Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
tunahan52

2 ay önce - Cmt 30 Eyl 2017, 22:51

Alıntı:

(+)

tunahan52

1 ay önce - Çrş 25 Ekm 2017, 21:10

Alıntı:

(+)

Fotoğraf: Nedim KOVAN

Fahrettin M
1 ay önce - Prş 26 Ekm 2017, 10:11

Başkan Enver Yılmaz şehir için güzel çalışmalar yapıyor, özellikle altyapı çalışmaları çok yerinde oldu.Çünkü altyapı denen bir şey kalmamıştı Ordu merkezde.Sahilin deniz doldurularak genişletilmesi çok gereklimiydi o konuda çok sıcak bakmamıştım işe.Başkan ise eski sahil artık kaldırmıyor mecburen doldurarak yer kazanmak zorundayız filan demişti bir açıklamasında.Sonuçta yapıldı ve yukarıda resimde görülen bir eser ortaya çıktı.İnşallah şehire faydası katkısı olur.Yapılan işe de saygı duymak lazım.

Ancak ortaya çıkan eserde iki şey sırıtıyor.Birincisi bu düzenleme yapılırken kenarda bulunan yeşillik alana da el atılması lazımdı. Oradaki mevcut ağaçlar artık yaşlandı. Ağaçlar arasında da bayağı boşluklar var oralara Ordu'nun ikliminde büyüyebilecek ağaçlar neden dikilmiyor onu anlamış değilim.Ağaç dikme işlemi sahil düzenlemesinden ayrıda yapılabilir kaldıki şimdiye kadar da yapılması lazımdı.Önceki başkan Seyit Torunun özenti olarak getirdiği palmiyeler hala orada duruyor.Tamam palmiyede olabilirde o zamanlar İzmir Belediyesinin verdiği yaşlanmış vede artık gelişmeyen özelikllede Karadeniz iklimine uygun olmayan bu ağaçları orada tutmanın ne anlamı var?

İkincisi üstteki resimdede görülen mavi nesneler.Bunlar kanape şeklinde banklar.Yani bunlara oturamıyor resmen sırtüstü uzanıyorsun.Bu bankların sahile uygun olmadığını düşünüyorum.Umarım değştirilip normal banklar konulur.

tunahan52

2 hafta önce - Pzr 26 Ksm 2017, 17:03

(+)

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler