Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Misafir ab1

7 ay önce - Sal 21 Ksm 2017, 22:00

6.organize sanayiyi kurmasinlar bence karni agriyanlar var bide mevlanadan vaaz veriyor ukala bilmemis

ali alimi012
7 ay önce - Çrş 22 Ksm 2017, 14:27

ukala bilmemiş sensin. senin mesajını silmeyen gelir şimdi bana ceza verir. verirse uğraşmasın zahmet etmesin üyeliğimi silsin. nasılsa benim haricimde her üye bana hakaret edebilir. misafir de hakaret edebilir. bende artık misafir olarak hakaret ederim ama yayınlamazlar. öbür dünyada hepinizle hesaplaşacağız.

Misafir f5a

7 ay önce - Çrş 22 Ksm 2017, 15:21

Konuyu dağıttırıyorsun birde üste çıkıyorsun. Bu sitede senin gibi çoğu kişi ceza alıyor yada atılıyor. Bide haktan hukuktan bahsediyorsun!yeterince dağıldı konu fazla uzatmanın lüzmu yok

nuran42
7 ay önce - Pzr 26 Ksm 2017, 13:56

Sayin Ayhan Duyan 21 Kasim 2017 10.27'deki mesajinda cok güzel ve seviyeli cevap vermis, lütfen tartışma bitsin.

Misafir 266

1 ay önce - Cum 25 May 2018, 16:40

7 sene kayseride kaldım konyayaya yeni geldim, kayseride 3 tane osb+1 tane serbest bölgesi var diyen arkadaşa çok güldüm. Bu osb ler nerde kardeşim. Birisi Mimsinde yeni açtığınız küçük bi osb, diğeri kentin girişinde, serbest bölge dediğin yerin adı var kendi yok, osbnin yanında küçüçük yer sanayi sitesi desen yeridir. Yani Kayseride kaldığım süre zarfında hep şunu duydum ben, hep bi kendini beğenmişlik var kayseride

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KONYA