Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Büyükşehir Belediye Erzurumspor
« önceki   123 ... 676869

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 69
Misafir 3aa

1 ay önce - Cmt 11 Ksm 2017, 07:27

Mehmet Altınparmak hocamızın yaptığı açıklama

Alanyaspor'la Erzurum'da kamp yaptık ve şampiyon olduk. Erzurum bana uğurlu geliyor. Erzurumspor şu an bulunduğu konumda çok iyi bir yerde değil ama çok iyi bir takım. Bugün başladık, takımı tanıyorum. Oyuncuların performansını biliyorum. Şu ana kadar bu performansları sahaya yansımamış. Önümüzde 6 haftada ilk yarıdaki periyotta yukarıdaki takımları yakalamak amacımız olacak.

Misafir a6d

4 hafta önce - Çrş 15 Ksm 2017, 07:03

TFF 1. Lig takımlarından BB Erzurumspor, Ümraniyespor maçına bileniyor. Dadaşlar, Cumartesi günü oynanacak mücadeleye mutlak üç puan parolası ile bilenirken, çiçeği burnunda teknik patron Mehmet Altıparmak da iddialı açıklamaları ile dikkat çekti.

Pusula’ya çarpıcı açıklamalarda bulunan deneyimli teknik adam, “Biz Erzurumspor’uz, biz rakiple karşı önlem almayacağız, rakipler bize önlem alacak. Allah’ın izni ile önlem alan değil, önlem alınan takım olacağız” dedi.

Hücumu seven biriyim

Teknik direktör Osman Özköylü’nün daha çok ayağa pas yapan bir takım isteyen teknik adam olduğunu, ancak kendisinin hep hücumu düşünen bir teknik direktör olduğunu ifade eden Altıparmak, “Ben hücumu seven bir teknik adamım, orta sahadan çabuk çıkan, rakibe kendi sahasında basan bir takım olma özelliğini taşıyan bir takım oluşturan teknik direktörüm. BB Erzurumspor’da da şu anda benim oyun felsefemde çok oyuncu var. Bu kumaşı çok iyi değerlendireceğiz. Doksan dakika pres yapan ve savaşan bir takım sözü veriyorum taraftarlarımıza” dedi.

Öncelikli hedefimiz Ümraniye maçı

U21 maçında, takımının iyi bir mesaj verdiğinin altını çizen tecrübeli çalıştırıcı Mehmet Altıparmak, “Biliyorsunuz Pazar günü U21 takımımızla hazırlık maçı oynadık, bu müsabakada rakip her ne kadar kendi alt yapımız olsa da oyun felsefemiz ve saha da ne yaptığımızı görmek adına çok önemli bir sınav oldu, bu karşılaşma. Şimdi bizim hedefimiz, Cumartesi günü evimizde taraftarımızın da desteği ile üç puanı almak ve bir an önce takımın üzerindeki bu olumsuz havayı atmak. Zaten şu anda futbolcularımız gözleri ışıl ışıl…Onların bu görüntüsü beni ve ekibimi oldukça umutlandırıyor” diye konuştu.

hakanmoglu

3 hafta önce - Cmt 18 Ksm 2017, 14:41

Hadi artık atın bir tane,daha ne kadar kaçıracaksınız..

Dk 77

Erzurumspor-0 Ümraniyespor-0

Mert Karakoyun

2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 09:58
ERZURUMLU DADAŞLARA SELAM OLSUN GAZİANTEP'DEN

Erzurumlu kardeşlerim sizleri ve şehrinizi çok seviyoruz.

Güneydoğunun vatanperver şehrinden Doğu Anadolunun vatanperver şehrine selam olsunç

Alıntı:
Gazişehir'in rakibi Erzurum!
Son 5 maçtan 9 puan alarak yükselişe geçen Gazişehir Gaziantep, Pazar günü kendi sahasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor’u konuk ediyor.

Son 5 maçtan 9 puan alarak yükselişe geçen Gazişehir Gaziantep, Pazar günü kendi sahasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor’u konuk ediyor. Pazar günü saat 18.00’da oynanacak olan maçta Tugay Kaan Numanoğlu düdük çalacak. Kırmızı-Siyahlı takımın tek hedefi bu maçı kazanarak zirve için büyük bir adım atmak olacak.
Haftalardır kaybetmeyen ve son 5 maçından 3 beraberlik iki galibiyet alan Gazişehir Gaziantep Futbol takımı, Pazar akşamı kendi sahasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile karşılaşacak. Bu mücadelenin hazırlıklarını galibiyete yönelik gerçekleştiren Gazişehir, taraftarların vereceği destekle sahadan üç puanla ayrılmak istiyor. Teknik Direktör Erkan Sözeri yönetiminde çalışmalarını moralli bir ortamda geçiren Kırmızı-Siyahlı takımda Ermin Zec dışında eksik bulunmuyor.

http://www.olaymedya.com/haber/gazisehirin-rakibi ...urum/68459

Hakeden kazansın dadaş gardaşlarım

Misafir b92

2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 06:24

Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Erkan Sözeri, basit goller yediklerini belirterek, "Oyuna çok iyi başlamadık. İki haftadır da maalesef bize yakışmayan goller yiyoruz. Bu da ister istemez iyi oynamamızı engelliyor. Özellikle ilk yarıda maalesef iyi oynayamadık. İkinci yarıda yaptığımız oyuncu değişiklikleriyle biraz toparladık. Erzurumspor kabul etmek gerekir ki bizden daha iyi oynadılar. Bunları bazen dinlendirmemiz gerekiyor. Üç haftadır sonradan giren oyuncuların farkını gördük. Ben genelini söyleyeyim; bu kötü oyuna rağmen, 1 puan bizim için kötü değil. Erzurumspor bizden daha iyi. Oyuncularımızın göstereceği performans, benim devre arasında yapacağım değişikliklere etki edecek. Çok kazanmak istiyorduk ama maalesef sonuca yansıtamadık. Erzurumspor'u tebrik etmek gerekiyor. Biz 1 puanı, bu kötü oyuna rağmen kazanç olarak görelim" dedi.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ise, "Deplasmanda 1 puan alıp üzüldük açıkçası. Çok rahat kazanacağımız maçı ne yazık ki berabere tamamladık. Futbolcularıma teşekkür ediyorum. Gerçekten maçın başından sonuna kadar iyi oynadılar. Maçın 60. dakikasına kadar üstün oynadık. Maçın içinde kırılma anları vardı. Biz bu kırılma anlarını yakalasaydık galip gelebilirdik. Golü atamadığımız sürece rakibin her zaman geride kaldık. Oyuncularımı kutladım. Biz böyle oynadığımız sürece, bundan sonraki maçlarda inşallah 3 puanları alıp yolumuza devam edeceğiz. İki gol atan takımın kazanması gerekiyordu. İki gol atan takımın 2 gol yememesi gerekiyordu. Bu ligde 1 puan, 1 puandır. Gaziantep'i de tebrik ediyorum" diye konuştu.

NOT : Geçen hafta da ümraniyespor bizden 1 puan alınca sevinmişti.
Not : Hamza sarı kart cezalısı durumuna düştü manisa maçında yok.
Manisa takımında ise en çok gol atan yabancı oyuncu ile defans ta en fazla görev alan türk oyuncu kart cezalısı.

Misafir 599

2 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 10:53

Erzurumspor maçı 3-4 yapıp koparmak için gerekli oyuncu değişikliğinde çok geç kalınca malum atamayana atarlar durumu zuhur etti..olabilir fakat 2-2 olunca 3 puanı rahat alabilicekleri maçta beraberliğe yattılar..bizim beklrntimiz kümede kalmak değil üst sıralar onun için deplasmanda beraberliğe sevinmek olmaz..Erzurumspor üst sıralardaki rakiplerinden daha iyi bir takım sadce skoru tutmayı ve maçı koparmayı öğrenmesi lazım!!

hakanmoglu

4 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 19:07

Bugün oynanan karşılaşmada A.Demirsporu 2-0 yenerek bir nebze olsun nefes aldık,önümüzdeki hafta Elazığ maçından puan yada puanlarla dönmeliyiz,artık çıkışa geçmenin zamanı geldi.

Misafir c51

4 gün önce - Cmt 09 Arl 2017, 19:43

Erzurum takımı üst sıralardaki takımlardan geri bir takım değil geçtiğimiz iki haftalarda beraberlik yerine 3 puan alsaydı şuan ilk 6 daydı ama neyseki bugünki sonuçların hepsi lehimize gerçekleşti ve Elazığ maçını almamızla birlikte tekrar üst sıralara göz kırpabiliriz

Misafir e72

3 gün önce - Pts 11 Arl 2017, 06:30

U21 Takımımız MAŞALLAH göz kamaştırıyor.

Adana Demir ile oynadığı son maçı 3-0 kazandı.

Erzurumspor un geleceği U21 ,U19,U17 ve alt liglerde yer alan gençlerdir.Bu gençlere gereken önem verilirse Erzurumsporun önü açıktır.

U21 PUAN DURUMU

1.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 14 MAÇ 33
2.BALIKESİRSPOR BALTOK 14 MAÇ 30
3.BOLUSPOR 14 MAÇ 24
4.ADANA DEMİRSPOR 15 MAÇ 23
5.MKE ANKARAGÜCÜ 14 MAÇ 23
6.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 13 MAÇ 23 vb.

sayfa 69
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 676869
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET