Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Konak Pier
« önceki   123 ... 333435

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 35
Anıl 95
9 ay önce - Cmt 18 Mar 2017, 13:49

(+)

Misafir bb1

2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 11:49

Merhaba sayın yönetici.bir konu hakkında bilgilendirmek istiyorum. gittiğim konak pier avm de yaşadığım bir olayı paylaşmak istiyorum. vale servisi var dediler. Tamam park edip anahtarımı verin lutfen dedim ole bisey olmaz dediler. gec çıkarım dedim,bekleriz dediler,tamam dedim. Kac lira diye sordum gonlunden ne koparsa dediler(dilenci gibi).fiş istedim fiş veremiyoruz dediler. sinema geç bittiği için geç ciktim kulübe kapalı yarim saat anahtar aradım.beyfendiler anahtarı güvenliğe bırakıp gitmişler. Ertesi gun yine gittim.yine ayni sey gonlunden kopani veriyorsun dediler
Yine fiş kesin lütfen dedim tabi yine aynı cevap fiş yok dediler .yetkili biriyle gorusmek istedigimi soyledim 2 kelimeyi yanyana getiremeyen biri geldi( müdürmüş! )sacma sapan seyler anlatip ukalalik yapti. Tabi beni kesmedi.yonetimi aradım otopark ücretlimi dedim hayır dediler ama sürekli para istiyorlar dedim böyle bisey olmaz hanimefendi ücretsiz tabelaları var dediler. Evet tabela var ama o tabelalarin nerde durdugunu goruyormu acaba bu yonetim.adamlar saklamis tabelalari kimden ne koparirlarsa.izmirin hiçbir yerinde avm otoparkı ücretli değil. buradaki kişiler zorla para istiyorlar. Vermeyince küfür eder gibi bakışlar hareketler. Yol kenarinda durup zorla para isteyen otopark mafyasindan ne farki kaldi bunlarin.Şunu kimse unutmasın o otopark ücretsizdir ve sizden para talep edenlere asla taviz vermeyin. En kısa zamanda tekrar gidip bu para istemelerini videoya çekip hem burada hemde kendinden cok emin olan yönetime göndericem. sevgiyle kalin

sayfa 35
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 333435
ANA SAYFA -> İZMİR