - Pzr 19 Ksm 2017, 18:33

Otobüsle önünden geçtik hızlıca önünü gördüm boyama stili özel halkla aynı şekilde sadece sarı beyazdi ama kahverengi şeritleri farkedemedim

Cüneyt5316

7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 00:41

Alıntı:
Yanlış biliyorsun Cüneyt. Bu tartışma daha önce de yapıldı. Filo da toplam 84 adet 2006 Conecto var. Bunların yerine otobüs alınması için en az aynı sayıda toplu alım gerekir. Bunun için de ihale açılması gerekiyor kanunen ama ortada açılmış bir ihale filan yok henüz. Hal böyleyken senin ısrarla Temsa gelecek demen havada kalıyor bence.

Serdar yeni gelen ataklar ve temsalar zembille gelmedi veyaa babalarının hayırlarına belediyeye vermediler. İhale demekki var ve alınıp floya katıldı.

Berktuğ
site denetçisi

7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 09:34

Cüneyt5316 demiş ki:
İhale demekki var ve alınıp floya katıldı.

O ihalelerin de çeşitleri var Cüneyt; yani doğrudan temin olayı. Belli bir miktara kadar olan alışverişlerde (kuruma göre değişir) doğrudan temin yöntemi kullanılır. Muhtemelen 8 adet Temsalarda öyle alındı. Çünkü ihaleye çıkılsaydı vagonlar gibi büyükşehir sitesinde yayınlanırdı. Ya da DMO üzerinden alınmışta olabilir.

SERDAR OZAN
7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 14:42

Berktuğ güzel açıklamış konuyu benden önce. O yüzden daha fazla zorlama istersen Cüneyt kardeş.

Bu arada toplu bir otobüs alımı yüksek maaliyet gerektirir. Yeni başkan'nın görev süresi içinde yani 2019 yerel seçimlerine kadar olan süre zarfında böyle büyük bir yatırıma izin vereceğini sanmıyorum. Böylesine bir alım ancak seçimlerden sonra seçilerek gelecek yeni başkan tarafından gerçeklestirilir diye düşünüyorum. Artık bu yeni başkan Alinur Aktaş'mı olur yoksa bir başkası mı onu zaman gösterecek.

Cüneyt5316

7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 23:23

Serdar farkında isen uzatan ve konuyu saptıran sensin. Ben bilmiyordum ve Berktuğ paylaştı bilgilendirdi. Bende paylaştığın içim teşekkürler diyip puanımı verdim ve konuyu kapattım. Bence fazla uzatma.

Misafir 6ed

7 ay önce - Prş 30 Ksm 2017, 12:02

Burulaşın elindeki eski conectolar yerlerini Temsa avenue plus ve yeni Mercedes conecto lara bırakacak otokardan alım yapılmamış mahkemelik oldukları için filodaki 9 mt lik otokarlarda süresi dolduğunda yerlerini karsan atak lara bırakacak. Eski conectolar belli başlı onarımları tamamlanıp özel hizmetlerde ve çevre ilçelerde kullanılmak üzere filodan ayrılacak. Güleryüz cobra nın fabrikasında büyük ihtimalle 3 adet sarı beyaz gd -272 olması lazım bu araçlarda e-2 hattında ve 102 hattında çalışan kurşunlu otobüsleri borçlarını ödemedikleri için araçlar ellerinden alınıp sözleşmeleri iptal edilmiş

Efe Elaldı

3 ay önce - Prş 22 Mar 2018, 22:58

filoya katılan yeni otobüs varmı yada yeni alım eskisi gibi bilgi verilmiyor alımlarla ilgili burulaştan

dogu16
3 ay önce - Cum 23 Mar 2018, 22:43

En son belediyeden 8 adet tourismo geldi, onlarinda filo numaralari 593_601 arasi olarak duzenlendi

Efe Elaldı

3 ay önce - Sal 27 Mar 2018, 22:18

burulaş sitesinde şu araç modellerini ve sayılarını yazıp koysa ne olur yani bizde takip etsek devlet sırrı gibi filodaki araçları söylemeye korkuyorlar ne alındıysa alınacaksa heber olarak bildir millet merak ediyor

sayfa 30
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 293031323334   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara