Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Aytac_yolas
11 yıl önce - Prş 07 Eyl 2006, 13:52

Alıntı:
Bagdat caddesi = Eski apartmanlardan dönme is yerleri. Güzel kaldirmlari haric TR'nin her yerinde rastlayabilecegimiz bir cadde (mimariden bahsediyorum). Bide ortada otoban genisliginde bir yol var, sirf yayalara acik bir yer degil. Ulasimi da su anda kolay degil, rayli sistem yok.

Birçok bina yenilendi, yenilenmeye de devam ediyor. Türkiye'nin başka bir yerinde bu kadar modern cadde olduğunu da sanmıyorum.

Eray Falay
11 yıl önce - Pzr 10 Eyl 2006, 22:34

avrupa yakasında::::::::: istiklal caddesi
anadolu yakasında:::::::: bağdat caddesi

GKHNYRL
11 yıl önce - Sal 12 Eyl 2006, 13:51

bağdat caddesinde çalışıyorum ama yinede istiklal caddesi demek istiyorum

adnanu
11 yıl önce - Pzr 17 Eyl 2006, 17:07

kısaca  bağdat  caddesi  
kolay   gelsin..................

Kutlu Singil

11 yıl önce - Pzr 17 Eyl 2006, 17:19

Halaskargazi... tek gecerim... Istanbul'un Istanbul oldugunu anlayabildiginiz ve bunu arac kullanirkende hissedebildiginiz yer...

ismailkoken
11 yıl önce - Sal 26 Eyl 2006, 14:29

Dolmabahce Beşiktaş arasındaki caddeyi hiçbişeye değişmem şahsen yıllardır yürüyorum ve hiçbirzaman yürürken sıkılmadım ve aksine herzman + bi enerji vermiştir bana orası.. Tabi eğer trafik olayı olsaydı ilk tercıhım İstiklal Caddesi derdim.

Eserozulku
11 yıl önce - Prş 28 Eyl 2006, 18:28

herkese merhabalar.istiklal caddesi... Çünkü orası apayrı bir dünya gibi geliyor bana...Her an herşey başına gelebilir...

Başdoğan

11 yıl önce - Prş 28 Eyl 2006, 19:14

Lise hayatım Istiklal caddesinde geçti, oturduğum yer ise Bağdat caddesi. Dolayısıyla iki caddenin de bendeki yeri ayrıdır...

Oğulhan
2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 06:25

Bağdat Caddesi veya Göktürk Semtindeki cadde ve sokakları cadde mağazacılığı ve sosyallik olarak beğeniyorum.

Abdi İpekçi (Nişantaşı) da güzel.

En sevmediğim cadde ise İstiklal Caddesi.

Bayram Mehmet
2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 23:09

Bana göre İstiklal caddesidir.Ne İstanbul'da ne de Türkiye'de başka bir şehirde eşi benzeri yoktur

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet