Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Altıeylül Kavşağı
« önceki   123 ... 323334

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 34
ahmet sert
4 hafta önce - Cmt 18 Ksm 2017, 21:40

Arkadaşlara katılıyorum,sinyalizasyon gelecekse ne diye bu kadar çile çekti insanlar.Ayrıca muhtemelen ben denk gelmiyorum diyeyim.Geçtiğim her zaman diliminde trafik akışının çok da yoğun olmadığını ve iyi kötü aktığını gördüm.Belki sabah ve akşam trafiğinde tıkanmalar oluyordur, o saatlerdeki vaziyeti görmediğim için birşey diyemiyorum.

Afacan Bartu
4 hafta önce - Cmt 18 Ksm 2017, 22:49

Ya bu valilik kavşağı ne zaman başlıyacak 2019 seçimlerindemi ben anlamadım arkadaş

Erdal Düven

4 hafta önce - Cmt 18 Ksm 2017, 23:13

Bana görede trafik belirli saatlerde çok güzel akıyor zaten sinyalizasyonlar devreye alınsada dahada çok tıkanacaktır valilik ve istasyon kavşaklarından dolayı

Ben sadece sinyalizasyon alt yapısının yapıldığını ve böyle bir düşüncenin olduğu belirtmek istedim merak etmeyin kaynaklar sağlam yerden

Benim asıl merak ettiğim petrol ofisi yani karesi petrole nasıl bir çözüm bulacaklar zaten yeni imar planlarındada yer verilmemiş çünkü kavşak genişlediği için insanlar neredeyse araçlara yakıt doldurup öyle ilerleyecekler hiç hoşuma gitmiyor bu durum yaya geçidi iptal durumda bakalım nasıl bir çözüm yolu bulacaklar şimdilik muallakta gibi
Ama acilen çözüme kavuşturulması gerekiyor.

ahmet sert
4 hafta önce - Cmt 18 Ksm 2017, 23:23

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

tbaydan
2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 19:01

erdal kardeşime katılıyorum.sabah ve akşam mesai başlama ve bitim saatlerinde bir miktar yoğunluk yaşanıyor.onun dışında herhangi bir yoğunluk yok.eğer buraya ışık konulursa sıkışıklığın tüm güne yayılacağını anlamak zor değil.

Afacan Bartu
3 gün önce - Çrş 13 Arl 2017, 15:15

(+)

Valilik ve İstasyon kavşağı bitmeden bu trafik düzelceğe benzemiyor

sayfa 34
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 323334
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara