Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır - Kayapınar Belediyesi Projeleri ve Çalışmaları
« önceki   123 ... 151617 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 16
osman21
12 ay önce - Sal 19 Eyl 2017, 23:25

Kayapınar belediyesinin dezavantajlı çocuklara yönelik yaptırdığı ve bitmek üzere olan 2 yüzme havuzundan 1. si mahabat bulvarı üzerinde gümrük müdürlüğü karşısındaki boş arazide, diğeri gaziler dörtyoldan yukarı çıkarken vehbi koç ilköğretim okulunun bitişiğinde..

Bu arada kayapınar belediyesinden çok umutluyduk ama hala dişe dokunur bir projesini göremedik. bu yılki bütçesi yaklaşık 150 milyon tl


(+)(+)
serkann21
12 ay önce - Çrş 20 Eyl 2017, 09:14

Bu hizmeti özellikle bağlar belediyesinden beklememiz lazım

osman21
12 ay önce - Çrş 20 Eyl 2017, 10:52

Alıntı:
Bu hizmeti özellikle bağlar belediyesinden beklememiz lazım


Haklısın serkan ama bu kadınla çok zor.... keşke hiç değiştirmeselerdi Yüksel Baran ı. Bence Diyarbakır HDP belediyeleri içinde bütçesine oranla;sorunlara kafa yoran, çözüm üreten en başarılı belediye başkanıydı .mert engin
12 ay önce - Çrş 20 Eyl 2017, 20:11

Hdp'li çözüm üreten en başarılı belediye başkanı
Çok başarılı oldukları için bunca sorun üst üste birikti.Şimdi normal bütçeyle yıllarca Diyarbakır'ın sorunları giderilemez.Onun içindirki Kocaeli Büyükşehir,İstanbul Büyükşehir gibi belediyeler yardım etmeye başladı.Hdp'li belediyeler Diyarbakır halkının geneline yapılacak paraları belediyelere işçi alıp tabi kendi yandaşlarına bunlara maaş olarak senelerce dağıttı.


osman21
9 ay önce - Çrş 29 Ksm 2017, 22:39

Kayyum atandığından beri ilk kez büyük bütçeli bir proje görüyoruz kayapınar belediyesinden. toplam bedeli 35 milyon tl ( belediyenin bir yıllık bütçesinin %25 i) olan kapalı yüzme havuzu spor kompleksi, Gençlik merkezi ve açık yüzme havuzları yapılacak.

Alıntı:
İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Dr. Ozan BALCI ile Gençlik Spor İl Müdürü Mehmet DEMİR, Kayapınar İlçesinde 2018 yılında yapılması planlanan yatırım yerlerinde incelemelerde bulundu.

Kayapınar Belediyesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğünün yürüteceği çalışmalarla Tam Olimpik, Yarı Olimpik ve Eğitim Amaçlı havuzun yer aldığı Kapalı Yüzme Havuzu Spor Kompleksi Tesisi, Gençlik Merkezi ve Açık Yüzme Havuzları yapılacaktır. 2018 yılından başlaması ve yaklaşık 35 Milyona mal olacak bu 3 büyük projenin en kısa zamanda tamamlanması planlanmaktadır.

İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Balcı, Kayapınar İlçesindeki vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm hususları tespit ettiklerini, gençlerimizin spor yapacağı ve kaliteli zaman geçirebileceği yatırımlara ihtiyaç duyulduğunu belirterek, kamu kurum ve kuruluşlarının tüm imkânları ile Kayapınarlı vatandaşlarımızın hizmetinde olduğunu ifade etti.

Balcı, Kayapınarlı gençler için yatırım programına alınan Kapalı Yüzme Havuzu Kompleksi, Gençlik Merkezi ve Açık Yüzme Havuzunun hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu.
sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 151617 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler