Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 11
Mehmet DK

2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 23:16

Alıntı:
Allahım bizleri malatyalılardan uzak tutsun.

Konu başlığına hiç uygun olmayan böyle bir mesajda paylaşılmaz ki,, bu resmen bir dua/istek değilde beddua eder gibi olmuş... cevap olarak paylaşılan yorumlarda haliylen bu usluba tepki yorumları olacaktır.Başka ne gibi bir tepki bekliyordunuz ki...

Malatyalılar sana ne yaptı misafir? biraz değinseydin ya keşke. Bizde sayenizde tanımış olurduk Malatyalıların nasıl bir insan olduklarını. Misafir olarak salla gitsin yapıyorsun başka birşey değil seninkisi.Biraz faydalı işlerle uğraşın faydalı.Faydalı işler ile uğraşınki insanlarda sizden faydalansın.

Misafir 2fc

2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 23:54

şimdi o misafirin yazdığı biraz abartı olmuş tamam kabülde şimdi başlığı açan arkadaşlar olumlu yada olumsuzu görüş belirtiniz demiş açıkca.e şimdi doğal olrak sevende olur sevmeyende bu neden bukadar abartılıyor ki anlamadım.

Mehmet DK

2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 00:03

Sevmek ile sevmemeyi karşindakileri rencide etmeyecek şekilde dile getirecek kelimeler Türkçemizde mevcut iken, beddua eder bir uslup seçilerek yapılması sizce doğru ise buyrun devam edin.Bunu yaparkende sevmediğinizin nedenlerini de tek tek açıklamak zorunda olduğunuzuda unutmayın.Forumdaşlık bunu gerektirir.Ama sizler misafir olarak yazdığınız için forumdaşlık nedir bilemezsiniz. Sizler açıklama yapmanız gerekirken benim açıklama yapmamı isteyerek puanlama yapmanızda çok komik oluyor...

Allah emanet ol kardeşim... işin rast gitsin..

Bizde kabahatki bu tür misafir mesajlarını onaydan geçiriyoruz.

Misafir 0ed

2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 06:11

Forumdaşlık herkesin malatyayı sevmesini gerektirir. En ufak bir olumsuz yorum tepki çekip, hakaretle karşılık bulur. Başlık ortada. Ben malatyayı da, malatyalıyı da hiç sevmem. Allah beni malatyalıdan uzak tutsun (bu bir beddua değil, kendim için duadır. Beddua-dua ayrımımı iyi yapalım).

Misafir 4c3

2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 07:07

Ben malatyayı da malatyalıyı da çok severim. Gelsin artılar

OzanA
2 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 08:45

Alıntı:
Allah beni malatyalıdan uzak tutsun (bu bir beddua değil, kendim için duadır. Beddua-dua ayrımını iyi yapalım).
Amin inşallah. Bak hakaret yok.

Misafir 265

4 saat önce - 15:48 (bugün)

Mugla bodrum da tanıdığım malatyalılar var.iyi insanlardır vesselam

sayfa 11
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 91011
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET