Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir 086

7 ay önce - Cmt 29 Tem 2017, 23:31

E o zaman ESKİ kar ediyor. Estram kar ediyor. Buralarin Kârı oralara gidiyor ama ne içilebilir bi suyumuz var. Nede düzgün bir ulaşım sistemimiz var. Madem belediye tüccar değil. E o zaman ulaşımda maliyetine yapılsın.

Misafir 35f

7 ay önce - Pzr 30 Tem 2017, 01:32

Ulaşım da hemen her yerde zararına yapılır merak etmeyin. Hiç bir belediye para kazanmak için tramvay/metro yapmaz. Zaten kazanamaz da. Kaldı ki senfoni orkestrasının yapacağı zarardan tramvay yatırımı beklemek nasıl bir şey Kültür hizmeti vermek her belediyenin asli görevidir. Keşke her belediyenin senfoni orkestrası olsa. Siz kültürsüz olsanız bile diğerlerine yapılan hizmeti hor
göremezsiniz. Tramvaya binmeyen adam tramvay yapılıyor, zarar ediyor diye eleştirebilir mi? Bu arada Kalabak su Türkiye'nin en lezzetli sularından bir tanesi ve koca damacana 2.5 litre, biraz insaf.
Burası normalde düğün salonu olacaktı, Büyükerşen konser salonuna çevirdi. Düğün Salonu olsa tam sizin vizyona uyardı ama Allah'tan olmamış.


servet demir
7 ay önce - Pzr 30 Tem 2017, 22:38

misafir 35f : 12 litrelik damacana suyu 2.5 tl. farkında olmadan yanlış yazmışssınız.düzeltelim.Misafir ed8

3 ay önce - Pts 27 Ksm 2017, 15:04

suya zam gelecek:
http://esyenigun.com/haber/su-zammini-reddedin/
opera ve bale salonlarının zararını subvanse etmek için şebeke suyu zamlanabilir.


ethem özer
3 ay önce - Pts 27 Ksm 2017, 15:34

c6a ve ed8, kardeşim yazdıklarından aynı kişi olduğun belli oluyor. Neden başlıklara alakasız yazılar yazıyorsun? Senin yazdığın konunun bu başlıkla ne alakası var? Buranın ciddiyetini niye bozuyorsun? Burada Eskişehir başlığı altında vizyon geliştirmeye çalışıp, çözüm önerileri üzerinden bir platform oluşturmaya çalışıyoruz. Senin alakalı alakasız yakınmalarını çekmek zorunda mıyız? Buranın amacına uymuyor ama, bu kadar dertliysen, açarsın bir başlık "belediyenin sanat politikası" diye, fikrimizi de söyleriz.sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR