Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Esenboğa Havalimanı İç-Dış Hatlar Terminali fotoğraflar
« önceki   123 ... 565758

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 58
onurnazliaka
4 ay önce - Sal 01 Ağu 2017, 23:30

(+)

Ahmet Günen

3 ay önce - Prş 17 Ağu 2017, 20:20

(+)

Berktuğ
site denetçisi

3 ay önce - Çrş 30 Ağu 2017, 15:45

(+)

Yunus Kalkan
1 ay önce - Cum 10 Ksm 2017, 04:45
öneri

Esenboga'ya genel olarak bakildiginda gösterisli bir kule'nin eksi oldugu buz gibi belli oluyor! kuleler havalimanlarinin aynasi'dir!!! simdiki hurda kule baskentimize hic yakismiyor ve cag disi.

bu güzel havaalanimiza son derece estetik ama teminal binasiyla uyumlu bir kule insa edilmelidir
yeni 3. pist ile simdiki pistlerinin arasina yapilirsa mükemmel olur cünkü ileride yeni pist icin bir terminal binasi daha yapilacak olursa, iki terminal arasinda kalacak ve ortaya mükemmel bir görüntü cikacak!!

(+)

simdiki hurda Esenboga Hava Kontrol Kulesi:

(+)

Kaynak: http://en.wikigogo.org/en/164972/

bu kulelerin kopyasi Ankara'ya oldukca yakisacaktir ve terminalle uyumlu halde olacaktir
Antalya EXPO Kulesi cidden harika fikir verme acisindan kullanilabilir

ama favorim 'IGA - Moshe Safdie' kule projesi.. mükemmel bir kule fakat istanbul icin baska bir kule secildi. Bu kule'nin kisa boylusu ankara'ya yapilirsa harika olur

Istanbul Grand Airport - YAPILMAYACAK OLAN KULE -> Moshe Safdie

(+)

Antalya Expo Kulesi

(+)

Mumbai

(+)

Kahire

Münih

San Francisco

onurnazliaka
2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 15:38

Esenboğa Hava Limanı ulaşımında çoğu kez 487 Çubuk-Sıhhıye hattını kullanıyor, bunun için de yaklaşık 20 dakika yürüyorum. Her yürüyüşümde hava limanının giriş kapısının önünde gördüğüm bu oyuncak-heykel dükkânı ilgimi fazlasıyla çekiyor. Pek çok çizgi film karakterinin heykelini bulabilmek mümkün. Üstelik dükkânın açık olmadığı saatlerde de heykeller burada. Ben de bu çizgi film karakterlerinin heykellerini sizlerle paylaşmak istedim.

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 58
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 565758
ANA SAYFA -> ANKARA