Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
ahmet sert
1 ay önce - Pzr 12 Ksm 2017, 18:47

(+)

Uzaklardan Altın Otel.Aslında Altın Otel Balıkesir'de bir eksikliği giderebilecek güzel ve kaliteli bir otel olabilir.Ancak çevresindeki yapılaşma biraz daha iyi olsa çok daha iyi yerlere gelebilecek potansiyeli var.

Outformer
1 ay önce - Pts 13 Ksm 2017, 11:25

zamanında plansız kaçak yapılaşmadan kaynaklanan bir sıkıntı bu belediyenin kentsel dönüşüme gitmesi o bölgede bence çok gerekli. havaalanıda açılacak buna istinaden yapılması gereken en önemli şeylerden biri o mahallenin güzelleştirilmesi olduğunu düşünüyorum.

Erdal Düven

1 ay önce - Pts 13 Ksm 2017, 12:21

Bu bölge ve şehir geneli için yeni bir mania planı hazırlayacağım demişti eski Büyükşehir belediye başkanı edip uğur bakalım bu konu ne olacak çok merak ediyorum? Yeni plan oluştuğu zaman bu bölgede kentsel dönüş hareketleri olabilir diye düşünüyorum zira eski plan kimseyi tatmin etmiyor şuan yapılan olay arsası olan sadece yeni bina yapıyor belki hava alanı açılacak olması sebebiyle belediyenin başlatacağı bir dönüşüm çalışmasıda yapılabilinir belli bir alanda çokta güzel hoş olur çevre yolu boyunca diye düşünüyorum.

ahmet sert
2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 17:06

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler