Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir İZSU Haberleri ve Yorumlar
« önceki   123 ... 676869

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 69
mahmut11
2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 17:58

Her dönem bakın son dönemim diyor sonra 1 sene kala "gandırdım xD" diyip devam ediyor.

Hakikaten anlamak mümkün değil.

Anıl 95
2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 19:55

Alıntı:
Zamları mantıklı gösterme çabası.

Zam yapılmasını istemem ve kesinlikle karşıyım
Vatandaşın daha az vergi ödeyerek daha kaliteli bir yaşama sahip olması elbette herkesin temennisidir
Ama zamlar kapitalist düzenin bir gereği olarak hayatın her alanında oluyor olmak zorunda kalınıyor
Bunu ne kadar yöneticiler minimize edebilirse vatandaş için o kadar iyidir tabiki
Fakat şu suya yapılan zamma verdiğiniz tepkiyi taşıt vergi zamlarında, benzine ve mazota yapılan zamlarda vs. neden aynı tepkiyi vermiyosunuz?
Sizin desteklediğiniz taraf zam yapınca sizin için sorun olmuyo mu ben bu konuda hiç bir eleştirinizi görmedim henüz?
Üstelik İzmirde suya yapılan zam diğerlerinin yanında hiçbişeyken
Demek istediğim zam zamdır bunun ideolojik veya siyasi bi çıkarı olmaz halk için neticede hepimizin cebinden çıkıyor

Bu arada zamdan konu açılmışken Levent Kırcanın Zam Miktarı skeci aklıma geldi

mahmut11
1 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 02:26

elektrik ve diğer zamlar için ilgili başlıklara yazılabilir. konumuz İZSU .

İZSU'nun fiiliyatta büyük bir icraatını göremiyorum maalesef.
sadece iki fotoğraflı haberler dşında tabii..

bu yüzden zammı haketmiyoruz,

gerçi ulaşım zamlarında aziz kocaoğlu her sene bakın falanca ilçeden izmir'e şu kadar lirada gidebiliyorsunuz geyiği yapıyor. Mübarek bütün izmir de her gün gümüldürden kınık'a gidiyor sanacaklar..

bunda da "İşte şu kadar 'ton' suyu bakın ankara çok pahalı istanbul çok pahalı o nedenden dolayı zam mantıklı" gibisinden bir savunma yapmış. Sanki bir - iki sene önce bornovada tankerlerle halka su dağıtılmamış gibi.. bucada 24+ saat su kesilmemiş gibi..

Su fakiri bir yer değiliz ki...
Ne bu maliyetler...

İstanbuldan da Ankara'dan da farkımız doğamız..! Kaynaklarımız ! Ne İstanbul gibi suyu sakaryadan getiriyoruz ne de Ankara gibi.......... neyse...

Asıl sorun "halkçı" geçinen belediye meclisi üyelerinin gözü kapalı zamları onaylamasında aslında..
BİR DURUP düşünseler keşke .

sayfa 69
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 676869
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet