Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Manisa - Alaşehir - Cumhuriyet Meydanı
« önceki   123 ... 202122

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 22
tarzanlar
10 ay önce - Pzr 26 Ksm 2017, 19:29


(+)

(+)
tarzanlar
7 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 20:33

Alaşehir Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı

(+)


tarzanlar
1 ay önce - Pts 27 Ağu 2018, 17:36

BAŞKAN UÇAK’TAN ALAŞEHİRLİLERE BAYRAM HEDIYESİ
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve ekibinin büyük destekleriyle Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda yapımı tamamlanan ışıklı ve müzikli havuz vatandaşların hizmetine açıldı.
SULARIN RENKLİ DANSINI İLGİYLE İZLEDİLER
Alaşehir’in gözbebeği Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda yenileme çalışmaları tamamlandı. Meydan havuzunda yürütülen havuz genişletme, ışıklandırma ve ses sistemi çalışmalarının tamamlanmasının ardından, ışıklı ve müzikli havuz sistemi vatandaşların coşkulu ilgisiyle hizmete açıldı. Açılışın ardından süs havuzunun başında toplanan vatandaşlar, arka fondaki müzik eşliğinde suların renklerle dansını ilgiliyle izlediler. Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak da, vatandaşlarla birlikte havuzdaki ışıklı gösteriyi izlemeyi ihmal etmedi.
“CENGİZ ERGÜN VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİM”
Açılışta konuşan Alaşehir Belediye Başkanı Ali Uçak,” Meydanımızda bulunan havuz modern bir tasarım ve teknolojik donanımlarla hazırlanarak bayramın ikinci gününde vatandaşlarımızın hizmetine açıldı. Vatandaşlarımızın, özellikle çocuklarımızın ilgisi bizleri de çok mutlu etti. Başta her projemizde olduğu gibi bu projemizde de bizlerden desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve ekibine teşekkürlerimi sunar, ışıklı ve müzikli havuzumuzun tüm Alaşehirlilerimize hayırlı olmasını dileriz. Tüm vatandaşlarımıza keyifli seyirler dilerim” ifadelerini kullandı.
(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)
sayfa 22
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 202122
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler